Sayfa 277/518 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon
Arama sonucu : 4139 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Bütün vefakar ve cefakar Eplas yatırımcılarını halaya davet ediyorum.
    Sayın Komodor enflasyon öncesi gördüğü en yüksek seviyelere tekrar varmış olması güzel. Ancak en az 4 katı olursa enflasyon öncesi ederini görür. Yani 2020 = 50 TL bugün eşittir 200 TL olması gerekiyor ki "o dönemlere" dönsün. O dönemler için bu rakamlar çok az görülürdü hikayeye bakılarak, şimdi ise ya nasip misali.

Şu şirketin patronu düzgün bir patron olsaydı neler olunmazdı.

Yatırım Tavsiyesi İçermez.

2.  Alıntı Originally Posted by goncarov Yazıyı Oku
    Sayın Komodor enflasyon öncesi gördüğü en yüksek seviyelere tekrar varmış olması güzel. Ancak en az 4 katı olursa enflasyon öncesi ederini görür. Yani 2020 = 50 TL bugün eşittir 200 TL olması gerekiyor ki "o dönemlere" dönsün. O dönemler için bu rakamlar çok az görülürdü hikayeye bakılarak, şimdi ise ya nasip misali.

Şu şirketin patronu düzgün bir patron olsaydı neler olunmazdı.

Bu sefer olacak gibi.Zira piyasa iklimi o kadar uygun ki, sadece biraz geç kaldı.Bizim patron assolist gibi.Finali ben yaparım diyor......

Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Bu sefer olacak gibi.Zira piyasa iklimi o kadar uygun ki, sadece biraz geç kaldı.Bizim patron assolist gibi.Finali ben yaparım diyor......
    Artık enflasyon farkını kapatması lazım. Yatırımcılar çok sabırla beklediler.
    Çok adam kaldı mı küçük yatırımcı olarak "bilemiyorum".
    En azından bekleyenlerde umarım faydalanırlar.

4.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku

Sn Komodor, erken mi kalktık halaya, ne dersiniz?

5.  Alıntı Originally Posted by black_raven Yazıyı Oku
    Sn Komodor, erken mi kalktık halaya, ne dersiniz?

Bizim Hindistan treninin makinisti müzik yayınını kesti.halay için daha erken dedi ve k.çımızın üzerine oturttu.Halaya kalkmayanlara da fırsat verdi.Çok değişik bir tekniği var.Sabırla beklemeye devam......

6. Arkadaşlar! Eplas'ın bilançosunda maddi duran varlıklar kısmı ile bir tespitimi paylaşmak istiyorum.2021/9 bilançosunda 146.883.000 TL.( Dolar 8.85 TL ) ,2022/9 bilançosunda 153.907.000 TL .( Dolar 18.50 TL ) .

Bizim Eplas'ın bütün gayri menkulleri neredeyse üç dört lüks daire fiyatı kadar yapıyor.

7. Arkadaşlar! Malınıza sahip çıkın! Hatta imkanınız varsa,çok sağlam kilidi olan bekaret kemeri takın. Yoksa bir kazaya kurban gidebilir ........

8.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar! Malınıza sahip çıkın! Hatta imkanınız varsa,çok sağlam kilidi olan bekaret kemeri takın. Yoksa bir kazaya kurban gidebilir ........
    Kazaya kurban olduk

Sayfa 277/518 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •