Sayfa 87/169 İlkİlk ... 3777858687888997137 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 689 - 696 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Bana göre 2023 yılında 2₺ temettü potansiyeli var, şahsen ben de artırmaya devam. Hele de seçimde hükümet değişirse bambaşka bir dünya...YTD
    Hazirandan bu yana 10.xx lerden 21xx lere bu hükümet zanaında gelmedi mi? Hükümet değişikliği ile bu hisse arasında nasıl bir ilişki var acaba?

2.  Alıntı Originally Posted by TOPİTOP Yazıyı Oku
    Hazirandan bu yana 10.xx lerden 21xx lere bu hükümet zanaında gelmedi mi? Hükümet değişikliği ile bu hisse arasında nasıl bir ilişki var acaba?
    Hükümeti bilemem ama 2 sene önce 17,6 ti sayin Topitop..

3. Degerleme uzmanlarının çalıdibini tercih etmesi bir yönüyle avantaj.Ani kopmaya karşı yürekte korku..tedirginlik..Çokta kıprasılacak zamanlar değil.Dolar bazlı grafik diyerek uzun yolcularına hayırlı olsun diyelim..Grafik ve ani hacim artışları haberin izlerini verir.YTD.

4.  Alıntı Originally Posted by TOPİTOP Yazıyı Oku
    Olaylara fiyatlama penceresinden bakmadığımı bir kez daha ifade etmek isterim. Ben DYOBY'da değer yatırımcısıyım ve fiyatlamalara sadece gelecekle ilgili projeksiyonuma katkı maksatlı bakarım.

Şirketin içerisinde bulunduğu inşaat sektörü hükümet ve yandaşlarının oyun alanı ve DYOBY bu pastadan pay almak için büyük bedeller ödedi, ödüyor da. RK Kararı bu işin bir parçası ve gerilerde bununla ilgili detaylı analizlerim var. Bütün bunlara rağmen sağlanan muazzam rasyolar yönetimin diplomasi yeteneğine işaret ediyor. Netice itibariyle önündeki engelleri kaldırılan koşucu hedefe daha çabuk varır bence...YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

5. Aslında inşallah bilmediğimiz negatif birşey yoktur diye sordum...Yoksa şirket uzun zamandır takibimde ve özellikle innovasyon ve arge çalışmalarının üstüne Avrupadaki kapanmalarında şirkete olumlu yansıyacağını umuyorum rasyolarını konuşmaya gerek yok zaten ...Ayrıca açıklamalarınız için teşekkür ederim arkadaşlar...Kazancınız daim olsun..

6.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Sabah yazmıştım Şimdi de aldıkları malları varlık fonuna yani bize kitlelediler ve yine yeniden paranın a.sına koydular...YTD
     Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Kazandıklarını çok muhtemelen ons altına yatırıp Londra hesaplarına geçirecekler. Kılçıksız para, tam şeytan işi...
    Olanlar budur... Sayın tahtacı endeksteki gerilemeyi kağıt toplama maksatlı kullanacağını deklare etti. Biz de toplarız, sıkıntı yok...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

7. Yazan çizen yok hatta seyirci bile yok,o zaman bu sakinlikte tavan boyanabilir.

8. Pantolonunu satanın dyoby aldığı günler yakın mıdır? terki joe hakkın rahmetine kavuştuğundan beri itici güç Eblek biraderim duayen sıfatıyla ne diyor bu hususta? Ytd

Sayfa 87/169 İlkİlk ... 3777858687888997137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •