Sayfa 456/518 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506 ... SonSon
Arama sonucu : 4139 madde; 3,641 - 3,648 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by kowboy546 Yazıyı Oku
    sunu merak edıyorum , ızmırlı degılım basmane cukurunun orayada gıtmedım, gorsellerde gordugum kadarıyla burası zaten golet olusmus, varsa temel vs zaten su altında yıllardan berı, curume ısı vs yenı mı akıllarına gelmıs ? 20 yıldır yenı mı yagmur yagdı da doldu orası, yenı mı su altında kaldı kı onlem alınma geregi ! duyuldu, anlatılmayan farklı bı durum var görünürde, şirket yalan dolan zaten bılgı verıyo vermıyo, belediye nıye gecıstırıyo konuyu, geçen istanbuldakı yerle ilgili remax satıs sorumlusu ıle gorsutum , orası kapanmıs dedım, yoo halen azar azar ıs yapılıyo burada dedı, burası neden boyle devlet sırrı hayret, tapu alınacak da bılgı mı verılmeyecek, en son tapu parsel pesıne dusurecekler mılleti
    çukurda taraflar herhangi bir proje üzerinde anlaşmadığı için orada belediye çivi çakmayacaktır ,benim ilk aklıma gelen orası sizinde dediğiniz gibi yıllardır gölet halinde olduğu için temellerde ve özellikle istinat perdelerinde çürüme tehlikeli aşamaya gelmiş olabilir .
    Eğer göçme riski varsa önümüzdeki günlerde çukurda bazı önlemler alacaklardır ,sadece su ve çamur temizliği ile o riski bu saatten sonra geriye götüremezler .

Belediyenin internet sitesi dahil haberlere , duyurulara bir göz gezdirdim ama herhangi bir bilgilendirme göremedim. İki satırda olsa bilgi verilmesi gerekirdi .

2. Çukuru dolduruyorlar boşalt miyorlar

3. EPLAS - Egeplast

Alıntı Originally Posted by ustun1 Yazıyı Oku
    Çukuru dolduruyorlar boşalt miyorlar
    Tamamını doldurmaları mümkün değil.
    Devasa bir çukur.
    Tahminime göre kenarlardaki istinat duvarlarına destek olması için duvar kenarlarını dolduruyorlardır.

4. https://www.instagram.com/reel/Cxa5x...RlODBiNWFlZA==

Uzun vadeci eplasçıların borsayla tanışma zamanları 😁

5.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    Toplantıda çok soru soruldu, istanbuldaki satılık yerden Romanya daki yerimize, Almanyadaki fabrikadan kiracının çıktığına kadar, hatta Tire deki fabrika, neden kaplarda bilgilendirme yapılmadığı, hisse fiyatlarının düşük olma sebepleri, fabrikada yapılan güçlendirme çalışmaları vb daha çok şey, hatta tek söz alanda sayın Savaşan bey de değildi, 3-4 kişi daha söz aldı ama tutanakta bunlardan hiç bahsedilmemiş, Basmanedeki yerde yapılan harfiyat çalışmalarıda çok ilginç bir durum orasının tapusu 2 firmada yarı yarıya ve belediye tapuda yer almıyor, belediyenin inşaat bittikten sonra %11 biten inşaattan yer alma hakkı var ama ilginç bir şekilde içeri girmiş birşeyler yapıyor, gittim sordum ne yapıyorsunuz burada diye, sanki bir açık vermemeye çalışırcasına cevaplar aldım, karşılarına dikilip sorular sorup birazda temel hakkında konuşunca benden biraz çekindiler, aldığım cevaplar beni tatmin etmedi doğrusu, peki bunlar kafalarına göremi iş yapıyorlar yoksa tapu sahiplerinden izin aldılarmı, birisi izin verdiyse belkide yeride vermiş olabilir düşük bir ihtimal olsada, pek yakında bir gelişme olabilir gibime geldi. Toplantıda da divan başkanı hisse fiyatlarının düşük olmasıyla ilgili yakında çıkar gibi bir cümle kurdu, hayırlısı bakalım. Beklemeye devam

Dedik ya vizyon olmayan kurumsallaşma yok salaş mahalle bakkalı gibi yönetmeye alışmışmışlar.hepsi tiyatrocu Hakan zaten onların adamı neymiş fiyatın düşük olmasıyla ilgili verilen cevaba bakarmısın. Yakında çıkarmış .
    Kahve falı bakar gibi üç vakte kadar yol gözüktü. Daş şak yapar gibi koptum ya

Bu aileden ve bu şirketten başka bir genel kurul beklenmezdi…

6. kiralık fiyatı 580 binde
    560 bine düşürdüler
    https://www.sahibinden.com/ilan/emla...8728990/detay/

7. Yine yükselen bir borsada kırmızı olmak insanı çok mutlu ediyor gibi

Sayfa 456/518 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz