Sayfa 172/518 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272 ... SonSon
Arama sonucu : 4138 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Soyer seçileli 3 yılı geçti.
    Hala bir adım yol almış değil.
    Ancak konuşuyor.
    Seçime 2 yıldan az bir süre kalmış durumda.
    Böyle giderse dönemi sonun da aldığı gibi
    Bırakacak gibi duruyor.

2.  Alıntı Originally Posted by altayfrt Yazıyı Oku
    Bu bilancoda en kayda deger stoklarin binbir gidaya olan borc kismini karsilamasi...
    Toolamda 162 milyon tl lik bir stok olustu..
    Ayni zamanda mzhld ile yaoilan tahsisli sonrasi 2. Ceyrek bilancoda buyuk bir iyilesme olcak..yansiyan faizler silincek...yukumluluklerden buyuk bir kalem silincek...
    Bilancoda 107 milyon ertelenmis gelir var onunda aciklamasi alinan siparislerin 2. Ceyrekte teslimi ile bu gelirde satislara eklencek..onceki yillara istinaden artmis olan bir satis rasyosu var sirketin...
    Toplam varliklardaki artis pozitif...
    Istinaf mahkemesi sonrasi binbirgidaya olan yukumluluk netlesir...
    Şimdiye kadar tüm istinafları kazandık, bunuda kazanırsak bilançoda akıl almaz rakamlar görebiliriz

3. bizde takipçisi olacağız.
    bakalım diğer Bel. başkanlarının başaramadığını Soyer başarabilecek mi

https://www.egepostasi.com/yerel-yon...r-h283168.html
    12.05.2022, 13:20
    SOYER: BÜYÜK SIKINTI NOKTASI ORTADAN KALKMIŞ OLACAK
    Toplantı sonrasında konuşan Başkan Soyer, olumlu bir görüşme gerçekleştirdiklerini belirtirken Basmane Çukuru sorununun çözümü konusunda da mutabık kaldıklarını belirtti ve "Basmane Çukuru hakkında müjde vermek için daha erken ama bu kentin en önemli ve çıbanbaşı diyebileceğimiz en kronik hale gelmiş sorunlarından biri. Bu konuda uzun zamandır bir çalışma yapıyorduk. Hala o kilit aşılamadı. Neredeyse kördüğüme dönmüş bir tablo var. Bunun, bütün bu hazırlık çalışmalarının arasında çözülebilmesi için birlikte çalışacağımızı bugün görüştük. Bundan da çok mutluyuz. Diliyorum ki bu büyük sıkıntı noktası ortadan kalkmış olacak. İl başkanımıza, AK Parti Grup Başkanvekilimize ve İbrahim Beye çok teşekkür ediyorum. Meseleyi hep beraber masaya yatırdık ve ne yapağımızı konusunda istişarelerde bulunduk. Umutlu olduğumuzu söylüyorum" dedi.

SÜREKLİ: TEKNİK ÇALIŞMALARI YAPACAĞIZ
    Toplantıya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Sürekli, Basmane Çukuru sorunun çözümü için teknik çalışmalar yapılacağını belirtti ve "Çok verimli bir görüşme oldu. İzmir açısından çok verimli oldu. İlkesel anlamda Basmane Çukuru'nun zaten bütün İzmirliler gibi bizler de İzmir'de siyaset yapan kişiler olarak ivedilikle çözümünden yanayız. Kanayan yarası İzmir'in. Ben 2004-2009 yılları arasında Büyükşehir meclis üyeliği yaptım. Grup sözcüğü yaptım AK Parti'de. Konuya vakıfız, arkadaşlarımız da konuya vakıf. İlkesel anlamda bunun ivedi bir şekilde çözülmesi noktasında mutabıkız. Yalnız teknik çalışmalar var. Bu teknik çalışmaları arkadaşlarımızla birlikte yapacağız. Buraya gelmeden önce son Başbakanımız Binali Bey ve Genel Başkan Yardımcımız Hamza Dağ Bey ile de görüştük. Onlar da ilkesel olarak süratle bu işin çözülmesinden yanalar. Ama teknik çalışmaları görmek istiyorlar Göreceğiz çalışmaları yapacağız birlikte. Ondan sonra Ankara'yla görüşerek yol haritamızı belirleyeceğiz" diye konuştu.

4. Sn köse, iyi okumak lazım
    Basmane Çukuru hakkında müjde vermek için daha erken ama bu kentin en önemli ve çıbanbaşı diyebileceğimiz en kronik hale gelmiş sorunlarından biri. Bu konuda uzun zamandır bir çalışma yapıyorduk. Hala o kilit aşılamadı.

o masada Kemal efendi ve tmsf yetkilileri yoktu sadece kahvehane ortamı sohbeti olmuştur. Gündemde kalması olumlu mu evet olumlu Saygılar.
    Yarın, geride kalan hayatımızın ilk günüdür.
    https://youtu.be/fSYa4PZh5rU

5. Dikkatten kaçmasın
    Artık işin içine Ankara yani akp de
    Dâhil oluyor.
    Ankaranin dahil olması tmsf ve belediyeye
    Daha esnek hareket yapmasını sağlar
    Çözüm yönün de hızlı adımlar alınabilir
    Yoksa Bu çukur Kemal Abiye kalırsa buna
    Ne onun ne de bizim ömrümüz yeter

Sayfa 172/518 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri