Sayfa 158/169 İlkİlk ... 58108148156157158159160168 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1. Dyo daki pozisyon gübredesiniz %1 kadardı .Bununla hangi riski azaltabilirler ki.Oyun içinde oyun var.

2. Söylenenler gibi gübrede 20000 kontrat şortu olan birinin spotta 20 milyon üzeri malı varsa batması imkansız. Pozisyonunu hiç kapatmasa gübre fiyatı 20 tl ye düşse bile batmaz.
    Şort açtığı kuruma bilerek teminat tamamlamazsa o kurum kendinde olan malları sormadan satar ve şu amda olduğu gibi boş yaygara kopar.

3.  Alıntı Originally Posted by y.arslan Yazıyı Oku
    Dyo daki pozisyon gübredesiniz %1 kadardı .Bununla hangi riski azaltabilirler ki.Oyun içinde oyun var.
    y.aslan kardeş hiç hisetirmediler kagıt girdiklerini .sanki kimse yoktu cok az işlem görüyordu .yukarı agresif sürmediler. Bunlar icin 3 milyon lot çerez parasıdır. Milyarlar konuşuluyor . Cok ilginç şeyler oluyor .sanki dyo dacok istekli değilmiş gibi geldi bana
    Madem gotürcen bam bam götür hemen yüzde 7 sine sahip ol neyi bekliyorsun .
    Aylarca .dediğin gibi oyun icinde oyun var göreceğiz teşekür ederim sagol
    Yatırım tavsiyesi değildir Bu yazı ironi dır Al sat tut tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by y.arslan Yazıyı Oku
    Söylenenler gibi gübrede 20000 kontrat şortu olan birinin spotta 20 milyon üzeri malı varsa batması imkansız. Pozisyonunu hiç kapatmasa gübre fiyatı 20 tl ye düşse bile batmaz.
    Şort açtığı kuruma bilerek teminat tamamlamazsa o kurum kendinde olan malları sormadan satar ve şu amda olduğu gibi boş yaygara kopar.
    Dogru diyorsun vıop da diger kaldıraclı işlemlede büyuk darbe almış olabilir bunu bana bir arkadaş söyle di
    Yatırım tavsiyesi değildir

5. Dyo da mal almak o kadar kolaymı?pazartesi yabancı biri 200 bin lot almaya kalksa bu halde bile tavana sürerler.

6.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Dogru diyorsun vıop da diger kaldıraclı işlemlede büyuk darbe almış olabilir bunu bana bir arkadaş söyle di
    Gübrenin % 7,5 u zaten adamın.Kendi longlarını geçtim tahtanın toplam tüm longlarını bile karşılar adam.Bu adamlar bir vadede şort diyetinde long olur.Kurumun birinde long diğerinde şort olur.Her türlü tedbir alırlar.Ben bu numaralara inanmam.Cambaza değil şirket fiyatına odaklanırım.Biz minik yatırımcıyız yoksa bizi ezerler.

7. [QUOTE=y.arslan;6660537]Gübrenin % 7,5 u zaten adamın.Kendi longlarını geçtim tahtanın toplam tüm longlarını bile karşılar adam.Bu adamlar bir vadede şort diyetinde long olur.Kurumun birinde long diğerinde şort olur.Her türlü tedbir alırlar.Ben bu numaralara inanmam.Cambaza değil şirket fiyatına odaklanırım.Biz minik yatırımcıyız yoksa bizi

Sagolun Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler icin .inşallah herkes ici hayırlı olur
    İyi akşamlar

8.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Sırada deniz var iş var oyak var ak var
    Sırada cok var
    Teb ve ziraati neden ayırdınız listeden?Garantinin iç dağılımı ne olacak peki ?

Sayfa 158/169 İlkİlk ... 58108148156157158159160168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •