Sayfa 501/518 İlkİlk ... 401451491499500501502503511 ... SonSon
Arama sonucu : 4144 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

Arsız !
    Arsız !
    Arsız !

2. Bayadır bakıyorum foruma eplas hissesinide takip ediyorum bizim borsada uzak durulması gereken kağıt dediklerinde, bunu söylüyorum çünkü yatırımcısını bu kadar sindiren bir kağıt görmedim. Giren vedalaşamıyor, ekledikçe dibe giriyor, öven birkaç kişiye geldim piyasada onlarda sonradan ağzından çıkardı baklayı, abi biz buna yatırıcağımıza ev alsaydık, araba alsaydık daha kârlı olucaktık meğersem bayadır kağıttalarmış. Bana sorarsanız şirkette bir alıp verememezlik var, buda hisse fiyatına ve yönetime etki ediyor gözlemlediklerim bunlar saygılar bol kazançlar.

3.  Alıntı Originally Posted by ZioN32 Yazıyı Oku
    Bayadır bakıyorum foruma eplas hissesinide takip ediyorum bizim borsada uzak durulması gereken kağıt dediklerinde, bunu söylüyorum çünkü yatırımcısını bu kadar sindiren bir kağıt görmedim. Giren vedalaşamıyor, ekledikçe dibe giriyor, öven birkaç kişiye geldim piyasada onlarda sonradan ağzından çıkardı baklayı, abi biz buna yatırıcağımıza ev alsaydık, araba alsaydık daha kârlı olucaktık meğersem bayadır kağıttalarmış. Bana sorarsanız şirkette bir alıp verememezlik var, buda hisse fiyatına ve yönetime etki ediyor gözlemlediklerim bunlar saygılar bol kazançlar.
    ev araba almayı geçtim , son 3 yılda bu plastik borucuların hissesini alacaklarına yine plastikten mamul maşrapa ,hamam tası ,kova ,lazımlık ,mandal ,saksı ,faraş ,leğen ,saç tarrağı ,çöp poşeti vs alıp kenara atsalardı sadece plastik hammaddesine gelen artışından dolayı daha fazla kazanırlardı .

4.  Alıntı Originally Posted by şevkidede Yazıyı Oku
    ev araba almayı geçtim , son 3 yılda bu plastik borucuların hissesini alacaklarına yine plastikten mamul maşrapa ,hamam tası ,kova ,lazımlık ,mandal ,saksı ,faraş ,leğen ,saç tarrağı ,çöp poşeti vs alıp kenara atsalardı sadece plastik hammaddesine gelen artışından dolayı daha fazla kazanırlardı .
    Çok uzağa gitmeye gerek yok bence, kendi ürettiği ürünlerin 3 yıl önceki ve bugün ki fiyatına bakmak lazım. nereden nereye gelmiştir eminim ki. bunların yatırımcısına yaptığı zulmü yapan çok firma yoktur borsada. 3 yıldır bu hissedeyim 1 gün dahi iş anlaşması, sipariş kapı atıldığını görmedim... Ahlak yoksunu bu şirketin yöneticileri maalesef...

5. Allah bunların ömründen alıp yatırımcısına versin ne diyim. İnsanda ahlaklı olucak ticarette maalesef ahlak yoksa hiçbirinde fazla kasmanın anlamı yok diye düşünüyorum.

Geçen bir arkadaş paylaştı endeks 1000 lerde iken olduğu fiyatlarda. 9 katına yakın endeks tırmanmış, ne değerleme yapmış ne enflasyon primlemiş. Yani bildiğin adamlar yatırımcısından topladıkları parayı gidip mevzuata, dövize veya başka herhangi bir enstrümana yatırıp yılda dünya karlar ediyorlar. Sonra dönüp 3-4 seneki fiyatlarından tekrar geri alıyorlar. Yani bunlar başkalarının emekleri, kazançları ve ticaretlerinden sadece “kendilerine†fayda sağlayan tipler. Akıllarınca kendilerini yatırımcı ve ahlaklı insan kategorisine sokuyorlar. Ancak Allah insana şah damarından daha yakın. Niyetlerini biz bilmesekte Allah biliyor. Elbet bunların felaketi de yakındır. Vicdanlarını yitirmiş, insanlıktan nasibini alamamış tipler bunlar. Bizler patron olsaydık emin olun hele hele borsaya açık şirket olsaydık, hakkımızda neler yazılıyor görür okur bilirdik. Bu insanlarda burada yazılanları biliyorlar görüyorlar okuyorlar. Allah bunları “insan†olmayı nasip etsin. Başka söze hacet yok.

7. ESiad başkanına;
    3 yıl önce endex 1200 iken eplas 49
    3 yıl sonra endex 9.374. Eplas 48

Kuzeyboru 18 milyar piyasa değerinden işlem görüyor
    Eplas 1 milyar

Yorumsuz!!!!!!!!!!

8.  Alıntı Originally Posted by analiz5 Yazıyı Oku
    ESiad başkanına;
    3 yıl önce endex 1200 iken eplas 49
    3 yıl sonra endex 9.374. Eplas 48

Kuzeyboru 18 milyar piyasa değerinden işlem görüyor
    Eplas 1 milyar

Yorumsuz!!!!!!!!!!
    Merhaba,

Yorum da yaz değerli kardeşim. Yorum yapma yetisi olmayanlar var...

Yatırımcı abimiz İSO belgesi aldık diye seviniyor. O da anlasın.

Her mecrada en kötü küfürleri yiyen Esiad başkanı da anlar belki.

Günde kaç kez lanet ve küfür ettiğinizi burada küfür etmeden yazın.

Burada "ürettiğin borular sana ve anana..." diye yazamayız. Ayıp olur ve bize yakışmaz

"Allah belanızı versin Z. Ailesi, b*k yiyip, sidik içesiniz," diyemezsiniz, zira bela okumak, bela çağırır. Ayrıca Dr abi de çok kızar.

Holding forumundaki arkadaşımız gibi.

".... Seni andım" falan diyebiliriz.

Sibel hanım bilmem kaç tane iş insanının başkanıdır. Ayıp olur.

Sibel hanım o kadar iş insanının yüzüne utanmadan bakıyorsa, hiç bir sorun yok demektir zaten.

Yaaa öyle işte.

Yazmayayım diyorum da, olmuyor.

Telefonla minibüste yazıyorum.

Pofidik popoluya selam olsun.

Selam ve saygılarımızla,

Sayfa 501/518 İlkİlk ... 401451491499500501502503511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz