Sayfa 51/169 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 401 - 408 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1. Maalesef herkes bıkmış tükenmiş, buna bende dahilim zararına sattım ama aynı kişiler yazmaya devam ediyor anlayamadığım yazınca düzelecek mi bilemedim...

2.  Alıntı Originally Posted by Hilal 43 Yazıyı Oku
    Maalesef herkes bıkmış tükenmiş, buna bende dahilim zararına sattım ama aynı kişiler yazmaya devam ediyor anlayamadığım yazınca düzelecek mi bilemedim...
    Sinerji yapiyoruz,
    Biz kara dügümle baglandik , sen kurtulmussun biz bekliyoruz sonumuzu..

3. Caycinin insafına kalmış...yasargillerin sabuncusu..demlik eşrafından, çaycı ,bilir
    Hissenin yönünü
     Alıntı Originally Posted by Hilal 43 Yazıyı Oku
    Maalesef herkes bıkmış tükenmiş, buna bende dahilim zararına sattım ama aynı kişiler yazmaya devam ediyor anlayamadığım yazınca düzelecek mi bilemedim...

4.  Alıntı Originally Posted by Hilal 43 Yazıyı Oku

Grand ı aynı kişilerden sanıyorsan yanılıyorsun
    Çünkü o bir müptezeldir meczuptur ucuz tavan boyacısıdır topraksız tarım gibi sunnidir organikim ayağına bataklıktan topladığı otlarla şefin tabağını hazırlayıp adam kandırır ammma bakma böyle kötü gibi sıfatlarına aslında o biiir dyoby antikacısıdır ne küser ayrılır ne de reçine gibi yapışır idare-i maslahatgüzardır terki verdikçe kayak takımlarını eline burnu çarşafa dolanır lakin iyi çocuktur sadıktır her yiğidin bir kusuru vardır bununkisi karpuz ile kavun un tadlarını ayırt edememesidir ytd

5. Kritik bir sürec savas bilanco asagi igne atabilir, bakalim 8 den mallana bilecekmiyiz

Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Kritik bir sürec savas bilanco asagi igne atabilir, bakalim 8 den mallana bilecekmiyiz
    Eblek kardeş bilançoya bütçe ayır .
    Zaten acele etme 10 Ky bekle vercek en az
    20 kademe bir 10 Ky al bekle sonra
    Gene verir 10 Ky al bekle sonra 10 Ky daha al bekle alabildiğin kadar al
    Bu satten sonra spek düşünecek
    Artık ne yersen ye konumundayız
    Bilanço da kısım kısım al
    Düşerse benim tahminim
    Y.t.d Al sat tut tasviyesi değildir.
    Bu yazı ironi dır
    Ben birşey bilmiyorum
    Ben Deliyim bana inanmayın

7. asagida tek yazili benim heralde ona bile vermiyorbiri bank of u tetiklese bosalacak tahta

Kritik bir sürec savas bilanco asagi igne atabilir, bakalim 8 den mallana bilecekmiyiz
    asagida tek yazili benim heralde ona bile vermiyorbiri bank of u tetiklese bosalacak tahta
    Eblek kardeş bunlara dersini verme
    Zamanı ufak ufak hergün canlarını yak bunların.
    10 Ky al bekle 2 gün sonra 10 Ky al
    4 gün sonra 1O Ky ufak ufak
    Canını yak
    Acele etme
    Y.t.d Al sat tut tasviyesi değildir.
    Bu yazı ironi dır
    Ben birşey bilmiyorum
    Ben Deliyim bana inanmayın

Sayfa 51/169 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları