Sayfa 269/518 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369 ... SonSon
Arama sonucu : 4141 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. hiç sevmediğim açılış
    GAP bırakarak yapılan açılıştır.

2. Bu kadar ********lik yetmedi mi ? Haysiyetsiz namussuz. İnan bu işin sonunda çok ama çok acı çekeceksin, bunu göremiyor olman çok acı. İnsan çocukları ile gurur duymak ister, sen kızını daha büyük dolandırıcı yaptın. Senin ömrün ne kadarına yeter bilmem ama umarım ve dilerim ki; hem sen hem kızın bu yaptığınızın bedelini ödemeden ölmeyeceksiniz.

3. Bugün ikinci kere devre kesici geldi .

Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Kz, bravo! dememizi çok beklersin...

İnsanlar haber bombardımanlarınla hisseyi 49 liradan aldılar. Son iki yıldır hisseyi 15-25 Tl arasında süründürdün. Halen çeşitli pislikler, puştluklar peşindesin.

Bileşik endex neredeyse 3 yılda 10 katı gitti. Dolar 5 katı arttı. Taşınmazlar 5-10 kat arttı.

Buraya bir sıfır araç parası koyanlar, şimdi o paraya Şahin alabiliyorlar.

Yani, insanların sana Bravo Kz! diyebilmeleri için, çoooook yol alman lazım...

Zikinde mi? Elbette ki değil...Tabi ki.

Sana hiç bir insan evladının bundan sonra teşekkür edebileceğini sanmıyorum.

---------------------------------------------------------------------------------

Basmane'nin, Almanya arsasının, Romanya arsasının ve bütün şirketlerinin akibetlerini göremeden; her ne planlıyorsan hiç birini göremeden Ahirete intikal etmeni dileyerek satırlarıma son veriyorum.

Seninle birlikte bu soygun ve zulme ortak olan insanları da, seninle birlikte sevk etmesini Yüce Rabbimden niyaz ediyorum.

Hayırlı Cumalar,

Saygı ve selamlarımla,
    Ercan Abi, sussan olmuyor, konuşşan olmuyor.
    Nasıl bir ahlaksızlarla karşı karşıya kalınmış "akıl" alır gibi değil.
    Yahu, gerçekten zihin tutulması yaşıyorum. Yani ben mi farklı görüyorum, bende mi fazla dan göz var, bende mi fazla dan akıl var "anlam" veremiyorum.
    Dünyanın sahibi bile olsan " öleceksin ". Kabire koyacaklar, sonra da bırakıp gidecekler. Var mı kurtulacak olan veya kurtuluşu olan?
    Ne düşünürsen düşün, ne yaşarsan yaşa " öleceksin ".

Ölümün olduğu bir yerde ; kalkıpta bu aç gözlülük, bu helal haram bilmemezlik, bu vicdansızlık ile " bir insan" bu kadar nasıl insanlığını ve merhametini kaybedebilir. Bir insan nasıl olurda bu insan " paranın " kölesi olur.
    Buradaki insanların ne zorluklarla bu paraları kazanıp, çoluk çocuğunun geleceği, ekmeği aşı için biriktirdiklerine göz dikebilir.
    Burası borsa "kardeşim" girmeseydin diyenler varsa " sizlerde öleceksiniz ". Ticaret yapmak bir şirkete ortak olmakta bir kusur aramasın kimse. Bu olması gereken bir ticari durumdur. Yada git şunu yap bunu yap diye akıl verenlerin akılları kendisine kalsın, insanlar ticarete giriyor diye " karşısındaki " insanların "ahlaksız" olmaya hakları yoktur.

Dostoyevski'nin meşhur eseri Suç ve Cezada derki : Namuslu olmak sizi diğer insanlardan üstün yapmaz, övünme hakkını vermez, zaten herkes yaşadığı sürece namuslu olmak zorundadır.

İnsan namuslu olmak zorundadır. Namusunu üç beş paraya pul, iki eve, üç arabaya takas edenlerde " ölecekler ".
    Böyle gelmiş böyle gider, ahlaklı insan mı kaldı diyenlerde ölecekler ve öldüklerinde diğerlerinin namussuz olmalarının onları kurtarmadığını görecekler. Bu dünyada kural koyan bir Yaratıcı var. Dünyada kurallara herkes uymazsa herkesin gideceği yer cehennemdir. 1 kişi uyarsa onun gideceği yer cennettir.
    Cuma günü kalkıp fetva verme derdinde değilim, sadece insana "insan" olduğunu "ölümlü" olduğunu hatırlatmaya çalışıyorum.

Bugün mübarek cuma, değerini anlamını bilirsin veya bilmezsin, hissedersin veya hissetmezsin bilemem ama bir gerçek var ve bizim hislerimize göre hareket etmiyor o gerçek.
    Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır.
    Seni ona havale ediyorum. Seni bildiği gibi yapsın.

5. Alsancak Turizm bugünkü işlem gören tipe dönüşüm bildirisini mükerrer yapmış galiba ,
    Hemen hemen aynı lot için 25.11 dede bildiri yayınmaştı , yanılıyormuyum ?
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1088048

6. Binbirgıda dan alınan borç Alsancak turizme kullanıldıysa , belki bu satılan hisseler ile borcunu öder.

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Nevzat Demir o borcu tahsil etmek için daha epey bekleyeceğe benziyor .
    Makeme icrayı istinaf sonrasına attı ,tahsilat için elinde yaptırım kalmadı . Hukuk sitelerindeki bilgilere bakarsak istinafların iş yükü çok arttığı için bizim istinaftanda kısa vadede haber gelmeyecek .Bu işin birde yargıtayı olursa bekle dur .
    İstinaf deseki Kemal Bey in şahsi borcudur , çıkarıp ödeyecek mi , zaten iş buraya Kemal Bey bu borcu ödemeye yanaşmadığı için geldi . Karşı tarafın tahsilat sırasında yapacağı en ufak bir usul hatasında iş gene en başa dönebilir .
    Şahsi düşüncem daha Nevzat Bey bekler , karşısındakiler 20 sene kamu bankasını uyutup , sonunda mecbur kalınca küçük yatırımcıdan topladığı paraları bile nazlana nazlana ödemiş kişiler .

8. ben de oyle dusundum fakat Aksac uzerinde 9.9 milyon var. 5.4M borsaya sokmustu kalan 4.5 da buimage_2022-12-17_154301788.jpg

Sayfa 269/518 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •