Sayfa 75/169 İlkİlk ... 2565737475767785125 ... SonSon
Arama sonucu : 1351 madde; 593 - 600 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1. Tımarhane günlüğü:

Otobüsün şoförü yolculardan bir kısmına 21 km. lik yolculuk boyunca tam anlamıyla zulmetti. Yeni şoförümüzden beklentim büyük şahsen.

Netekim, devletle küslük olmaz...Müthiş bir bilanço bekliyorum. YTD

2.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Feyhan hanım Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Birleşik Arap Emirlikleri İş Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi. Son dönemde Birleşik Arap emirlikleri ile geliştirilen ilişkilerin ihracat performansını nasıl etkilediğini bilançoda göreceğiz. Zaten de epey ucuz kaldı emsallerine göre.YTD
    Selman'ın TR'ye yaptığı ziyaret sonrası Yaşar Holdingin Suudi Arabistan'da yatırım anlaşması imzaladığı haberleri var. Afrika için çok önemli bir sıçrama tahtası. Uzun vade stratejik yatırım için gayet uygun bir atmosfer oluşmaya başladı...YTD

https://www.aa.com.tr/tr/ekonomi/tur...apildi/2619993
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

3. Devletle küslük olmaz. TOGG tarafında da olumlu gelişmeler bekliyorum şahsen...

4.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Devletle küslük olmaz. TOGG tarafında da olumlu gelişmeler bekliyorum şahsen...
    2hafta önce Feyhan hanim Boya sektöründe körfez ülkelerine agirlik vereceklerini söylemisti, yillardan beri iyi gelisme olmadigi icin, olsunda görelim;)

5.  Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    2 hafta önce Feyhan hanim Boya sektöründe körfez ülkelerine agirlik vereceklerini söylemisti, yillardan beri iyi gelisme olmadigi icin, olsunda görelim;)
    Nice dostluklar kurulup sonrasında birbirini boğazladığı, filler tepişirken arada kalan kadim ve asıl milletimin; kendi vergileriyle besleyip büyüttüğü hainler tarafından bombalandığı, devletin çetelerce ele geçirildiği epey uzun bir dönemde ayakta kalabilene şapka çıkarmak lazım sayın hocam.

Otobüs şoförünün değişmesine çok az kaldı. Ve devletle küslük olmaz...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

6. Sanırım Terki joe & Grand Company yüklü alım yaptı dyoby yı yüksek atlama müsabakalarına hazırlıyorlar hadi baaaalım kolay gelsin Ytd

7. Feyhan Hanımın boya konusunda körfez bölgesinde işbirliği yapabileceklerini açıklamış olması dikkate alınacak bir konudur.Hammaddenin bedavaya yakın olduğu bir bölgede dyo kalitesinde ürün üretmek ortağınında bölgenin aktörlerinden olması şartıyla kazan kazan durumu oluşturabilir.Birde bu grupta ateş olmayan yerden duman çıkarmayanlardan olduğuna göre,bizde tahtanın hareketlerinden sonuç çıkaracağız.

8. Güzel günler göreceğiz çocuklar, motorları maviliklere süreceğiz.

Sayfa 75/169 İlkİlk ... 2565737475767785125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •