Sayfa 111/169 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 881 - 888 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1.  Alıntı Originally Posted by ayyıldıx Yazıyı Oku
    İkinci Ülker vakası.

Bu parayı şirket nereden bulacakta verecek
    https://www.kap.org.tr/Bildirim/1068502
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

2. Sa. Beyler aksam aksam cok onemli bir kap geldi hayati bir kap bu konuyla ilgili genis capli bir yorum istiyorum uyumayin nerdeseniz ?

3. Şirketin son bilançosunda toplam varlıkları 197 milyon dolar civarında...
    Ödenen 75 milyon dolarıda şerefiye kabul edip197 milyona eklerim=272 milyon dolar olarak şirketin değerini baz alıp geçer giderim.Mevcut 110 milyon dolar..Dahada düşünmem.

Hayaller ve gerçekler.Kendime analizimdir.

Dahada bu platformda yazmayacağım.Zamanı gelince malı aktiften almak isteyene verir giderim.

Herkese bol kazançlar ve hayırlısı olsun.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4. Ya senin gibi Ağzı süt kokanlar yazmasın burada mahvettiniz bu sayfayı saçma sapan dipnotlar yazıyorsunuz birisi de takastan bahsediyor yok 40 milyon lot varmış da 8 milyonu buhar olmuş uçmuş neredeymiş de ya hepiniz kafayı çizmişsiniz yatırımcıyı yanlış yönlendirmeyin ha sizin hakkınızdan Terzi ile çaycı gelir ama onlar da uzun uzadıya tatile çıktılar neyse kim yanlış yazarsa karşısındayım.. 25 yıllık borsacı var karşınızda yanlış yapmayın.. çizerim bir kalemde
     Alıntı Originally Posted by Tentirdiyot Yazıyı Oku
    Şirketin son bilançosunda toplam varlıkları 197 milyon dolar civarında...
    Ödenen 75 milyon dolarıda şerefiye kabul edip197 milyona eklerim=272 milyon dolar olarak şirketin değerini baz alıp geçer giderim.Mevcut 110 milyon dolar..Dahada düşünmem.

Hayaller ve gerçekler.Kendime analizimdir.

Dahada bu platformda yazmayacağım.Zamanı gelince malı aktiften almak isteyene verir giderim.

Herkese bol kazançlar ve hayırlısı olsun.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Okuyamayanlar için Screenshot_20221111-223924.jpg

6. Yatırımcı ilişkileri ile konuştuğumda

800 milyon TL borçlanmasını olumlu algılayabilirsiniz demişti.

800 milyon TL nereye gidecek anladık.

Bu kadar borç beni tedirgin ettiğinden DYOBY uzak durdum.

7. Yorumları alalım Beyler pazartesi sabahı ne olurScreenshot_20221111-225730.jpg

8. Forum karısmıs bir haftadir, 800 mln borclanma izniydi ve o borclanmayi daha yapmadılar. Ayrıca herkes bilip bilmeden konusup takas analizi yapmıs ve bilancodan onceki gun satanı hemen tahtacı ve spek olarak ilan etmis. Insan bilmediginin dusmanı olurmus. Bilancodan 2 gun once sagolsun Sayın yarımada cok iddiali sekilde bilanconun kotu gelecegini soyledi. Benim tahminlerimin cok otesinde kötü bir beklenti idi. Acıkcası elimde cok fazla mal vardı ve bende agırlıgımı azaltmak icin o gun gelene gidene verdim, iyiki de vermisim. Sayın yarımda senden ALLAH razı olsun..Sn sonil takas analizin nerdeyse dogru diyim ben sana.. Her satılan buyuk lotu tahtacı ve adamları olarak bilmeyin. Bence bu kagıdın tahtacısı da yok...

Sayfa 111/169 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •