Sayfa 238/518 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon
Arama sonucu : 4139 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. genel kurul

[QUOTE=Maximum;6062344]Benden tavsiye hisse ile inatlaşmayın, mantıklı olun. Kemal zorlu hisselerine değer verseydi borsada satmazdı hisseleri.

Şirketin o su varmış,bu su varmış onlarda nafile. Şu enflasyonist ortamda favökten zarar yazan patron Kemal zorlu, onlara da birşeyler düşünüyor olabilir.

Burada ky ye de kızmak lazım,yakın zamanda şirket genel kurul yaptı, bir yatırımcı bile gidip, dertlerini patronun yüzüne söylemedi. Patron da istediği gibi takıldı

Hissede kalanlara Allah sabır versin,patrona da biraz insaf.

Sayın Maximum,
    Genel kurulda olanlardan biri olarak söylüyorum ki; iki yatırımcı söz alarak yatırımcılar adına sorular sordu. Genel kurul toplantı tutanağını incelerseniz göreceksiniz. Ama verilen cevaplar tatmin etmekten çok uzaktı.

2. Yahu hissenin çıkması için illa genel kurula mi katılmamız lazım.. kaç hissede ky genel kurula katılıyor ...

3. Öyle yada böyle bu hisse gidecek .. çukur veya değerleme hikaye ... olursa elbette daha iyi .. ama milyonlarca zarar açıklayan hisseler bile tavan tavan gidiyoo.. bu şirket sonuçta iş yapiyor 30 küsür ülkeye mal veriyor.

4. Yeni gelen arkadaşlar Kemal Zorlu ve ekibini tanımıyor.
    Şirket yönetim anlayışını ve yatırımcısına
    Karşı davranış karakterini keşfedememişler
    Basmane çukuru sadece bir çukur değil
    O çukur ile grup şirketleri de ora da gömüldüler
    tekrar o çukurdan hayat bulacaklar
    O çukur sadece grup şirketlerini değil
    İzmir ilininde bir kabusu olmuş durumda

5. Tahsisli den ucuza mal alsin diye binbirtürlu oyunla hisseler burayakadar geldi...yetmedi mzhld ye bedelsiz yapsin diye eplas hissesi satti.yillarca gücbirligine bakan eplas sirketi ve egeyildiz hamballik yapmaya devam ediyor.şahsi borcu olan 12 milyon usd 15 milyon usd kusur oldu mahkeme sirketlere bölüsturdü ceremesi yine eplas ve egeyildizda...bir degerleme yaptılar isin icinden kimse cikamadi...nebir degerleme dosyasi nedebir aciklama...yazdilar cizdiler oynadilar...3 yil once vakifbankla protokolde 3.5 usd olan eplas yapilan aciklamalarla 7 usd yi gordu...simdi eplas 1 usd ...
    Bu sirketin binbirgidaya olan karsilik borcu....
    Hatta kemaln zorlunun binbirgidaya olan borcu aslinda bu sirket icin devede kulak...
    Yaz babam finansal giderlere icine et 350 milyon tl cironun...

Dipnot değişikliği haberi gelmiş.bugunku yükseliş bununla ilgili mi acaba
    Bugün herhalde mali topladılar ve yarın tavan serisi yapabilir mi acaba diye sesli düşündüm
    Bilen arkadaşlar haber edin
    Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Dipnot değişikliği haberi gelmiş.bugunku yükseliş bununla ilgili mi acaba
    Bugün herhalde mali topladılar ve yarın tavan serisi yapabilir mi acaba diye sesli düşündüm
    Bilen arkadaşlar haber edin
    Ytd
    Mali tablolar özensiz hazırlanmış olan bu.
    İlginç olan Bağımsız Denetim firması da eksikliği fark etmemiş.

8. Su binbirgidaya borc odenince oylebir degerleme oylebir bilanco aciklicaklarki 7 usd de bile olsa eplas pd/dd 1 olur...
    Bu cigli fabrikayi bugun yeniden yapmaya kalksan 80 bin m2 alani en kötu insaat maliyeti fabrika icin 1000 usd oldu...
    Arsa payi ve kapali alanlarinin 1000 usd den asagi yer kaldi fabrika olarak...
    80.000x1000=80.000.000 usd den asagi degil o fabrika...izmir cigli osb de ...
    Hadi ben abarttim diyelim m2 si 500 usd olsun...
    40 milyon usd sirf o fabrika yapar...
    Bu degerlemeyi yapan kisiler bagimsizmis evet haklisiniz bagimsiz bizde inandik...
    Suan eplasin borsa degeri saeece 30 milyon usd...
    Fabrikasinin alaninin binalarinin arazisinin degeri bile kadar degil...

Sayfa 238/518 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •