Sayfa 124/169 İlkİlk ... 2474114122123124125126134 ... SonSon
Arama sonucu : 1351 madde; 985 - 992 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1. y.aslan bu bilancoyu bilmek için ekonomis olmaya gerek yok bu yüklü alınan borcu neyler ödenecek zaten borc büyük üstüne birde bu büyük borc gelecek üstüne. Her halde bilanço iyi olmayacak bencede y.t.d

2. Hesap yapıp yazalım,bu işler sallamayla olmuyor.Borcun faizi nekadar olacak,zaten kesilen haraçlar nekadardı?Hangisi daha büyük.

3. Bir yıllık brüt kar. > isim hakkı bedelinin tamamı

4. Bu topicte bilerek ve isteyerek olumsuz yorum yazan bir ekip var. Farklı nicklerle yazan aynı kişiler olma ihtimali de yüksek. Özelden de yanlış yönlendirme yapıyorlar.

Bu kadar olumsuz olanların her gün gelip burada yorum yapmaları ve hisse ile ilgilenmeleri olağan değil.

5.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Bu topicte bilerek ve isteyerek olumsuz yorum yazan bir ekip var. Farklı nicklerle yazan aynı kişiler olma ihtimali de yüksek. Özelden de yanlış yönlendirme yapıyorlar.

Bu kadar olumsuz olanların her gün gelip burada yorum yapmaları ve hisse ile ilgilenmeleri olağan değil.
    Ben forum iki yıldır takip ederim , hep aynı terane hiç değişmedi, üç dört kişi Ler biliyorum, bir ara kesilmişte yeniden başladılar, bana şu faydaları geçen nasip oldu 18.70 rakamlardan düşüşte aldım 40 olmadan satmiyacagim..

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

6. Rahmetli Terki joe nun eline su dökemezdi mahallenin gaydırı guppakları şimdi dyoby ucundan acıcık kıpırdadı ya konuşun baaalım.
    Yaw hıyar hala 25 TL dyoby da 25 TL olsa nolcek enflasyonist ortamda boş kutusu 100 lira yapar nerde bu Grand nerde bu Eblek? Hani duayenlik kavgası veriyordunuz hani sizin kaşığınız tahtadan dı kaseye daldırınca ses çıkarmaz ama çorbanın dibini sıyırırdınız pehhh Maraşal a bak Maraşal a hala endamını koruyor enginlere sığmıyor taşıyor dyoby da ise aşk boyacıları fırçalarını çoktaaaan ringe attılar boxör havlusu gibi maçı bitir diye bas bas bağırıyorlar duyan yok
    Terki joe ölmedi içimizde yaşıyor desek de öldü be hakkaten öldü nerde o eski günler bol gel gelli yazılar
    Bethofen in ayıları bile ihtiyarladı alzaymer oldular enstrümanları karıştırıyorlar dümbeleğe Keman muamelesi yapıyorlar eskiden kapı gıcırtısıyla dans pistinde 4 dönenler şimdilerde yorgun öküz ün ateş suyundan içip barış çubuğunu tüttürüyorlar
    Ölmeyecektin be terki joe her giden gibi gittin gelmeyiverdin bir daha bak ağlıyor minnaklar dön dön diye hadi maçan sıkıyorsa dönsene Ytd

7. Demli abi bize bir yol göster.ne yapalım.varmı bildiğin hise abi .Burda eblek abi var tombul parmak
    Y.t.d

8. Kap gelmiş.Notumuzu düşürmüş. Y.t.d

Sayfa 124/169 İlkİlk ... 2474114122123124125126134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •