Sayfa 380/518 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon
Arama sonucu : 4139 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Ayrıca mantıksal olarak konjonktürün beklendiğini düşünüyorum.

Zira şuan basmane sorununu bile çözsen bu piyasada hisseyi götüremezsin.

Götürsen de satamazsın.

İstikrar bekleniyor.

Kaos ortamı oluşacak olursa daha çok bekleriz bu saatten sonra.

Ben yolun sonunu görmekte kararlıyım.

2. Biz de hisse de istikrar bekliyoruz, uzun vadeli yatırımcıyız. Herkes vurkaç hissesi gibi bakıyor. Şirket kıymetli bir şirket, ederi var , gideceği yol var. Sahipleri aşağı yukarı izin izin vermese, istikrarlı bir yükselişte olur, insanlarda güven de uyandırır.

Ama uyanmaları için sahiplerinin kafasına saksı düşmesi lazım.

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by dünyalı Yazıyı Oku
    Biz de hisse de istikrar bekliyoruz, uzun vadeli yatırımcıyız. Herkes vurkaç hissesi gibi bakıyor. Şirket kıymetli bir şirket, ederi var , gideceği yol var. Sahipleri aşağı yukarı izin izin vermese, istikrarlı bir yükselişte olur, insanlarda güven de uyandırır.

Ama uyanmaları için sahiplerinin kafasına saksı düşmesi lazım.

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dünya fani ölüm gerçek bunu yaşadıkları halde hala uyanmıyorlarsa vah halimize
    Rabbim bu vicdansızlara merhamet ihsan eylesin

4. bizde yıllardır şirketin potansiyeline güvendik ama sahipleri güvendiğimiz dağları antartikaya çevirdi.

dün A1 Capital satışa koyduğu yaklaşık 200,000 lotu Ak Yatırıma toplatmış , böylece A1 Capital patrondan satınaldıklarını sıfırlamış oldu , dünkü kötü seansta anlaşılan bunların eseri . 1 kuruş hayrını görmesinler inşallah .
    Son düzenleme : şevkidede; 19-05-2023 saat: 13:07.

5. Merhaba,

Bu forum senelerce küfür içermedi. Ben kendi adıma, aşağılama sıfatları kullandım. Sert eleştiriler yaptım, kınama ve kinaye yaptım.

En çok, Kalleş ve Alçak kelimelerini kullandım.

Onlarca yıl geldi geçti gördük ki, bunlar alçaktan ve kalleşten çok öteler...

Kendilerine saygı duyan bir sürü yatırımcı geldi, geçti. Hiç kimseye para kazandırmamak için özel çaba gösterdiler.

Ben, şans eseri hisselerimin çoğu holding olduğu için kazandım. O da olağanüstü değil de, aldığım mülkler 5-6 kat daha yaptı.

Planları öyle olmasa, hele ki bana zırnık koklatmazlardı.

Bu kadar sabırlı ve bu kadar olgun, terbiyeli insanı hiç bir yerde görmedim.

-------------------------------------------------------------------------

Gece gündüz Ölülerine ve dirilerine her yerde sövüyorlar...

Dünyanın hiç bir yerinde ve hissesinde bu kadar uzun bekleyen yatırımcı yoktur.

Halen, neyin peşindesiniz?

KZ'nin kızı..,

Sen ne cins bir manyak, ne cins bir sapık çıktın?

Ahlaksız insan!

Yazık değil mi bu insanlara? Halen terbiyeli davranıyorlar. Ben alacağımı aldım, beklerim de ama yaptığın bu kalleşliklere ve alçaklıklara dayanamıyor yazıyorum.

İnsanların yatırımlarını umutlarını onlarca sene bekletmek ne demek. Seneler içerisinde tüm alternatif yatırım şanslarını da yok ettiniz.

3-5 sene önce girenleri bile mahvettiniz. İnsanlar 49 liradan hisse aldılar 3 sene önce. O para şimdi kaç lira biliyor musunuz?

İş insanlarıyla bir araya geldiğinde, hiç utanmıyor musun? Yüzün hiç kızarmıyor mu?

Sana "aferin iyi yapıyorsun" diyene rastladın mı hiç?

Arkandan ne konuştuklarını hiç merak etmiyor musun?

Bir birlerine, senin ne kadar güvenilmez ve alçak olduğunu söylemiyorlar mı sanıyorsun?

Allah'a zaten hiç inancınız yok, ailecek...

Bu konuda öbür tarafta çok sıkıntı çekeceğiniz muhakkak.

Ama, bu kadar insanın ahını aldıktan sonra, bu dünyada da iyilik beklemeyin.

Bu dünyada da en kötü azapları yaşayacaksınız. Çok iyilerden birinin "Amin" demesine bakar.

Size beddua etmiyorum. Sizi Allah'a havale ediyorum ve en kısa zamanda ailecek layığınızı vermesini diliyorum.

Tüm soyunuzu...

Sizler, insan zararlısısınız.

Cehennemi burada da yaşayın inşallah, diğer tarafta sıkıntı çekmezsiniz.

Babanızın cenazesinde bulunup, sizi utandırıp, rezil etmediğim için çok pişmanım. O ölünce, insan olduğunuzu hatırlarsınız dedim. Ama, insan olmadığınızı unutmuşum.

Yatırımcı arkadaşlarıma, saygı ve selamlarımla.

6. Ercanbay kardeşim ağzına sağlık hislerimize tercüman olmuşsun🙏
    Bir arkadaşım İki yıl önce 200 bin eplasa para bağlamış ozaman bu paraya ev alınabiliyordu şimdi en kötü ev 2-3 milyon arkadaşın eplastaki parası 120 bine düşmüş, 24 saat bu şsizlere lanet okuyo bu vicdansızlar onmaz onmaz
    Ölüm gerçek dünya fani
    Sz ve saz arkadaşları sözüm size, garibanın ahı mutlaka tutar unutmayınnnnnnn

7.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    sana o kadar canak kulp çizebilirim ki zorlama formasyonlara bile gerek duymadan, takılma obo suna tobosuna
    Okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Sayfa 380/518 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •