Sayfa 101/169 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 801 - 808 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1. Kırk yılın başı foruma bir grafikçi geldi onu da kaçırdılar.

2. Konuya söyle bir nokta koyayim , gerceklerin aciga cikma gibi bir huyu vardir, be Yasar Holdingin gercek yatirimcilari yok etme ve harcama gibi bir huyu var,
    Yatirim yaptigim en fütursuz sirketlerden oldu ,
    Bu para kimseye yaramaz keske bilse bunu patron ve tahtaci

Ama bunlarin damari catlamis…

3. Eblek ölümlü dünya. Sat mallarını gariban da kazansın.. ipotek koymuşsun yıllarca DYO boya hisselerine çaycı kaçtı terzici o Karayipler adası'nda kum saatine bakıp gününü gün ediyor en son sen isviçre'ye gitmiştin. Gelme kal orada ye dyo nun paralarını.. bir daha mı geleceksin dünyaya
     Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Konuya söyle bir nokta koyayim , gerceklerin aciga cikma gibi bir huyu vardir, be Yasar Holdingin gercek yatirimcilari yok etme ve harcama gibi bir huyu var,
    Yatirim yaptigim en fütursuz sirketlerden oldu ,
    Bu para kimseye yaramaz keske bilse bunu patron ve tahtaci

Ama bunlarin damari catlamis�
    GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Aylardan yine Kasım kardeşim
    Pastırma yazının tam içerisindeyiz
    Neredeyse bir şort bir tşörtlük hava var
    Lakin kısadır ömrü çabuk geçer biliriz
    Peştemalsız hamama giren Bedevi’yi
    Tellaklar soğuk suyla keseler onu da biliriz
    Gün geçmiyor ki dyoby nın boya kazanına
    Yeni bir haber düşmesin. Neymiş?
    TOOG un boyacısı dyoby olacakmış
    Sokak köftesi mi lan bu?
    Ufala bayat ekmeği İki şakşak bir taktak
    Rahmetli terki joe nın ayıları bile
    Bethofen’ in konçertosunu çalmadan önce
    Udi Grant’a taksim geçirtirlerdi Hicaz’dan
    Maraşal frensiz gidiyor arşa doğru yeniden
    Dyoby bakalak oluyor gidenin arkasından

5. Su akar yolunu bulur Demli üstad. Mektup gönderdim bir ara bakıver.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

6. Eblek satmadan bu dyo gitmez.. nasıl bu kadar hisseyi alabildi demek ki yaklaşık 20 yıldır bu hisseyi topluyor maliyeti 3 veya 4 liradır kınıyorum eblek. Küçük yatırımcıyı ezme �sviçre'de yalnız gezme çaycı seni takipte, terzici co yu fazla düzme

7.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Eblek satmadan bu dyo gitmez.. nasıl bu kadar hisseyi alabildi demek ki yaklaşık 20 yıldır bu hisseyi topluyor maliyeti 3 veya 4 liradır kınıyorum eblek. Küçük yatırımcıyı ezme �sviçre'de yalnız gezme çaycı seni takipte, terzici co yu fazla düzme

Ah Grand dostum artik bu capulcu firmanin bir kismini polisan ile degistirmis bulunuyorum,

Sanirim bu spek ve patron yapisi ile cok zor burasi .. numunelik miktarim tabiki var ama patrona les hisseleri ile büyük keyif dilerim, kuruscu olmak zanaattir demis batilari evet herkese bol kazanc kalanlara sabir dilerim..

8. Hacı eblek, bırak numarayı.bir milyon lotun kaçını verdin...sen verdinse hisse gazlar... kırkını mı bekliyorlar...hem caycida. güzel bir cafe açar...demleniriz orada... terzi Co da tostlari yapar.... çaycı spek olabilir mi...
     Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Ah Grand dostum artik bu capulcu firmanin bir kismini polisan ile degistirmis bulunuyorum,

Sanirim bu spek ve patron yapisi ile cok zor burasi .. numunelik miktarim tabiki var ama patrona les hisseleri ile büyük keyif dilerim, kuruscu olmak zanaattir demis batilari evet herkese bol kazanc kalanlara sabir dilerim..

Sayfa 101/169 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •