Sayfa 396/518 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496 ... SonSon
Arama sonucu : 4139 madde; 3,161 - 3,168 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Anayın a…. düşür anayın a….!
    Buralar yetmez karakterini s…….!
    Sana her saniye sövüyorum!
    Her an seni ve tüm sevdiklerini anıyorum!
    Çıkarsanda söveceğim!
    Her haline söveceğim!
    Senin gibilerin bu dünyada nefes alması haram!

2. Arkadaşlar! Bugün kapanış önemli.Zira yarın büyük bir ihtimalle bedelsizin onaylanacağı bülten günü.Bizi bu şekilde sıkıştıran,A1 den Ak yatırım'a virmanlanan 1.5 milyon lotla ilgili durumdu zannımca.Akyatırım'a virmanlanan malın satışı bugün itibariyle sıfırlanmış , bitmiş görünüyor.

Bekleyelim bakalım .......

3. Rahmetli 02 Mart 2023 de 42-44 fiyat aralığında sattığını bildirdiği 2.187.000 lot miktar takasa girdikten sonra ,çok aşağıda ki fiyatlardan seanslar da satışı yapıldı.Demek ki rahmetli bayağı iskontolu satmış ki;Tefecilerde 30'lu fiyatlardan rahatlıkla sattılar.....

4.  Alıntı Originally Posted by hekimoglu Yazıyı Oku
    Bir gün ne demek istediğimi bana anti yaklaşan herkes görecek. Ben düşünce olarak babama bile cephe alabilen bir insanım. Devlet aklı başka çalışır. Bunun tartışmaları açılacaksa buraya destanlar yazarım. Türk Aklı başka bir şeydir. Devletin karşısında kim olursa olsun ben dimdik dururum. Devlet Erdoğan’dan ibaret değildir. Siz Erdoğan’ı sevmiyor olabilirsiniz.

Kimsenin onuruna dil uzatmam. Sadece vatanımı savunurum. Beni tanımadığınız için bu şekilde anlamışsınız.

Kose Bey, bana bir tane satılan yer örneği verin. Size açıklamasını yapayım. Kime satılmış kim satmış? Sizin para yatırdığınız borsa kurumunda her şey satılık. Herkes her yere ortak olabiliyor küresel sermayede. Yap işlet devret i kast ediyorsanız açıkça belirtin sebepleriyle açıklayayım. Devlet hiçbir şeyi satmaz! Tam aksine satın alır! Girdiği yerden de bir daha çıkmaz!

Para için itlik yapanlara sesleniyorum. Komodorun söylediği gibi izmir kaşınıyor! Hemde ciddi şekilde! Bu saatten sonra kim olursa olsun bana iyi niyet anlatmasın bu hisseyle alakalı. Tamamen kötü niyetli yatırımcı karşıtı bir mekanizma var karşımızda.

İcraat olacak şeylerden yanayım. Küfür herkesin dilinde. Teknik desen ? Her şey hazır! Temel desen tarihinin en iyi durumunda! O zaman sorun ne .m hastası deşen!? Sorun insanların 3-5 kuruş enflasyona ezdiğiniz paraları geri almaları mı? Sen adam mısın? Sen baba mısın?

Sen ve çakalların paranın köpeğisiniz!

Burdan bir çift lafımda peder beye..!
    Teröristin kardeşi ne zamandan beri sayın olmuş?!
    Sen önce bunun cevabını ver bakalım!

Bir şey açıklık bulsun. Siz ideolojik oy verdiniz. Ben Devlet ve beka için oy veririm. Teröristlerle yol alan birisine oy veremem. Ülkeyi bu şekilde kutuplaşmaya iten benim düşüncemle adam gibi bir lider çıkaramayan muhalefettir. Desteklediğiniz zatın karşısına teneke kutuyu koysanız ona oy verirdim.

Umarım her şey nettir.
    Değerli kardeşim takma kafana o zihniyet lanetli bir kavim gibi cevabı millet veriyor saten devletin aklı ile milletin faraseti uyumlu sevmeyen istemeyen kuduruyor bilgisinden değil kan dan kaynaklanıyor..

5. Yazmayacaktım ama yazacağım. Geçen hafta Perşembe günü trafik kazası sonucu ayağım ciddi şekilde 2 yerinden kırıldı. Ve 14 vidayla implant takıldı. Bu hayatta her şey bir sebebe bağlı. Kadere iman etmiş ve her şeyin Allah’tan geldiğine inanan bir kulum. Biliyorum uzun süre yatağa bağlı kalacağım. Hayatta bir çok acıyı yaşama fırsatı yakaladım. Bu da serüvende yaşanılan farklı bir tecrübe olarak kayıtlara geçti.

Halime şükrediyor ve yoluma devam ediyorum. Ancak bu süre zarfında çevremde var olan parazitleri ve gerçek dostları tekrar test etme imkanına kavuşmuş oldum. Düşmanlar haketti keşke daha beter olsaydı, dostlar ise verilmiş sadakan varmış dediler. Düşmanlar yanıma gelmemek için bahane ararken, dostlar koşarak geldiler. Velhasıl ne olursan ol içine düştüğün durum bakımından sorgulanacaksın.

Bu dönem zarfında uzun zamandır okumayı düşündüğüm kitaplarıma kavuşmuş oldum. Borsaya telefonumdan ara sıra bakıp ekrana gülüp malum şahısları anıyorum.

Şebekeleri kabus gibi, avlarına düşen insanları itinayla tokatlamak hedefleri.

Siz hayatımızla oynadıkça, bazı şeylere sebebiyet verdikçe düştüğüm tuzaktan nasıl kurtulacağımı değil intikamımı nasıl alacağımı düşünüyorum! Allah büyük!

Sevgili ustun1,
    Bizim davamız menfaat değil ki susalım.

Benim dağımda ki bahçemin ne köyle, ne büyük şehirlerle bir ilgisi var. Benim bahçem, zamana yeni bir usülle hükmetmek isteyenlerin ak örtülere bürülü masalara yerleştiği bahçe. Işık doğudan geliyor. Nar cennetten iniyor. Kuşların kanat çırpışları bir zebur ahengini, ve bir incil muştusunu taşıyor. Su kevserdir. Su zemzemdir. Su kurbanın kanını yıkıyor. Su, çocuk İsmail’in topuklarından fışkırıyor. Sanki bahçe, bütünüyle Rahman Suresinin bir tablosu, bir panoraması. Ciğerlerimiz mercan. Benim bahçem, senin ruhunun öz bahçesi, insan! Zaman topraktır orada. Çitini Yasin Suresi çevirmiştir. Sure bir surdur. Kapısı da Fatiha. Ve düğün var dağımda. Yağız atlar üstünde atlılar geldiler. Ve yaşlılarımızın duaları dağın ucunu dolandı. Evlerden ve fenerlerden tatlı bir hüzün, bir petrol lambasının ışığı gibi yavaş yavaş yanmakta. Bu gece dağımıza gökkuşağını konuk olarak çağırdık. Leyla Mecnun ışığı gibi, bölünmüş ayın iki parçası gibi iki ev birbirine yaklaşacak. Sonra ondan bir yeni ev daha doğacak. Tüfek sesleri bulutları deldi. Kuşlar ürpermeyecek. Onlar da, serçelerin tümü de, hüthütler de, karıncalar ve arılarda, başakların sararmış alanı da çağrılıdır toyumuza. Peygamber makamı en yüceden çiçek tozlarını serpti dün evlerimizin, hücrelerimizin üstüne.Tozlar: “Çoğalın” dedi. “Çoğalın ey kutsal yağmur taneleri.” “Artın yeryüzünün süsleri. Sizinle birlikte gök de yeryüzünde artmış olacaktır der gibi savruldu çiçek tozları. Kutlu ölüler ve dirilerden yükselen damlacıklar. Gül zerreleri.

Davamızı en güzel Sezai Karakoç üstadımız ne güzel belirtmiş. Hep beraber barış içinde güçlü bir biçimde tüm dünyaya adaletimizi göstersek kötümü olur..? Davamız belli amacımız belli.. Hepsi Hak yolu..

Allah insanların üç beş kuruşlarıyla dalga geçenlere fırsat vermesin. Allah yalana dolana ışık tutanlara beraber oyun kuranlara fırsat vermesin! Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır.

Selam ederim Şemse, Mevlanaya, Hızıra..
    Buyursunlar konuk olsunlar bu gece muhabbetimize, rüyalarımıza..

6. Hekimoğlu kardeşim geçmiş olsun
    Rabbim şifalar versin

7.  Alıntı Originally Posted by hekimoglu Yazıyı Oku
    Yazmayacaktım ama yazacağım. Geçen hafta Perşembe günü trafik kazası sonucu ayağım ciddi şekilde 2 yerinden kırıldı. Ve 14 vidayla implant takıldı. Bu hayatta her şey bir sebebe bağlı. Kadere iman etmiş ve her şeyin Allah’tan geldiğine inanan bir kulum. Biliyorum uzun süre yatağa bağlı kalacağım. Hayatta bir çok acıyı yaşama fırsatı yakaladım. Bu da serüvende yaşanılan farklı bir tecrübe olarak kayıtlara geçti.
    Merhaba,

Geçmiş olsun hekimoğlu kardeşim. Acil şifalar diliyorum.

Saygı ve selamlarımla,

8. hekimoğlu kardeşim
    Geçmiş olsun
    Allah şafi ismiyle şifalar versin
    Tez zamanda eski sihhatine kavuşmanı temenni ederim

Sayfa 396/518 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz