Sayfa 463/518 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513 ... SonSon
Arama sonucu : 4141 madde; 3,697 - 3,704 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by NİL35 Yazıyı Oku
    nlaşılan o ki ,global finansal fonlar TÜRK VARLIKLARINA gözlerini dikmişler. kısa süre içinde KARABAG ,ANKARA ve GAZZE provakasyonları. ukranya başkanı demeç veriyor şimdi beni unuturlar artık diye. biraz daha gayret edin %20 LİK BİR DÜZELTME İÇİN DAHA NE YAPMAK GEREKİR DİYE. işte bunu başaramayacaklar. ne dünya ,nede TÜRKİYE eskisi gibi degil.....peki bazı hisseler niye gitmiyor sorusunu bir kez daha sorunuz cevabınıda FİNANSAL BİLGİ DERİNLİGİNİZDE veriniz. kızmadan,kırmadan ,dökmeden ,kendi zafiyetinizi tahta yapıcıya belli etmeden , beddua ,küfür seanslarını bırakarak EPLASIN BÜTÜN VARLIKLARI İLE MASAYA YATIRARAK ÖNCE BİLGİLENELİM SONRA BU BİLGİLERİ YATIRIMCILARLA PAYLAŞALIM.
    Sen hangi veri setinden bahsediyorsun?
    Borsan kumarhaneye dönmüş durumda.
    İstedikleri gibi yönetiyorlar dünyanıda, borsanıda, insanlarıda!
    Dolara bağımlısın!
    Senin veri setini anında değiştirip, dönüştürüp, burgu yapıp monte ederler!
    3 yıldır enflasyon kaybından bahsediyorlar.
    2023 - Mayıs tan Eylül ayına tüm şirketler 4 kat artmışken Eplas neden artmıyor diye soruyorlar?
    Cevaplasana düzgün bir şekilde!
    Şirketi istedikleri gibi şekillendiriyorlar neden diyemiyorsun?
    Ben hamalım neden diyemiyorsun?
    Neden ben celladıma aşığım diyemiyorsun?
    Demelisin..
    Gerçeklerle yüzleşmelisin..
    Hikaye satmayın insanlara!
    Gerçekleri yazın!
    Manipülasyonun kralı yapılıyor tüm organlarda!

Konuşsana..
    Göz boyamalık oyunlar.
    Ufak bir örnek vermek gerekirse şehir hastanelerinde bazı çekimler için aylarca sıra beklemek zorunda olan vatandaş ve aynı gün aynı saat sıra alabilen insanlar.. Mesela bunlara açıklık getir bu hisseyi analiz etmeden önce!

Sonra bana ortadoğuyu anlatırsın..
    Dinlemek istersem tabi..

2.  Alıntı Originally Posted by NİL35 Yazıyı Oku
    eplas yatırım algoritmasının tarihçesini çok iyi analiz ediniz. daha bir sene öncesine kadar borç sarmalı içinde bir şirketti. YA ŞİMDİ ? aglayıp ,zırlayacagınıza ,beddua seanslarını bırakıp borsa yatırımı için gerekli bilgilere ulaşınız. bunlara uzaksanız lütfen borsadan uzak durunuz.
    Beşiktaş ın mali tablosu acılar içinde kıvranırken..
    Hisse 7 liradan 50 liraları gördü.
    Algoritmanı, analiz yeteneğini, veri setini bir dökte öğrensin herkes neler olduğunu?
    ..

3. Sn Hekimoğlu,

Hesabınız mı hacklendi.
    Nil35 babanız değil miydi?

Gerçi Baba ve oğul hep aynı fikirde olacak diye bir kural yok tabi.

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Sn Hekimoğlu,

Hesabınız mı hacklendi.
    Nil35 babanız değil miydi?

Gerçi Baba ve oğul hep aynı fikirde olacak diye bir kural yok tabi.
    Merhaba Sn. EGEDUK,

Tercihlerimi bazı zamanlar savunuyor olması kimseyle düşünce olarak aynı yolda yürüdüğümü göstermez.
    Bence 40 yaş üstünün bu ülkede konuşması ve siyasete atılması engellenmeli.
    Zarar veriyorlar ülkenin geleceğine.

5. Ne yaptın hekimoğlu?
    İnsanlar anca 40 yaşında olgunluğa geliyor da peygamberlik veriliyor !

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by hekimoglu Yazıyı Oku
    Kimsenin bildiği bir b.k yok dostum.
    Bu işi en iyi bilen adam burada ders vermez.
    Bu tahtayı, şirketi ve grafiği planlayanlar dışında.
    Muhteremler her yerde her anı takip edip özel stratejiler uyguluyorlar.
    kesinlikle haklısın

Alıntı Originally Posted by hekimoglu Yazıyı Oku
    Kimsenin bildiği bir b.k yok dostum.
    Bu işi en iyi bilen adam burada ders vermez.
    Bu tahtayı, şirketi ve grafiği planlayanlar dışında.
    Muhteremler her yerde her anı takip edip özel stratejiler uyguluyorlar.
    Aşağıda bir ayet paylaştım. Herkes plan yapsın ama Allah'ın planı olduğunu kimse hatırından çıkarmasın.
    Gücü elinde tutanlarda çok sevinmesin, veya gülüp gülüp koltuklarına yaslanmasınlar.Çünkü Allah onlar için çok özel sürprizler hazırlıyor. Onlar şu an bu gücün sarhoşluğunu yaşıyorlar. Hepsi ölecek ve kudretleri güçleri yok olacak. İşte o zaman son gülen iyi gülecek.

Allah, plan yapanların en hayırlısıdır. Hani bir zaman o küfredenler seni tutub bağlamaları, ya seni öldürmeleri, yahud seni (yurdundan zorla) çıkarmaları için sana tuzak kuruyor (lar) di. Onlar bu tuzağı kurarlarken Allah da onun karşılığını yapıyordu. Allah tuzak kuranlara mukaabele edenlerin en hayırlısıdır. Enfâl Suresi 30. Ayet - Kuran Meali

Alıntı Originally Posted by hekimoglu Yazıyı Oku
    Sen hangi veri setinden bahsediyorsun?
    Borsan kumarhaneye dönmüş durumda.
    İstedikleri gibi yönetiyorlar dünyanıda, borsanıda, insanlarıda!
    Dolara bağımlısın!
    Senin veri setini anında değiştirip, dönüştürüp, burgu yapıp monte ederler!
    3 yıldır enflasyon kaybından bahsediyorlar.
    2023 - Mayıs tan Eylül ayına tüm şirketler 4 kat artmışken Eplas neden artmıyor diye soruyorlar?
    Cevaplasana düzgün bir şekilde!
    Şirketi istedikleri gibi şekillendiriyorlar neden diyemiyorsun?
    Ben hamalım neden diyemiyorsun?
    Neden ben celladıma aşığım diyemiyorsun?
    Demelisin..
    Gerçeklerle yüzleşmelisin..
    Hikaye satmayın insanlara!
    Gerçekleri yazın!
    Manipülasyonun kralı yapılıyor tüm organlarda!

Konuşsana..
    Göz boyamalık oyunlar.
    Ufak bir örnek vermek gerekirse şehir hastanelerinde bazı çekimler için aylarca sıra beklemek zorunda olan vatandaş ve aynı gün aynı saat sıra alabilen insanlar.. Mesela bunlara açıklık getir bu hisseyi analiz etmeden önce!

Sonra bana ortadoğuyu anlatırsın..
    Dinlemek istersem tabi..
    Hekimoğlu "alkışlıyorum"
    İşte objektif olmak böyle bir şey. Net olmak böyle bir şey.
    İnsan önce net olmalı.

"Baba neden benim harçlığıma zam yapmıyorsun, her şey ateş pahası oldu, harçlığım tost bile almıyor" diyor çocuğum
    Bende "kızım, sabırlı ol her şey güzel olacak diyorum.
    Bana güzel olacak ney diye sorduğumda kızım evin harcamalarını takip et diyorum ona göre anlarsın diyorum.
    Ben baba olarak çocuğumu buna yönlendirmek zulümdür. Ona umut veriyorum olacak olacak olacak diye.
    Ne olacak baba diyor ? Neden zam yapmıyorsun harçlığıma diye soruyor. Kızım dur bak çok borcum vardı ödedim bitti diyorum.
    Kızım tost ve çay derdinde ben ise ona evin ekonomisini takip et diyorum veya gri alanlar bırakarak yarım yamalak konuşuyorum.
    Şeffaflık yok, ben rahat içinde yüzüyorum ama kızıma sıra gelince harçlığına zam yok.
    Bunu çocuk bile yemez. Babanın art niyetli olduğunu er yada geç anlar.
    Şeffaflık yok, ticaretin detayları gizli, samimiyet sıfır ve ben yatıp rüya göreyim ve rüyamda bana olacak olanlar gelsin diye bekliyorlar sanırım.

Sayın Doktor ben size çok saygı duyuyorum ancak şirketi dürüst olarak göremiyorum. Benim gibi açık ve net olarak bu şirketin dürüstlüğünü gidip tablolara bakmama gerek kalmadan yaptıkları ile ettikleri ile, tahtasını emanet ettikleri insanlar ile anlatın buyrun dinleyelim.
    Kumarhaneye dönüşmüş bir ortamda bizim gibi aile babaları yıllardır bunların niyetlerini okuma derdinde, yazık gerçekten.
    Ben kötü söz konuşmuyorum. Allah bunları bildiği gibi yapsın diyorum. Kalplerinde ne varsa Allah onlara 1000 katını versin.
    İyi ise iyilik, kötü ise kötülük.
    Kalplerinin ekmeklerini yesinler.

Ercanbay Abi, Melasis, Egeduk,mng,ss.kose ve diğer eski arkadaşlar sizleri de muhabbete ortak bekliyorum. Gizemli cümleler kurmayın. Şeffaf açık ve net.

Sayfa 463/518 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •