Sayfa 142/169 İlkİlk ... 4292132140141142143144152 ... SonSon
Arama sonucu : 1351 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1. Herkese iyi günler... Forum sayfalarıni.bir geçmişe yönelik tarayın dedim... ABD li şirketin yerli boya firmaları na göz dikti haberi konusunda dogrulari konuşan terzico yu gördüm...
    Yanlış anlaşılmasın..tanımam etmem..hisseye de dün girdim daha..
    Ama adam bu satış haberinin feyk olduğunu söylemiş zaten ..
    Sonra ne olmuş..hisseyi 32.12 ye çekmişler..ardından 17.50 ...
    hisseye alıcı çekmek için şahane bir haber...çok bir seyede gerek yok.. alıcı gelsin yeterli..sonra iki tavan..sonra taban Allah taban...
    Neyse bende aldım bakalım.. 2023 ilk yarısı yaşar holding ten hakların yarışı daha alınacak .bir an önce alsınlar dolar yukselmeden bari..zaten tahvil ihracı da onun için galiba..bu civarlarda alımı bitirirlerse şahane olur..

2. Bilaco gelmedi bir filimler dönüyor dyo yaşar holdinge yüklü bir ısım haki ödedi .bunun ıcın zarar açıklarsa şaşırmam .
    Hise de sanki onu fiyatlıyor gibi geliyor bana. Varmı fikri olan
    Y.t.d

3. 05.05.2023 Cuma günü MARKA DEVRI tamamlandı KAP ı geldi.Hayırlı olsun.

4. Yeni ve güçlü bir yükseliş .

5. Diyonun babaları nerde niye yorum yapmazlar sessizler neyi bekliyorlar markalaşmayımı bekliyorlar yorumlarından aydınlanıyorduk günlerimiz karanlık geçiyor yeter artık aydınlataçak babaları gôrmek istiyoruz

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Babalari yaptilar oğlan , elinde onca lotu tutan oğlanlar dilleri bir taraflarina kacti , daha cok beklerlerrrrr , kaşar(yasar) holding , adami boyle kasar yapar iste. Ellerinde hala o yuklu lot tutanlar ciksin yorum yapsin hadi goreyim ne diyipte kendilerini avutacaklar merak ediyorum.

7. Terki joe dyoby mı topluyor grand büyük bir oyuna kalkacaksa eğer terki joe gramda acımaz

8. Demli abi neredeydin. Seni özledik terzijo da yok grand da yok, eblek Dyo nun önüne buyuk takos koymuş.Eblek ne kendi kazanıyor nede kimseye kazandırmıyor .Almış milyonlarca malı ustüne yatmış bekliyor .Ne olacak ky cının hali demli abi
    Bize ışık tut, bırseyler soyle.

Sayfa 142/169 İlkİlk ... 4292132140141142143144152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •