Sayfa 112/169 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 889 - 896 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1. Bunlar tam soyguncu , dyodan 75 milyon dolar istiyorlar bu ne ya boyle sey mi olur tam soygun . Yok mu bizi koruyan kimse acaba kac taban yeriz ?!!! Ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by isaa Yazıyı Oku
    Forum karısmıs bir haftadir, 800 mln borclanma izniydi ve o borclanmayi daha yapmadılar. Ayrıca herkes bilip bilmeden konusup takas analizi yapmıs ve bilancodan onceki gun satanı hemen tahtacı ve spek olarak ilan etmis. Insan bilmediginin dusmanı olurmus. Bilancodan 2 gun once sagolsun Sayın yarımada cok iddiali sekilde bilanconun kotu gelecegini soyledi. Benim tahminlerimin cok otesinde kötü bir beklenti idi. Acıkcası elimde cok fazla mal vardı ve bende agırlıgımı azaltmak icin o gun gelene gidene verdim, iyiki de vermisim. Sayın yarımda senden ALLAH razı olsun..Sn sonil takas analizin nerdeyse dogru diyim ben sana.. Her satılan buyuk lotu tahtacı ve adamları olarak bilmeyin. Bence bu kagıdın tahtacısı da yok...
    Sn isaa garantideki yaklaşık 1 milyon satış sizin olduğuna göre,bir miktarda TEB’den satışlar oluyor.Sizin satış kadarda gedikten karşılandı.bu durumda takasta herşey açık duruma gelmiş oldu.Buraya açıkça yazdığınız için teşekkürler.Tahtacısı olmayan tahta seri tavan yaparmı bu durumu nasıl açıklıyorsunuz.
    Ciddi miktar mal alıp satmış biri olarak isim hakkının geri alınmasını siz nasıl yorumluyorsunuz.Ciddi bir satış veya ortaklık duyumunuz varmı?Dyonun gerçek piyasa değerini nasıl hesaplıyorsunuz.
    Buradan yazmak istemezseniz özelden de yazabilirsiniz.
    Selamlar.

3.  Alıntı Originally Posted by isaa Yazıyı Oku
    Forum karısmıs bir haftadir, 800 mln borclanma izniydi ve o borclanmayi daha yapmadılar. Ayrıca herkes bilip bilmeden konusup takas analizi yapmıs ve bilancodan onceki gun satanı hemen tahtacı ve spek olarak ilan etmis. Insan bilmediginin dusmanı olurmus. Bilancodan 2 gun once sagolsun Sayın yarımada cok iddiali sekilde bilanconun kotu gelecegini soyledi. Benim tahminlerimin cok otesinde kötü bir beklenti idi. Acıkcası elimde cok fazla mal vardı ve bende agırlıgımı azaltmak icin o gun gelene gidene verdim, iyiki de vermisim. Sayın yarımda senden ALLAH razı olsun..Sn sonil takas analizin nerdeyse dogru diyim ben sana.. Her satılan buyuk lotu tahtacı ve adamları olarak bilmeyin. Bence bu kagıdın tahtacısı da yok...
    Peki nispeten sığ sayılabilecek bu tahtada o kadar satışın karşılanması normal mi sizce? Bu marka olayı ile ilgili, öncesinde - en azından göründüğü kadarıyla- tahtada büyük operasyon dönmemesi kafamı karıştıran noktalardan aslında; bu kadar lotunuz olduğuna göre şirkete hakimsinizdir, yorumlarsanız sevinirim. Buradan bir hikaye çıkabilir mi yoksa klasik namuslu patron işi mi?
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

4. Bilançodan önce tek bir günde ne zaman 1 milyon lot satılmış biri AKD gönderse de baksak...Sallayan sallayan.

75 milyon dolar + KDV'nin ne olduğundan bihaber süt kuzuları...Tuuttum bunu...

5. EYYY DYOBY YÖNETIM KURULU
    HEM ÇİĞLİ'DE
    HEM DİLOVASI'NDA
    ARGE MERKEZİN VAR
    BOYA GELİŞTİRECEĞİM DİYE
    BİR TON YATIRIM YAPMIŞSIN
    BİR SÜRÜ PARA HARCIYORSUN
    NEDEN
    YAN GELİP YATAN
    YAŞAR HOLDİNGE
    LISANS PARASI
    ÖDEMEK İÇİN Mİ
    BÖYLE İŞİN....bu arada
    Çok boş konuşan birkaç rakamdan ve birkaç kelimeden ibaret tüycükler var berbere gitsinler de o tüycükleri ağdayla aldırsınlar...

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Tanıyan bilir, emekli hukukçuyum. Bu kararın çağrı gerektirip gerektirmediği konusunu SPK'ya yazacağız arkadaşlar...Neticeyi burada paylaşacağım...Bu işin peşini bırakmam. Şaka maka 75 bin lot var elimde...

Son düzenleme : Hissedarxd; 12-11-2022 saat: 11:47. Sebep: Yazdık bile...:) :)

7. Bravo hissedard .Helal olsun sana ,hissesi olan kişiler .SPK şikayet etsinler
    Hak Arasınlar vakit geçmeden.Bu bir soygundur. Ytd.

8. Evet soygunun daniskası madem değer biçip ucretini odeyeceksin en guzel piyasa degeri bist te hem anlik hem canli bundan daha gercek piyasami varda sen kafadan fiyat biçip haraç kesiyorsun bence herkes spk ya veya adli mercilerde hakkini arasin resmen kucuk yatirimcinin hakkini gasp ediyorlar..

Sayfa 112/169 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •