Sayfa 512/518 İlkİlk ... 12412462502510511512513514 ... SonSon
Arama sonucu : 4139 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    ikinize birden bir cevap verme gereği hissettim

Sayın goncarov

Umudun olmadığı yerde ben yokum borsada güven olmazsa olmaz

Sayın Ercanbay kardeşim alıp satma olayına gelince ne alakası var konunun alıp satmayla anlayamadım hala bu paranoyalar devam mi ediyor çok güldüm bu bizim en doğal hakkımız değilmi.

Sen bildiğim kadarıyla zaten Holding yatırımcısı idin holding daha güzel gitti oradan iyi kazanıp çıktığını yazmıştın. sevmediğin patronları hisselerine geri döndün neden.

Güzel bir fırsat görmezsen buraya gelmezdin diye düşünüyorum. Buda senin en doğal hakkın herkesin kendince bir düşüncesi var

Ben bu şirkette güzel şeyler olacağına inanıyorum. Sibel hanıma Güveniyorum. Ona hasta olduğunda doğrudur. Allah işini gücünü Rast getirsin kolaylıklar versin.
    Sibel hanıma güveniyorum yazmış ya, sen normal değilsin bir psikoloğa görün bence. Eplas yatırımcısı olup sz ve kz yi sevmek nasıl bir kafa yapısı anlayamıyorum. bizim hergün sövdüğümüz beddua ettiğimiz bir yaratığı sevmek, sapıkça bir zihniyettir bana göre...

Güvenini ve sevgini kazanmak için ne yaptı bu yaratık;
    İş sipariş kaplarını düzgün ve zamanında mı gönderdi?
    Her güzel haberden sonra Tipe geri dönüşüm yaparak mal mı çakmadı?
    kz ölmeden bir ay önce tipe dönüşüm yapmadı mı, ellerinde sadece 17,89 TL (17.89/6.85=2.61) bedelle tahsisliden gelen lotları mı bırakmadı?
    Bilançoyu yanlış ve hatalı gönderip sehven düzeltme kapı mı atmadı?
    Şirket mesela düzenli temettü ödemesi mi yaptı?
    1995 senesinde dolar bazlı 0.21 cent iken 2024 senesinde 0.19 cent te mi kapatmadı?
    Yatırımcısını korumak için hisse geri alımı mı yaptı yoksa?
    ya da Fahrettin iti ile işbirliği yapmayıp yatırımcısını mı korudu?
    Hangi birini sayalım ki?
    Ben sevmek ve güvenmek için gerekçe göremiyorum?
    Sen güvenmek için gerekçelerini yaz da bilelim??
    Son düzenleme : badr_y; 22-03-2024 saat: 12:33.

EPLAS sene başından beri takası, bu yıl 2.1 mlyn lot Yabancı alımı görünüyor ama hisse de sürünüyor!

3.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    EPLAS sene başından beri takası, bu yıl 2.1 mlyn lot Yabancı alımı görünüyor ama hisse de sürünüyor!
    Dolaşımda 136.809.743 lot var, 2.1 milyon ne yapar ki. 65 de 1 i yapar ki ne etkisi olacak o kadar lotun...

4. Merhaba,

O*os*uluğa devam.

Aşağılık insanlar.

Hisseyi kaç lira yapacaksın zamanı geldiğinde de, enflasyona, Gm'e dovize karşı kaybettiklerini telafi edeceksin

geri zekalı, aşağılık insan?

Hisseyi düşürerek toplayamazsın manyak. Yükselterek toplarsın ancak utanmaz.

Arsız!

Yüzünüze yağan yağmur değil, on defa söyledim.

Hepinizin Allah cezasını verecek.

Yatırımcı arkadaşlara iyi bir akşam diliyorum.

Bazı arkadaşlar "stockholm sendromu" yaşıyor anlıyorum. Bir süre sonra kişilik bozukluğu zuhur edebiliyor.

Kimse burada onu anlamıyorum bunu anlamıyorum ayakları yapmasın. Dürüst olalım.
    Bir ticaret erbabı "namuslu,onurlu,ahlaklı, şerefli" olmak zorundadır. Anadolu'da eskiden söz senetti. Söz ile ticaret dönerdi.
    Zamanla bu yamyamlar türedi, bunlar ayırmadan her bulduklarını yiyorlar.
    Burası borsa, başka hisse seçseydin vb. gibi sözler söyleyenlerde ölecek. Diğer tarafta bu benim fikrimdi gibi fikirler değil mutlak gerçekler geçerli olacak. Toprağın altından hiç haber gönderen yok.

Biz yatırımcı olarak namuslu, şirket sahibi de ortak olarak basiretçi olmak zorundadır. Bunun kem kümü olmaz. Kem küm eden, fırıldak çeviren, para için değerlerini satan ve bunada kılıf bulan her insan benim gözümde "gavurdur".

Gavur nedir? Menfaatleri uğruna Allaha karşı gelendir.

6. Anca o kadar yapar bu konuda çok büyük bir beklentiniz olmasın çünkü sokak arasında bir dükkan orası, google haritalardan sokak görünümünden bakınca yeri görebilirsiniz. Hatta bu şirkete oranın maliyeti 80 milyonu bulmuştur çünkü 1 sene evvel yarı parasını vermişlerdi o parayı faize koysalar 15 milyon faiz geliri olurdu, belkide şuanki değeri anca 80 milyondur ama bence o kadar etmez.
     Alıntı Originally Posted by kowboy546 Yazıyı Oku
    2023 de 60m ye aldıkları yere su an kac yazar taksımetre

Şirkete güvenmiyorum.onlara güvenip yatirimima devam ettiğim için kendime de kiziyorum.Neredeyse 3.5 senelik sure zarfinda endeksin ralliler yaptığı dönemde,hisselerin çoğu kat kat artarken fiyati 40 tl den 15 e düşüren ve eski zirvesinin üzerinde kalıcı olamayan, bi şirkete hangi yatiimci güvenir?Bilancolari soylemiyorum bile. cvp veriyorum tepede satip dipten alan..bu en doğal hakkınız ama gelip burda güzelleme yapmayın.geri gelme sebebiniz guven degil,kendinizi de kandirmayin buradaki insanlari da.hisseyi biliyorsunuz,beklentileri var 3 yildir surunduruyor yatirimciyi.tabiki bunu alacaksinjz.Adamlar malvarliklari eksilmeden borc kapadılar sayemizde.Satilan lotlari bizler aldik.Bu enflasyonist ortamda.Bizler ne kazandik?ucun biri.. 2020 2021 kaplar nerde,anlaşmalar?devre kesici finansal lardan başka kap var mi?60m kredi kullanmadan alim yapmislar,buyuk alkış.. yatirimci iliskilerini ariyorsun soru sormak icin,cvp yok,mail atin.mail atiyon cvp yok.seni kaale almiyorlar bile.Burdan bi brsan hikayesi cikmaz ciksa da kimse mutlu olmaz.paralarımız cop oldu.Ben kurtuldugum an bir daha asla bulasmam,onunda ayrı bi hikayesi var,sonra yazacağım.Ercanbay dmart goncarov egeduk sizlere saygılar..
     Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Şirket yönetimine biraz kızsamda güveninmde hiç bir değişiklik yok sonuna kadar güveniyorum ve hala o yüzden burdayım�.
    SM-A715F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Dile kolay koskoca 3 yıl boşa geçen 3 yıl, yatırım yaptığımız paramızın değerinin nerdeyse tükendiği bir hiç olduğu 3 yıl geçti gelinen nokta sıfıra sıfır elde var sıfır.
    Hemide bu 3 yılda endex 7 kat hisseler onlarca kat artmışken eplas düştü
    Böyle patronu ben nasıl seveyim?
    benim paramı hiç eden patronu nasıl seveyim?
    gözü yatırımcının üç kuruşunda olan patronu nasıl seveyim?
    3 yıldır bu gidişata dur demeyen, yangını körükleyen patronu nasıl seveyim?
    Yatırımcısını zerre düşünmeyen patronu nasıl seveyim?
    Ben bu patronu gece, gündüz beddua etmeyeyimde kime edeyim
    Lanet olsun sizleri insan sanıp hissenizi aldığım güne
    Yazıklar olsun Allahım sizleri bildiği gibi yapsın
    Musallaya yatınca iş işten geçmiş olacak bunu bilesinnnnnnn
    Kefenin cebi yokkkkkkkkk
    Garibin ahı elbet seni vuraccaaaaaaaak
    3 yıldır hayallerine kavuşamayıp, Ölen ve hastalığa yakalanan yatırımcıların ahı elbet vuracakkkkk
    Gerçekten yazıklar olsun

Sayfa 512/518 İlkİlk ... 12412462502510511512513514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •