Sayfa 3/169 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1351 madde; 17 - 24 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1. "23 Aralık perşembe günü olağanüstü toplanacak olan Yaşar Holding'in genel kurulu, 225 milyon 943 bin olan şirket sermayesinin yüzde 100 artırılarak 451 milyon 886 bin TL'ye çıkarılmasını gündemine alacak."

Böyle bir bilgi gördüm. Bedelli artırınca para koymuyor da sakız mı koyuyorlar.

2. Yaşar holding de ana hissedar hedef ziraat,Bu şirketin çoğunluk hissesi Selçuk Yaşar a ait.Kız kardeşlerin şirketlerdeki payları vefat eden Selim Yaşar’dan biraz daha fazla idi.Yeni durumda Selim Yaşar ın eşi ve çocuklarının fazla bir etkileri kalmadı denebilir.Bana sanki bu kısım tasfiyeye zorlanıyor gibi geldi.Yönetim kurullarında bunlara görev verilmediği görülüyor.
    İki kız kardeşin hisseleri eşit olduğu için ve kendi başlarına oyla bir görev almalarına yetecek payları olmadığı için sön söz yaşlı kurt babada bitecek.

3. Ticaret sicil gazetesine giren herkes hisse oranlarını kısa bir araştırmayla görebilir,Bu şirketlerin kuruluşundan bugüne bilgileri orada var.

Ben giremedim .sana zahmet Ticari sicil gaztesine girip hise dağılımı bize yazarsan seviniriz.
    Y.t.d Al sat tut tasviyesi değildir..
    Bu yazı ironi dır

Şirketlerde böyle kağıt üstünde para koyuyorlar. Gerçekte para yok ortada .
    Etrafında şirketi olan varsa sor lütfen.
    Gerçeği öğren. Tamam orda koymuşlar gorünıyor .kim kasya bakıyor ki.
    Dedim ya ne olur şirketi olan kişilere sor .
    Benim dayımın şirketi vardr kaç lere sermaye artırdı bedeli para koymadı hata bunu konuştuk .yaninda çalışanlarına hise vermiş
    Onların hisselerini az altmak için dedi .
    Araştır görürsün.
    Y.t.d Al sat tut tasviyesi değildir.
    Bu yazı ironi dır.
    Ben birşey bilmiyorum.
    Ben Deliyim bana inanmayın

6. Her gün çıkıyor mu bu gazete
     Alıntı Originally Posted by y.arslan Yazıyı Oku
    Ticaret sicil gazetesine giren herkes hisse oranlarını kısa bir araştırmayla görebilir,Bu şirketlerin kuruluşundan bugüne bilgileri orada var.

7. https://www.ticaretsicil.gov.tr/
    Gazetenin linki burada mail adresi ve kendi belirlediğiniz şifre ile kayıt olun daha sonra ana sayfadaki ilanlara Yaşar holding yazarak tarih aralığı seçip tüm ilanları görebilirsiniz.İlk tarihe 1960 yazarsanız kuruluş ilanını bile görürsünüz’izmir bölgesi olarak aratalım.

Sayfa 3/169 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •