Sayfa 412/518 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512 ... SonSon
Arama sonucu : 4139 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Yazdıklarımda dalga geçme yok. Neden böyle dediniz bilmiyorum ama amacım polemik değil. Kimseyle de polemiğe girmem.
    Forumu takip etme amacım farklı görüşleri takip etmek, yeni bilgileri edinmek. İyi bir getiri potansiyeli gördüğüm için takibe aldım.
    Önceki dönemde MZHLD’den özellikle çok iyi getiri elde ettim, sonra sattım. Başka hisselere geçtim, döviz altın aldım. Oradan da kazandım. Hisseye ve pozisyona aşık olmadan yatırım yapmayı tercih ediyorum.
    Bu hisseyi de alacağım, hedeflediğim getiriye ulaşınca da satacağım.
    Durum bu. Bundan sonra yazmaktan ziyade burayı takip etmekle yetineceğim.

Bu arada köprünün altından çok sular aktı.En önemli haber K.Z. bizleri hisselerle baş başa bırakarak,aniden ebediyete intikal etti.

2. Biraz sesli düşünelim; Tahta da bu kadar çabanın sebebi Gedik Yatırım da 1 milyon lotu olan yatırımcı mı acaba.Tahsisli sermaye artırımı ile adamın % 27 sini yemişlerdi.kalanını da hiç ettiler.Takasta göründüğü kadarıyla o da ısrarla satmıyor.....

3. Nereden biliyorsunuz? Patron size ortaklık cetvelini mi gösterdi ?

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by dünyalı Yazıyı Oku
    Nereden biliyorsunuz? Patron size ortaklık cetvelini mi gösterdi ?

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şurdan biliyorum; Mzhld Eplas hissesi satarak Vakıfbank borcunu ödedi.Daha sonra o dönemin ortalama işlem fiyatı olan 18.xx lardan mevcut ortakları kısıtlayarak %27 civarında tahsisli bedelli sermaye arttırmadı mı? 20 milyon dan ,27.8 milyona bedelli artırdığın da yatırımcının elinde yine 1 milyon lot olursa ;Patronun bizlere cetvel göstermesine gerek var mı?

5. Öleceksin oğlum! Sende öleceksin!
    Bu kadar varlığı a…. a….. sok!
    Senden psikoloji kitabı çıkar..
    Ama senden o hakkım olanı alacağım!
    Allah ömür verdiği sürece buradayım!
    Daha çok beklersin!
    O…. çocuğu!

6. Şirket yönetiminden fiyat hareketleriyle ilgili kesinlikle açıklama istenmeli.......

7. SZ ve saz arkadaşları
    Izdırap çektirdiğiniz yatırımcıların ahı elbet birgün tutar
    Tükrüğünüzde boğulasınız

8. Or.spu çocuğu tahtacı yeter artık yeterrrrr.Aşağılık,foseptik yaratığı........

Sayfa 412/518 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •