Sayfa 335/518 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435 ... SonSon
Arama sonucu : 4141 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Belkide hepimize güzel dersler verdi, çoğumuza da kazandırdı, yılmadı teslim olmadı, şirketi bir şekilde ayakta tuttu, o olmasaydı ne basmane elimizdeydi ne güçbirliği, nur içinde yatsın, Allah rahmet eylesin..

Hakkım kendisine helal olsun..

2.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    Belkide hepimize güzel dersler verdi, çoğumuza da kazandırdı, yılmadı teslim olmadı, şirketi bir şekilde ayakta tuttu, o olmasaydı ne basmane elimizdeydi ne güçbirliği, nur içinde yatsın, Allah rahmet eylesin..
    Mübarek adammış sanki içine doğmuş , ilk önce borçlarına ödedi fabrikayı temize çıkardı sonra da hisselerini devretti ve bu dünyaya veda etti sanki içine doğmuş. Mekanı cennet olsun…

3. Allah rahmet eylesin...
    Mal da yalan, mülk te yalan.
    Al sen de biraz oyalan...

Kz de biraz oyalandı...biz de oyalanıyoruz..
    Allah bizleri hak ve hukuktan ayırmasın..

Ailesinin başı sağolsun..

4. Kemal amca vefat etmiş, buradan öğrendim. Adam yıllardır yatırımcısına çektirdikleri ile anılacak. Rahmet dilemek de içimden gelmedi. Bize Allah'ın adaletine sığınmak düşer.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Maximum Yazıyı Oku
    Kemal amca vefat etmiş, buradan öğrendim. Adam yıllardır yatırımcısına çektirdikleri ile anılacak. Rahmet dilemek de içimden gelmedi. Bize Allah'ın adaletine sığınmak düşer.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Benim de gelmedi ama affetmek büyüklüktür

6.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    Belkide hepimize güzel dersler verdi, çoğumuza da kazandırdı, yılmadı teslim olmadı, şirketi bir şekilde ayakta tuttu, o olmasaydı ne basmane elimizdeydi ne güçbirliği, nur içinde yatsın, Allah rahmet eylesin..

hepimize ne ders verdi sabır şükür ise zaten dünya kuruldu kurulalı bu kavramlar vardı.
    13 senede şirketi nereden nereye getirdi hisse fiatını hepimizin anasını ağlatttı, bilanço kap ı atacağı zaman son dakika hatta son saniye bekletti/beklettiler. doğru dürüst haber akışşı bile olmadı.
    daha dün halka arz eden şirket hisse fiatları 1-1,5 ayda yada 2 ay gibi sürede bizlerin 13 yılda beklediğini verdi.
    eğer gerçekten ahirete in*****yorsak hakkım helal değildir.
    neden; kimimiz evini, ailesini, arabasını en önemlisi de yıllarımızı kayıpettikkkk.
    kemal ne yaptı bütün şirketlerrinden maaaşlarını huzur hakkını aldı manda yoğurdunu yedi, briçini oynadı.
    belki iyi bir babaydı ancak hiç bir zaman yatırımcı dostu olmadı olamadı.
    vefatı ile ilgili kap haberini bile tam toprağa verilirken atarlar.
    eğer sefalet içinde beş parasız vefat etmiş olsaydı, derim ki evet yatırımcısı için şirketlerini kurtarmak için çok çalıştı çok çabaladı derdim malesef hiç birini yapmadı... İYİ BİR KÜÇÜK YATIRIMCI DOSTU olmadı.
    ilgili şirketin borcunu bir türlü ödemedi/ödeyemedi mzhld-eplas yatırımcısı hop oturup hop kalktı...sonunda ödedi bir sürü ayak baçak manevrasıylaaaa
    egyo-güçbirliği- egs bank-egs holding yatırımcısını hele hiç katmıyorummmm.
    halen bekliyoruz inşallah egyo-egs bank-egs holding şirketleri açılırda yatırımcıların yüzü gülerrrr.
    bundan sonra sürecin daha hızlı ilerleyeceğini takoz olmayacağının kaanetindeyim.
    hakkımı helal ediyor muyum asla...
    helal edenleri'de anlamıyorum yada samimi değiller.
    bazı yatırımcı dostlara baksam 2023 yılını yas yılı ilan edecekler.

Âl-i İmrân / 185. Ayet

كُلُّ نَفْسٍ ذَٓائِقَةُ الْمَوْتِۜ وَاِنَّمَا تُوَفَّوْنَ اُجُورَكُمْ يَوْمَ الْقِيٰمَةِۜ فَمَنْ زُحْزِحَ عَنِ النَّارِ وَاُدْخِلَ الْجَنَّةَ فَقَدْ فَازَۜ وَمَا الْحَيٰوةُ الدُّنْيَٓا اِلَّا مَتَاعُ الْغُرُورِ

Her nefis ölümü tadacaktır. Yaptıklarınızın karşılığı ancak kıyâmet günü tastamam verilecektir. Kim cehennemden uzaklaştırılıp cennete konulursa, gerçekten o kurtuluşa ermiştir. İyi bilin ki, bu dünya hayatı, aldatıcı bir faydadan başka bir şey değildir.
    PARAN VARSA EKLE, YOKSA BEKLE. *yatırım tavsiyesi değildir.
    'Hırsızlar çalarken değil paylaşırken kavga ederler'

7. Merhum Kemal Zorlu'ya Yüce Allah'tan rahmet dilerim. Uzunca bekleyen Abilerimizi anlayışla karşılıyorum. Bende yaklaşık 4 yıl bekledim, kısmen de olsa karşılığını aldım.
    Eplas'tan kat be kat fazla gidenler oldu mu evet oldu. Hatta BIST şirketlerinin yarısından fazlası. Yalnız ben birçoğuna olağanüstü manipülasyon olarak bakıyorum.

Şirket tam düzlüğe çıkmıştı ki bu haber geldi. Bundan sonra daha iyi olabileceğini düşünüyorum.

Zorlu Ailesine başsağlığı dilerim.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by behsat ç Yazıyı Oku
    hepimize ne ders verdi sabır şükür ise zaten dünya kuruldu kurulalı bu kavramlar vardı.
    13 senede şirketi nereden nereye getirdi hisse fiatını hepimizin anasını ağlatttı, bilanço kap ı atacağı zaman son dakika hatta son saniye bekletti/beklettiler. doğru dürüst haber akışşı bile olmadı.
    daha dün halka arz eden şirket hisse fiatları 1-1,5 ayda yada 2 ay gibi sürede bizlerin 13 yılda beklediğini verdi.
    eğer gerçekten ahirete in*****yorsak hakkım helal değildir.
    neden; kimimiz evini, ailesini, arabasını en önemlisi de yıllarımızı kayıpettikkkk.
    kemal ne yaptı bütün şirketlerrinden maaaşlarını huzur hakkını aldı manda yoğurdunu yedi, briçini oynadı.
    belki iyi bir babaydı ancak hiç bir zaman yatırımcı dostu olmadı olamadı.
    vefatı ile ilgili kap haberini bile tam toprağa verilirken atarlar.
    eğer sefalet içinde beş parasız vefat etmiş olsaydı, derim ki evet yatırımcısı için şirketlerini kurtarmak için çok çalıştı çok çabaladı derdim malesef hiç birini yapmadı... İYİ BİR KÜÇÜK YATIRIMCI DOSTU olmadı.
    ilgili şirketin borcunu bir türlü ödemedi/ödeyemedi mzhld-eplas yatırımcısı hop oturup hop kalktı...sonunda ödedi bir sürü ayak baçak manevrasıylaaaa
    egyo-güçbirliği- egs bank-egs holding yatırımcısını hele hiç katmıyorummmm.
    halen bekliyoruz inşallah egyo-egs bank-egs holding şirketleri açılırda yatırımcıların yüzü gülerrrr.
    bundan sonra sürecin daha hızlı ilerleyeceğini takoz olmayacağının kaanetindeyim.
    hakkımı helal ediyor muyum asla...
    helal edenleri'de anlamıyorum yada samimi değiller.
    bazı yatırımcı dostlara baksam 2023 yılını yas yılı ilan edecekler.

Âl-i İmrân / 185. Ayet

كُلُّ نَفْسٍ ذَٓائِقَةُ الْمَوْتِۜ وَاِنَّمَا تُوَفَّوْنَ اُجُورَكُمْ يَوْمَ الْقِيٰمَةِۜ فَمَنْ زُحْزِحَ عَنِ النَّارِ وَاُدْخِلَ الْجَنَّةَ فَقَدْ فَازَۜ وَمَا الْحَيٰوةُ الدُّنْيَٓا اِلَّا مَتَاعُ الْغُرُورِ

Her nefis ölümü tadacaktır. Yaptıklarınızın karşılığı ancak kıyâmet günü tastamam verilecektir. Kim cehennemden uzaklaştırılıp cennete konulursa, gerçekten o kurtuluşa ermiştir. İyi bilin ki, bu dünya hayatı, aldatıcı bir faydadan başka bir şey değildir.
    Egs holding EGYO’nun ve egs bankın ne alakası var Kemal Zorlu ile kardeşim sanki o batırdı bizim bilmediğimiz bir şey mi var

Sayfa 335/518 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •