Sayfa 448/518 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498 ... SonSon
Arama sonucu : 4139 madde; 3,577 - 3,584 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by şevkidede Yazıyı Oku
    arkadaşlar burası bizim Rami deki Egeyıldız binası , 180milyon istiyoruz , hayırlı işler diyorum

https://www.sahibinden.com/ilan/emla...23501732/detay
    Resimlerin birisinde Mazhar Zorlu'dan Öğütler maddeleri var

Okumakta fayda var

Belki birilerinin işine yarabilir

Cambaza bak maddesini göremedim ama eksik kalmış

2. O..... çocukları yine bir tur yaptılar.Bedelsiz haberi ile yatırımcıya 45-50 aralığında malı kitlediler( Miktarını kasayı tutan biliyor.)Devre kesiciler haberi dışında bir tane haber yokken,fiyatı hızla bilerek ve isteyerek 27.XX lere düşür.

nasıl bir bedelsiz başvurusu ise beş ay sürsün.Bu süreçte küçük yatırımcının elinde ki malları kap.Her ne hikmetse Spk onayından birkaç gün önce haberleri göndermeye başla.Fiyatı hacimli şekilde 80.XX çıkar.Bölünmeyle birlikte birlikte ver elini aşağıya şelale.

Hırsızlığında kabul gören kuralları var.Sizin yapacağınız işin, kazandıracağınız paranın Taaaaaaaaa........

3.  Alıntı Originally Posted by kızıl ejder Yazıyı Oku
    Millete döşemişler çift hatlı gidiş geliş boruları

Panik yapmayın elinizdeki hisseleri kapmaya çalışıyorlar diye yorumlar uçuşuyor

Yine cambaza bakmaya devam ke: cool:
    Sayın kızıl ejder! Yazdıklarınıza tamamen katılıyorum.......

Karındeşen bu hisseden defolup gitmeden bu hissenin yolunun açık olması zor.
    Dünya kadar borçları ödediler. Neyle ödediler ? Kimden hangi parayı alıp ödediler?
    Borsa hisseleri ile kazandıkları paralarla borçlarını kapatıyorlar. Yüzde 70 halka açık bir şirket.
    Yüzde 70 halka açık hisselerin ne kadarı bunların elinde bu kısımı bilmeden bu hissenin yukarı hareketini hesaplamak çok zor.
    Genel Kurul olsun bakalım ne çıkacak içerisinden göreceğiz.
    Komodor, Kızıl Ejder bir + da benden sizlere. Katılıyorum tamamen.
    ErcanBay abi nerelerdesin ara sıra yazda canımız sıkılmasın, eskilerden pek ses yok, yenilerin saçmalığını dinlemekte sarmıyor.

5. eskilerden biz buradayız

Köse hocam sen buralardasın
    Geçenlerde doktor abi bir şeyler yazdı çizdi.
    Bıraktığı algı hisseyi iyi takip edin gelecekte iyi şeyler olacak ama siz küfür ediyorsunuz gibisinden konuştu.
    Genel Kurul olsun görelim bakalım ne olacak, bu kadar doktor abinin iyi diye nitelediği patronlar bakalım ne yapacaklar göreceğiz.
    Ercanbay abi bana her zaman bu forumda en objektif adam gelmiştir. Duruşu, yazışı ve fikirleri hep açık ve net.
    Şirket sahiplerini de hakkı ile değerlendiriyor. Bende onun fikirlerine tamamen katılıyorum.
    Hiç bir gelişmeyi doğru aksettiren bir yönetim göremiyorum. Haberleri de kendileri nemalanmak için fırsat olarak görüyorlar.
    Bedelsiz yapmış bir hissenin halini görünce hangi yönetimin duruşunu alkışlamak lazım buyrun sizlerde söyleyin.
    Borçlarını ödemiş pazarı değişmiş, vodafone anlaşması vb savunma anlaşmaları yapmış, ihracat yapan ve pazar büyütmeye çalışan bir firma hakkında ne biliyoruz? Bu süreçlerle alakalı hiç bir bilgi vermiyorlar.
    Sahibindende sattıkları istanbuldaki bina ile ilgili bile haberimiz olmuyor. Satıp bu para ile ne yapacaksınız mesela?
    Büyüme hedefleriniz var mı ? İhracat durumlarınız ne durumda, yeni teknoloji gelişmeleriniz var mı? İnşaat sektöründe kiminle sıcak temasınız var hepsi gizli sır gibi.

Şimdi doktor abi satır aralarını oku diye bizleri uyarıyor. Şeffaflık bu zamanın en önemli kavramlarından biri.

Şeffaflık neyin neden yapıldığını, hangi sonucun alındığını; bu sonucu almak için ne kadar kaynak harcandığını açıklamak demektir.

Bir insan ya da bir kurum kendine ne kadar güvenirse o kadar şeffaf davranır. Şeffaf davranan ise güven verir. Güven ve şeffaflık birbirini besler.Bilginin saklandığı ortamlarda güven duygusu zedelenir. Herkesin bilmesi gereken bilgilerin gizli kalması insanların ilişkilerini de soğuklaştırır.

Bunun tersine bilgi paylaşıldığında ise samimiyet ve güven üzerine kurulu bir ortam kendiliğinden oluşur.

Ben seni neden çözmek zorunda kalayım ? Ortaksak eğer, ben senin şirketine ortak olmuşsam eğer neden her yerde seninle ilgili bilgi aramak zorunda kalayım ki.

7. İlandaki bina ile ilgili şirket müşteri hizmetlerini aradığımda bilgilerinin olmadığını ısrarla söylediler, bende kendilerine ilan boyu verdim birde siz bakın tanıdık bı yer mi diye, sonrasında bı arkadaşı yönlendirip, şirket msuteri hizmetlerinin bilgisinin olmadığı ilandaki binanın numarasının 16 olduğunu öğrendim, Rami ile ilgili açık adres kap da var, tek eksik nokta ilandaki adresin no belli değildi, bunu teyid ettim, bahse konu yer öncelikle satılık ama olmaz sa kiralık durumuda var, gelecek müşteriye bağlı, müşteri temsilcimiz forumları takip ediyorum ben demişti daha evvelden , ilave arayıp ben teyid ettim demeyeceğim buradan okur artık

Malum şu an piyasada nakit sorunu var, bundan dolayı satılabilir hale çekip de fiyatı uygun tutup 180m mı yazdilar yoksa etraftaki piyasaya göre mı durum bu bilmiyorum, kap atarlarsa ki yatırımcının haberi olduğunun farkındadırlar bizde ne yaptıklarını göreceğiz

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

8.  Alıntı Originally Posted by goncarov Yazıyı Oku
    Köse hocam sen buralardasın
    Geçenlerde doktor abi bir şeyler yazdı çizdi.
    Bıraktığı algı hisseyi iyi takip edin gelecekte iyi şeyler olacak ama siz küfür ediyorsunuz gibisinden konuştu.
    ......
    ......
    Değerli Kardeşim,

Tatildeyim, izliyorum ve üzülüyorum.
    Beklentilerin hemen hepsi gerçekleşti.
    Dr. Abiye saygım var. Ama ağız dolusu bir küfür etse, daha çok saygı duyacağım.
    30 sene olmuş yatırımına - benim de 15 sene oldu- halen yatırımcı olun, dip not okuyun, kızmayın vs vs.

Adamlar namussuzluk yapıyor, alçaklık yapıyor. Haberler göndermiyor, bir anlaşma bir ihracat vs haberi yok.
    Büyük yatırımcı bunların ahlaksız ve namussuz olduğunu gördüğü için hisseye girmiyor.
    Kötü bir haber yapar, en büyüğünü bitirirler.

Günü gelince elbet yükselecek, ben demiştim mi, diyeceğiz.

Yeniden değerleme yok. Rami depo satışa çıktı. Satma niyetleri olmasa, değerini bilemeyeceğiz.

Mazhar'ı 200 yaptılar, bu 80e kadar geldi. Paranın geçen seneki değerine göre 500 lira.

Velhasılı, ben hepinizden kendi adıma, özür diliyorum. Hisseyi övdüm, fabrikayı ve gayrı menkullerini övdüm. İnsanları, al yönünde etkilemiş olabilirim.

Ama bunların alçak olduklarını da, her fırsatta yazdım.

Gayrı menkul zengini, tamam, ama bunların var olanı kimse ile paylaşmak gibi bir niyetleri yok.

Aile baştan sona kadar bozuk. Bir tane sağlam olsa, mücadele eder.

Ben kendi adıma hepsinin ölümünü bekliyorum. Allah bir şekilde hepsinin hakkından gelecek.

Biri gitti.

Sıradaki....

İyi bir akşam diliyorum.

Saygılarımla,

Sayfa 448/518 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz