Sayfa 249/518 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon
Arama sonucu : 4139 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Tmsf sadece kendi payini satiyor olmasin...haberde gucbirligi ifadesi yok...

2.  Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    bu paraya sadece TMSF payını alır. Sancak işinin bozulmasından sonra TMSF tapuyu Kemale iade edip, bendeki paya teklif ver demişti. Kemal de belediyeye topu atmıştı. Soyer TMSF yi masadan kaldırıp, Kemal ile ayrı anlaşıyor olmalı. Başka türlü çözüm olmaz. Kemal, çukura 35 milyon dolar masraf ettim, üstüne bir sürü yeri sattım diyor. Gerçi Kemal şu ara borsa vurgunu yapmakla meşgul, çukur çok umurunda değildir. Yatırımcısını soymak ona çok tatlı geldi.

3.  Alıntı Originally Posted by DUFRESNE Yazıyı Oku
    bu paraya sadece TMSF payını alır. Sancak işinin bozulmasından sonra TMSF tapuyu Kemale iade edip, bendeki paya teklif ver demişti. Kemal de belediyeye topu atmıştı. Soyer TMSF yi masadan kaldırıp, Kemal ile ayrı anlaşıyor olmalı. Başka türlü çözüm olmaz. Kemal, çukura 35 milyon dolar masraf ettim, üstüne bir sürü yeri sattım diyor. Gerçi Kemal şu ara borsa vurgunu yapmakla meşgul, çukur çok umurunda değildir. Yatırımcısını soymak ona çok tatlı geldi.
    üstad orayı tamamladıktan sonra çukuruda gelir, biraz daha tecrübe kazansın.

berna hanıma mail attım haberlerde tmsf ve belediye alıyor satıyor sizin bu konudan haberiniz var mı? neden bir açıklama gereği hissetmiyoruzsunuz diye bakalım cevap vermeye fırsatı olacak mı?
    PARAN VARSA EKLE, YOKSA BEKLE. *yatırım tavsiyesi değildir.
    'Hırsızlar çalarken değil paylaşırken kavga ederler'

4.  Alıntı Originally Posted by behsat ç Yazıyı Oku
    üstad orayı tamamladıktan sonra çukuruda gelir, biraz daha tecrübe kazansın.

berna hanıma mail attım haberlerde tmsf ve belediye alıyor satıyor sizin bu konudan haberiniz var mı? neden bir açıklama gereği hissetmiyoruzsunuz diye bakalım cevap vermeye fırsatı olacak mı?
    boşuna mail atmışsın, kamuoyuna açıklanması gereken bir gelişme yok, olduğuna duyuru yapılacaktır diye dönecek. Yatacak yerleri yok, bunları mezar bile kabul etmez. Mazhara bak, elindeki Eplasları satıp bedelsiz yapıyor, fiyatı uçuyor. Aklı, mantığı olan adam der ki, bu holdingin tek varlığı Eplas payları. satması iyi bir şey değil. Toplam piyasa değeri Eplas'ın %28 i olmalı ama %200 ü. Dolandırıcılıkta çağ atladı Kemal ve tayfası.

5. Az çok ne cevap vereceklerini bildiğim için onları rahatsız etmek istedim saygılar.
    PARAN VARSA EKLE, YOKSA BEKLE. *yatırım tavsiyesi değildir.
    'Hırsızlar çalarken değil paylaşırken kavga ederler'

6. Kemal Zorlu ve saz arkadaşları
    Bu şirket malları bedavamı veriyor sürekli milyonlarca iskonto ve milyonlarxca zarar bu işin içinde bir hinlik var bu enflasyonda bukadar ciro ve zarar buna kim inanır!
    Yahu 120 endexte 49 olan Eplas fiyatı 320 borsada 20 olmuş siz hala baskı peşindesiniz
    Kuldan korkmaz, Allahtan korkmazlar aldığınız ahlar arşa vardı yatırımcı kan ağlıyor, çevirdiğiniz dolaplar tez zamanda ayağınıza dolana
    Koskoca firmalarla iş yapıyorsunuz, iş bağlıyorsunuz hiç kap yok utanmazlar
    Binbir gıdadan aldığıım borcu şirketlere yıktın utanmazlar
    Ödesene borcu bir kap atsana ödedim diye
    Belediyeyle görüşmeler ne aşamada bir kap atsana yiyorsa

Alıntı Originally Posted by analiz5 Yazıyı Oku
    Kemal Zorlu ve saz arkadaşları
    Bu şirket malları bedavamı veriyor sürekli milyonlarca iskonto ve milyonlarxca zarar bu işin içinde bir hinlik var bu enflasyonda bukadar ciro ve zarar buna kim inanır!
    Yahu 120 endexte 49 olan Eplas fiyatı 320 borsada 20 olmuş siz hala baskı peşindesiniz
    Kuldan korkmaz, Allahtan korkmazlar aldığınız ahlar arşa vardı yatırımcı kan ağlıyor, çevirdiğiniz dolaplar tez zamanda ayağınıza dolana
    Koskoca firmalarla iş yapıyorsunuz, iş bağlıyorsunuz hiç kap yok utanmazlar
    Binbir gıdadan aldığıım borcu şirketlere yıktın utanmazlar
    Ödesene borcu bir kap atsana ödedim diye
    Belediyeyle görüşmeler ne aşamada bir kap atsana yiyorsa
    Vicdan olmayan, insanlıktan nasibi kalmamış insanlar bunlar. Kendi vicdanlarını temizlemek için kırk tane bahaneleri vardır hazır.
    Yok öyle de yok böylede falan filanlar.
    İnsanlar yapacakları ahlaksızlıklara her zaman bir geçerli kılıf bulurlar. Borsanın her hissede para kazandırdığı bir ortamda yaptığı rezilliğe bak. Hiç olmasa 2 tl olan ekmek 5 tl oldu. Bu şirketin sattığı malların bedeli de 2 katı oldu. En azından enflasyonu primler.
    O kadar insanların ellerindeki hisselere göz dikmiş ki bunlar, bu ahvalde bile bu sıkıştırmaya getiriyorlar. Dikkat edin umudunuzu almaya çalışıyorlar, umut hırsızlığı peşindeler.

Gerçekten yazık, sizi bu insanların gönüllerinde hissettikleri ile Allaha havale ediyorum. Allah sizi bildiği gibi yapsın.

Sayfa 249/518 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •