Sayfa 444/518 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494 ... SonSon
Arama sonucu : 4139 madde; 3,545 - 3,552 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Satilabilir hale geldi hisselerim..herhangi bir kayit yapmadim..oyle bir gereklilik yok diye biliyorum...
    Araci kurum oto yapiyor o işleri varsa da..

2. SZ ve Saz arkadaşları
    Yatırımcı kurda kuşa bukadar yem edilirmi be zalimler
    Sizin kalbinizmi mühürlendi, taşmı oldu; yatırımcının feryat figanı arşa vardı
    Yazık değilmi 2 yıldır yatırımcıya yaptığınız eziyete
    Bir hisse hiçbir habere gitmezmi, yada kurt,kuş hisse artmasın diye kıçını yırtarken siz nasıl seyirci kalırsınız
    Taş olsa çatlardı taş

3. Bunlar VİCDANSIZ KÖPEKLER

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Herkese Merhaba..
    Uzun bir aradan sonra,ve bu hissedeki şikayetleri görünce ,Tekrar forumda yazmaya karar verdim...
    Üzülerek belirtmek isterim ki,Ben de bu gurubun ( Kemal Zorlu ekibinin.) 2 inci kez tokadını yedim..
    Bilindiği üzere,Mazhar Zorlu Holding de geçen yıl yüksek oranda bedelsiz sermaye artışı yaptı..Ve aynı tatktiği,,rezilliği ,işkenceyi,Hisse bölündüğü gün TABAN Yaptırarak ,bizlere yaşattılar..Sonraki süreçte de devam etti..Üzerinden yaklaşık 1 yıl geçmesine rağmen,18 TL den 11 TL ye inmiş bir MZHLD...Haalen % 60 civarı zarardayım...
    Buna ,Enflasyon ve diger durumları siz ekleyin.
    Aynı Rezillik ,geçtiğimiz hafta EPLAS ,da yaşandı.Bilinçli olarak Hissenin bölünmesini 10 gün geciktirdiler ve bölünme öncesi Hissenin fiyatını Sabah ilk saatlerde 80.90..TL yapıp,Ardından TABANA Yapıştırdılar..Bölünmüş ,yeni haali,Genel endeks ve piyasa koşullarında 12 tl ve üzeri olması gerekirken,Maalesef bugün 8.00 TL ye indirdiler..Ben de sizler gibi doğal olarak 11 TL maliyetle ve zararla başbaşa kaldım...Bakalım ,Bu plastik nereye kadar yuvarlanacak..izlemeye devam.
    Bu olanlardan çıkardığım sonuç;Devir değişse de,Bu Şirketleri yönetenlerin Yaşı ne olursa olsun,Maalesef Huylu huyundan vazgeçmiyor, degişmemiş,ve degişmiyor..

5.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Sibel !

Napıyorsun kız pofidik popolu.

Üzülme, ölünce kısa bir süre sonra sıfır beden oluyorsun.

Sahi KZ giderken bir şey götürememiş diyorlar. İhmal etme yazıktır, para mara gönder, sıkıntı çekmesin.

Ben diyeyim 1 saat, 1 ay, 1 sene, sen de 10 sene, sen de gideceksin oraya. Hazırlıklı git. Dolar, altın, bitcoin, bir şeyler koy kenara.

Tabutla gömülmeyi vasiyet edersen, tabutu da şimdiden özel imal ettirir, kenarları, altı ve kapağı kalın ve içi boş yaptırırsan, şimdiden oralara kimsenin haberi olmadan pahada ağır şeyleri koyabilirsin. Bence değerli taş koydur. Az yer tutar.

Ancak bozdurmak sorun olabilir. Sen yine de biraz çeyrek altın, yarım, tam ve 10 gr.lık külçeler de koy. Kaç kişiyle muhatap olacağını bilemiyoruz. Altın, altındır. Dolar, euro ve Tl götürme. Nihai olarak onlar kağıttan başka bir şey değil.

Bir istihare namazı kılarak, niyet edip yatarsan, uykunda KZ'ye de sorabilirsin.

--------------------------------------------------------------------------

Semra hanım, naber?

Kusura bakma kızından başladım. Halbuki sıra sende. Bugün yarın ölürsün, bu kadar beddua ile uzun yaşayamazsın.

Yukarıda kızına verdiğim tavsiyeleri iyi oku. Ama Sibel'e vasiyet etme. Sen öldükten sonra, gram altın bile koymaz o tabutuna.

Gizlice yap olur mu?

Çok şanslısın, seni direk kocanın yanına gönderirler. Onunla bir ömür yaşadın, hatalarını gördün ama şimdi ondan daha Nemrüt bir insan oldun çıktın.

İkinizi de, hatta topunuzu "çok sıcak bir ortamda" çok sıcak karşılayacaklarından emin olun.

----------------------------------------------------------------------

Bunu hak etmek için çok emek verdiniz, harcadınız.

Halen de çabalıyorsunuz...

Çabuk ölün de bizi merakta bırakmayın e mi?

Allah sizin ömürlerinizden alıp, ölüm döşeğinde bekleyen genç ve muhtaçların ömürlerine eklesin.

Amin. (Siz de yalancıktan amin diyin. Hoş görünürsünüz)

İyi bir hafta sonu diliyorum yatırımcı arkadaşlara.

Selam ve saygılarımla,
    Sayın ercanbay! Selamlar,saygılar.Pofidik popoya ürettikleri borulardan bu defa çok fena döşedik( Ebadını herkes kendi hayal gücüne göre canlandırsın) Bu sefer tezgaha gelmedik.Klasik döngü başladı zirveden döndü.Bakalım nerelere kadar devam edecek?
    Son düzenleme : KOMODOR 2019; 05-09-2023 saat: 12:05.

6. Günlük işlem hacmi: 213.362,256

Hisseyi tam Trader hissesi yaptılar

Al-Sat ların önüne geçilmiyor

7. 28 eylül de genel kurul var

8. EGEPLAST EGE PLASTİK TİCARET VE SANAYİİ A.Ş. nin 28-09-2023 tarihinde yapılması planlanan Olağan Genel Kurul toplantısına ilişkin belgeler şirket tarafından Elektronik Genel Kurul Sistemine eklenmiştir. Söz konusu dokümanlara mkk.com.tr adresinden erişebilirsiniz.

Mesaja ilişkin eklenmiş dosyalar bulunması halinde www.mkk.com.tr e-Yatırımcı uygulamasından izlenebilir.

Sayfa 444/518 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •