Sayfa 479/518 İlkİlk ... 379429469477478479480481489 ... SonSon
Arama sonucu : 4139 madde; 3,825 - 3,832 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by hekimoglu Yazıyı Oku
    Bu forum üzerinde artık yorum göndermeme kararı aldım.
    Üyeliğimi de sonlandırıp yeni bir kullanıcı adıyla girmeyeceğim.
    Hepinize iyi bir gelecek diliyorum.
    Merhaba,

Yolun açık olsun kardeşim.

Ben de sana iyi bir gelecek diliyorum.

Yatırımcının ömrünü tüketti bu soyu bozuklar.

Senin için bir gelecek var gençsin.

Selamlar ve saygılar.

2.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    Arkadaşlar anlaşılan kağıdımızı baskılamaya devam edecekler, bu durumda bizde gidelim fabrikaya kapısında lokma döktürelim, sibele de bir tabak yollayalım doymamışındır bunuda ye diyelim, elinde eplas hissesi olmadığından çıkartmıyor ama elinde babasından kalan mazharlar var onları satacak heralde mazharı yukarı çektirtiyor, yukarıdan mazharları satacak aşağıdan eplas alacak olabilir, bende ona inat mazhar topluyorum. Bakalım ne yapacak.
    Merhaba,

Biri nihai olarak çıkıp, bunların g*tünü kesecek.

Daha önce Yaradanın gazabı gelmezse tabi.

Bekliyorum...

İyi bir gün diliyorum.

Saygılarımla,

Bekliyoruz

Okuyorum yazıları acaba ne yazsam diyorum
    Ercan abi diyeceklerimizi fazlasıyla söylüyor.
    Hekimoğlu dur nereye gidiyorsun Sensiz çekilmez buraları.

4. İzmirli arkadaşların eplas fabrikasında çalışan tanıdıkları yok mu?

Hiç mi merak etmiyorlar bu kalıplar neymiş diye... Niye öğrenmiyorlar ??
    Veya öğrendilerse neden paylaşmıyorlar??

Valla ben bile 600 km uzaktan çatladım

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Yolun açık olsun kardeşim.

Ben de sana iyi bir gelecek diliyorum.

Yatırımcının ömrünü tüketti bu soyu bozuklar.

Senin için bir gelecek var gençsin.

Selamlar ve saygılar.
    Hocam dur nereye gidiyorsun. Arada sen de yazmasan grup iyice sessiz olacak.
    Kimsenin yazmandan rahatsız olduğu yok.

Bize tercüman oluyorsun.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. bu hisse hepimizi sinir sahibi etti ,bende hisse fiyatını haftalık takip edeyim forumları okumayayım diyorum ama buradalardan kopulamıyor gerçekten .

ben ramideki taşınmazı günlük takip ediyordum , yaklaşık 10 gündür satılık ilanı yok , 2 gündürde kiralık ilanını göremiyorum , bunlar taşınmazları atıl durumda bırakmayı severler , binayı farelere terketmeye karar vermedilerse muhtemelen bir kiracı çıktı .

7.  Alıntı Originally Posted by şevkidede Yazıyı Oku
    bu hisse hepimizi sinir sahibi etti ,bende hisse fiyatını haftalık takip edeyim forumları okumayayım diyorum ama buradalardan kopulamıyor gerçekten .

ben ramideki taşınmazı günlük takip ediyordum , yaklaşık 10 gündür satılık ilanı yok , 2 gündürde kiralık ilanını göremiyorum , bunlar taşınmazları atıl durumda bırakmayı severler , binayı farelere terketmeye karar vermedilerse muhtemelen bir kiracı çıktı .
    ben yazdım kiralık ilanı gene geri geldi , ilginç

8. Var bir tanıdık çalışanlardan sordum 3 vardiya durmadan üretiyoruz diyor, kalıpları bilmiyor, ama yönetim binasında inşaat varmış binayı yeniliyorlarmış, bütün fabrikanın çatıları yenilenmiş sabırım ges e uygun hale getirilmiş. Genel kurulda dediler ki rekabetçi olabilmemiz için yeni kalıplar makinalara ihtiyacımız var, kardeşim yeni kalıplarla makinalarla sen rekabet edemezsin yığınla boru yapan firma var, sen arge yapıp sıradışı tekniğin bilinen yönteminin ötesinde bir şey geliştirirsin o zaman onu 10 TL ye maledip 100 TL ye satarsın, millet makinasını kalıbını yenilemiş bunlar daha şimdi onları yenilemek istiyor, sen önce bi 10 yıl ileriyi gör yatırımını ona göre yap, aen yeni makina alıp kalıp yaparken atı alan üsküdarı gecmiş olacak zaten, 9 aylık bilançoda da 1 gram arge harcaması yok, yani bu demek kendini geliştirmek yok, babadan kalanları modernize etmeye çalışıyorsun. Bak benden tavsiye satın herşeyi fabrikayı kiraya verin inan daha çok kar eder bu şirket, oyuncak ettiniz kendinize koca fabrikayı, idari kadroda ne kadar adam varsa çıkarın onlarıda oradan otursunlar evlerinde bundan 30 yıl evvelin teknolojisini modernize etme fikirleri bi gitsin şu fabrikadan, alın gençleri zehir gibi çalışsınlar nasıl daha iyisini yaparız diye kafa yorsunlar, beceremiyormusunuz gene çağırın beni o fabrikanın yıllık net kârı nasıl 300 milyonlu rakamlara çıkar göstereyim size, oyun oynuyorsunuz orada başka bir bok yaptığınız yok, ama unutmayın o fabrikanın büyük hissedarları burada, ufacık miktarda imtiyazlı hisseniz var diye sizin sanmayın o çiftliği, bir gün bir kanun değişir kapı önünde bulursunuz kendinizi. Bu arada çok para kazandık biz mazharda sanıyorsunuz ya evet kazandık şimdi eplas a sıkı sıkı sarıldık ondan da kazanıcaz, vaktimiz de paramızda bol, mazharda 10 yıldan fazla bekledik eplasta da 20 yıl bekleriz biz bıkmadan bekleriz, çünkü biz arsa aldık fabrika değil bir gün hepsi gün yüzüne çıkacak, en az 50 tane gayrimenkul ve buna ilaveten tire, almanya, romanya, basmane, haa birde enteresam bir şey var şu ares in arazisi kime ait bi onu bulamadık 900 dönüm müydü o, çeşme alaçatının dibinde, devlete devrolacaktı lafları dolaştı ama hiç bir yerde devroldu denen bir yazı göremedik, bizim para kazanmamız sizi rahatsız etti değil mi, ama bunu halka açılırken düşünecektiniz, kim açtı halka siz açtınız, biz para verdik siz basmaneye harcadınız, bizmi dedik paramızı oraya harca diye, gözünüz kalmasın biz hakkıyla kazanıyoruz, siz hakkınız olanı kazanmıyorsunuz bizim hakkımızdan çalıyorsunuz. Arkadaşlar hepiniz gibi bende doluyum biraz içimi boşaltayım dedim.
     Alıntı Originally Posted by dünyalı Yazıyı Oku
    İzmirli arkadaşların eplas fabrikasında çalışan tanıdıkları yok mu?

Hiç mi merak etmiyorlar bu kalıplar neymiş diye... Niye öğrenmiyorlar ??
    Veya öğrendilerse neden paylaşmıyorlar??

Valla ben bile 600 km uzaktan çatladım

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : Dmart; 16-11-2023 saat: 00:36.

Sayfa 479/518 İlkİlk ... 379429469477478479480481489 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •