Sayfa 132/518 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon
Arama sonucu : 4139 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Okuyamadınız sanırım kısaca özetleyim, yukarida diyor bu sirketlerin küçük yatırımcısı olan 7 kişinin istinaf başvurusudur. ( hepsi bu forumda ama pek yazmıyorlar şu sıralar )

Sonra diyorki hakim bizim taleplerimizi hiç gündeme getirmeden bizleri dinlemeden bizim söz hakkımızı vermeyerek karar aldı, bu kararı aldığı ara karar ile mahkemenin seyrini bir tek bilirkisi raporlarına bakarak yönlendirdi. Bu sebeple hem ara kararın hemde gerekceli kararın iptalini istiyoruz.

Düşünüyorumda iyiki tam okunaklı çıkmamış okunur olsaydi bazılarınız kelimeleri nerelere çekerdi kim bilir

2. ANLAYANLARA....!!

Yanlış anlamak için tetikte bekleyenlere doğruyu anlatamazsın.

3.  Alıntı Originally Posted by knsvsn Yazıyı Oku
    ANLAYANLARA....!!

Yanlış anlamak için tetikte bekleyenlere doğruyu anlatamazsın.
    Biz anlasak da yazar anlamasak ne yazar.

Gerekli olan yere dilekçeyi vermişsiniz itirazınızı yapmışsınız İnşallah bunuda görmezden gelmezler

4.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    Anlattığım gibi durum daha ne öğrenmek istiyorsunuz, halka açık ise neden adı geçenler dışında salona kimse alınmıyor, kvkk yı hiç duydunuzmu kurumsal bir telefonu arayınca veya web sitesine girince bülbül gibi konuşarak yada gözünüzün içine sokarcasına ekrana çıkan anlatılan onay alınan, kvkk nın ne anlama geldiğini öğrenin sonra çok bilmiş gibi yazılar yazın. Mahkemenin sonucu değil belgelerin içeriği gizli bunu anlayın öyle yazın. Sözüm sırf sana değil.
    Bu yazıya 31-3 de cevap vermiştim. Ve o yazı forma düşmüştü. Şimdi formdan silinmiş. İlginç?
    Hakaret yoktu. sövme yoktu. Sadece "ATIYORSUNUZ" demiş ve neden attığınızında ispatını yazmıştım. Mahkemeye başkasını gönderdiğimi ve mahkemede başka yatırımcı da olduğunu- KVKK nın bu dava ile hiç bir ilgisinin olmadığını, bu bağlamda kvkk nın ne olduğunu bilmediğnizinde ortaya çıktığını falan yazmıştım. Neden kaldırıldı acaba?

5.  Alıntı Originally Posted by NURO Yazıyı Oku
    Bu yazıya 31-3 de cevap vermiştim. Ve o yazı forma düşmüştü. Şimdi formdan silinmiş. İlginç?
    Hakaret yoktu. sövme yoktu. Sadece "ATIYORSUNUZ" demiş ve neden attığınızında ispatını yazmıştım. Mahkemeye başkasını gönderdiğimi ve mahkemede başka yatırımcı da olduğunu- KVKK nın bu dava ile hiç bir ilgisinin olmadığını, bu bağlamda kvkk nın ne olduğunu bilmediğnizinde ortaya çıktığını falan yazmıştım. Neden kaldırıldı acaba?
    Kusura bakma bir kısmınızı cevaplayamadım, ama sana bir cevap vereyim, o mahkemeye giden ne öğrendi sordunmu, hakim ekranına bakıyor diyeceginiz varmı diyor iki tarafta beyanımızı sunduk diyor hakim ileri bir tarihe atıyor. Bilirkisi raporu geliyor 50 sayfa hakim gene soruyor diyeceginiz varmı diye avukatlar beyan dilekcemiz dışında diyeceğimiz yoktur diyor. Ne öğrendi senin arkadaş yoktur kelimesinden ne çikardı. Bir konuda hatalı yazmışım haklısın kvkk dosya içeriğiyle ilgili mahkeme salonunda dosya içeriği pek konuşulmuyor. Zaten duruşmaların hiç biri sözlü duruşma da değildi. Madem tüzel kişiliğin kvkk ile ilgisi yok buyur git dosyaya bak bakalım bakabilecekmisin. Yetkisiz olarak baktığı tespit edilen bir avukatın şuan ceza mahkemesinde yargılandığınıda sana ileteyim bu vrsile ile bir şey daha öğrenmiş olun.

Yukariya baktım yazın duruyor, kvkk nın açılımı kişisel verileri koruma kanunu, bak ne diyor kişisel diyor, gerçek kisiler veya tüzel kişiler dememis kişisel veri demiş, tüzel kişilik te bir kişidir unutma.

6. Boş işlerle uğraşmayı bırakın gelinen nokta şirkete ait fabrika üzerinde 14 milyon dolarlık şerh konulmuş durumda

Bakalım küçük yatırımcının son çırpınışları ne işe yarayacak bu 14 milyon dolar bu adamdan alındı bu kısma itiraz eden yok bu adamda parayı bi yerine sokmadı ilasl bu şirketlerde kullandı şimdi bu neyin çabasıdır anlamış değilim.
    Bu para ödenecek kemal zorlumu ödeyecek yoksa egeplast mı davası görülüyor ilginç bir dava. Neresinden bakarsan şirketin patronu Kemal zorlu için itibar kaybı rezillik aldığını ödemediği içinde adam mücadele ediyor bizim bilgimiz bundan ibaret. Savunulacak konuşulacak bir taraf yok.

BUNDAN BAŞKA BİR ŞEY ANLAMLANDIRABİLEN VARMI ?

7.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Boş işlerle uğraşmayı bırakın gelinen nokta şirkete ait fabrika üzerinde 14 milyon dolarlık şerh konulmuş durumda

Bakalım küçük yatırımcının son çırpınışları ne işe yarayacak bu 14 milyon dolar bu adamdan alındı bu kısma itiraz eden yok bu adamda parayı bi yerine sokmadı ilasl bu şirketlerde kullandı şimdi bu neyin çabasıdır anlamış değilim.
    Bu para ödenecek kemal zorlumu ödeyecek yoksa egeplast mı davası görülüyor ilginç bir dava. Neresinden bakarsan şirketin patronu Kemal zorlu için itibar kaybı rezillik aldığını ödemediği içinde adam mücadele ediyor bizim bilgimiz bundan ibaret. Savunulacak konuşulacak bir taraf yok.

BUNDAN BAŞKA BİR ŞEY ANLAMLANDIRABİLEN VARMI ?
    Merhaba,

Yazmayayım dedim de, sen özetle yazınca, bir şeyler ekleyeyim.

Ksnvsn gelmiş, "Anlayanlara" diyor.

Belgede anlaşılacak, anlaşılması gereken ne var?

KZ nin bu parayı alıp, şirkete resmi olarak borç vermek yerine, neden gayrı resmi yollarla harcadığı ve ne kadar harcadığı belli mi?

Önceki icra gelinceye kadar, bu paradan, borçtan kimsenin haberi var mı?

Benim borcum, dedi ama 4 senedir ödemek için ne yaptı?

En aptal insan bile, siyasi konjüktüre bakıp, doların 15 Tl yi geçeceğini öngörebilirken, ekonomistler bas bas bağırırken, siyasilerin doları yükseltmek için, rahip Brunsonla başlayıp, geçen seneki faiz indirimleri sonuna kadar doların patlayacağını KZ ve ekibi nasıl tahmin edemez? Sözde cari açığın kapanması için, dolar kurunun yüksek olması gerektiği söylemi hep vardı.

Dolar 3-4 lirayken ödeyeceği borcu 15 liradan ödeyecek, niye? Hadi o zaman para yoktu. Geçen sene fabrikanın parası ödendikten sonra bile milyonlarca lot satıldı. Geçen sene bu borcu karşılayacak para da vardı, dolar da yarı yarıya idi.

Her işinde olduğu gibi, bir sürü karanlık nokta, hile ve belirsizlik. Geçen sene, önceki sene bunun için karşılık ayıraydı. Ve döviz olarak da bloke edeydi.

Öyle yapsa, bu kadar lotu insanlara kolay kitleyemezdi.

Yukarıdaki belgede ne var?

Yukarıdaki belgede yine KZnin beceriksizliği var. Avukatlar becerememiş, o ara 2-3 tane de ky müdahil olmak istemiş, mahkeme reddetmiş ve karar açıklanmış. Ky avukatları da kararın iptalini istemiş...

Vay be...

Neler olmuş, neler...

Adam gibi, insan gibi borcunu öde. Ne kıvırıyorsun?

Senin bu kıvırmaların, belirsizlik ve üç kağıtların yüzünden "Tahsisli sermaye arttırımın" bile hala onaylanmadı. halbuki, alan razı, satan razı pozisyonu var.

Belki de bu borç yüzünden "Hani para nerede" diyerek bunu da reddedecek.

Her işin hile be.

Düzgün insan olsan, şirketlerin 5-6 milyar olmuştu şimdiye kadar.

Fabrikayı da 2 katına aldın, bile bile.

Neyse, melasisin dediği gibi, boş işler bunlar.

İyi bir gece diliyorum, saygılarımla.

8. Yorumları okuyunca Patronun beceriksizliğiyle ilgili akıl tutulması yaşıyorum.
    Becerikli kavramı patrona görede değişir, o şimdi biz küçük yatırımcıları iyi sövüçlüyorum diye kendini beceriklide görebilir
    Bu patron şirketini niçin kötü yönetir, etrafında yol yordam gösteren yokmudur

Sayfa 132/518 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •