Sayfa 116/169 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 921 - 928 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1. ile ilgili son kanaatimi soyleyeyim. Sirketin zaten %75 i yasar holdingin.Halka acik paylari da eklersek minimum %85 Soru su siz zaten sizin olan sirketten boyle para cikisi neden yaparsiniz? Sirket artik sizin olmayacaksa. Dyo yeni sahibi hayirli olsun.

2. Bunlar büyük hırsız.
    Bunlarla baş edemeyiz.
    Bunlar süzme …..
    Kurtla kuzu misali suyu bulandırmasak da
    Bunlar bizi yiyecek .
    Allah Haval ediyorum .
    Zaten fazla durmam burda .kalanlara sabir diliyorum y.t.d

3. Biraz araştırınca baktımki Selçuk yaşarın 3 çocucuğada çok iyi eğitim almış. Hatta feyhan hanım bir dönem koç holdingte bağımsız üye olarak yer almış. Bu kadar acımasız olmamalı eleştiriler, keza pınar süt ve pınar et borsanın temmettü verimi en yüksek şirketlerinden. Ayrıca 2009 medyaradar.com da bir haberde (Google a yazdığınızda çıkıyor ) aynen şu ifade var. Feyhan Hanım, firmanın büyümesi için yabancı ortaklıkları gerekli görüyordu. Denemelere girişti. Ancak, her seferinde Selçuk Bey, "Ben hiçbir şirketimi sattırmam" diye direniyordu. Kurumsallık ve büyüme adına Şimdi bu fikir değişmiş olabilir. Çünkü abisi vefat etti, babası yaşlı çocukları tecrübesiz. gdeniz90 arkadaşımız haklı olabilir. Yatırımcıya güven ve yanlış işlemlere fırsat vermemek adına şirketten veya holding ten seans başlamadan bir detaylı açıklama iyi olacaktır. Hayırlısı olsun. Kesinlikle al-sat tavsiyesi değildir

4. Hacı abi bunların hepsi dedikodu çekirdek çıtlayıp yazdıklarını okuyorum bir cacık olmaz pazartesi neyin ne olduğunu göreceğiz Google'dan başkalarının sözlerini alıp yazıyorsun kınıyorum seni keşke terzici o da burada olsaydı o bir duayendi dyo boyanın kurucularındandı.. şimdi uzaklardasın benim boynum bükülü gelip de güldürmedin hüzünlü yüzümü ben bende değilim görmeyeli yüzünü gel bana gel bana canımın içi.. insan dyo boya hissedarlarına böyle yapar mı. Ytd
     Alıntı Originally Posted by clasman02 Yazıyı Oku
    Biraz araştırınca baktımki Selçuk yaşarın 3 çocucuğada çok iyi eğitim almış. Hatta feyhan hanım bir dönem koç holdingte bağımsız üye olarak yer almış. Bu kadar acımasız olmamalı eleştiriler, keza pınar süt ve pınar et borsanın temmettü verimi en yüksek şirketlerinden. Ayrıca 2009 medyaradar.com da bir haberde (Google a yazdığınızda çıkıyor ) aynen şu ifade var. Feyhan Hanım, firmanın büyümesi için yabancı ortaklıkları gerekli görüyordu. Denemelere girişti. Ancak, her seferinde Selçuk Bey, "Ben hiçbir şirketimi sattırmam" diye direniyordu. Kurumsallık ve büyüme adına Şimdi bu fikir değişmiş olabilir. Çünkü abisi vefat etti, babası yaşlı çocukları tecrübesiz. gdeniz90 arkadaşımız haklı olabilir. Yatırımcıya güven ve yanlış işlemlere fırsat vermemek adına şirketten veya holding ten seans başlamadan bir detaylı açıklama iyi olacaktır. Hayırlısı olsun. Kesinlikle al-sat tavsiyesi değildir
    GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Her ne kadar yanlış yapıp küçük yatırımcını üzmüş olsanda dyodaki ortaklık payımı biraz daha artırmaya katar verdim Feyhan Hanımefendi.Sakince düşününce sen zaten kendin belirlediğin oranda ciro üzerinden sömürdüğün bir hakkı , yani altın yumurtlayan tavuğu kesmezdin.Demekki bu satışı yapmanın başka bir sebebi var.O zaman isim hakkını 75 M dolara satan Feyhan isim hakkı içinde olan dyoyu kimbilir kaça satar.Bu sorunun cevabını seninle ortak olarak görmek isterim.

6. Be dlyeceklerdl?
    Kusura akmayin Biz sizi suyuyoruz Mu ? Diyeceklerdi ?
    Hikaye ayni. Satiş ihtimali var şirket daha da kıymetlensin diye böyle yapıldı.
    40 yıldır borsadayım Bu gurubun bütün hisseleri küçük yatırımcıyı soyma üzerine hareket etmiştir.
    Bu sefer bende acaba demiştim ama yine yanılmışım.
    Haber yayıp, kağıt pazarlayıp, sonra şirketin içini boşaltanlara ilaç parası olsun.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

7. Beyler bir soru sorayım. P.tesi
    Taban mı ? Açar bu konuda ne diyorsunuz.
    Y.t.d

8.  Alıntı Originally Posted by The Windwalker Yazıyı Oku
    Beyler bir soru sorayım. P.tesi
    Taban mı ? Açar bu konuda ne diyorsunuz.
    Y.t.d
    Twitter’da bir anket açtım %70 tavan çıktı sonuç.

Sayfa 116/169 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •