Sayfa 105/169 İlkİlk ... 55595103104105106107115155 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 833 - 840 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1. tahtanın anasını belleyen bilançodan haberi olan ve 1 gün önce gelene gidene mal veren bofa ve garantidir.bunu sezen fonlar 1 gün sonra tabana mal vererek tüm hisselerini sattılar.aslında sanki zarar getirmiş gibi davrandılar.taban yediği gün elinde büyük lotlar bulunanlar tahtayı sahiplenseydi bu kadar salmaz hatta prim yapardı.başka hisseler zarar getirmesine rağmen taban yemedi hatta prim yaptılar.aklıma ilk gelenler akenerji,zoren,çelik halat vb. tahtayı herkim yönlendiriyorsa yanlış yaptığı kesin.paranın bu kadar bol olduğu,insanların körün tuttuğunu öptüğü gibi buldukları hisseye dalıyorlar.ve dyo tahta yapıcısı bundan faydalanmıyor.biraz derinlik getirse vede satanı pişman etse inanın kendisi pişman olmayacaktır.sonuçta ederi olan ve primsiz olan bir hisse ile uğraşıyor..yatırım tavsiyesi değildir.

2. Arkadaşlar 1milyon lot derken ciddimisiniz konu uzadı merakımdan soruyorum.Takasta ilk 5 kurumdan başka milyon lotu olan kurum yok.Her kurumun binlerce müşterisi var.Bence buralarda yazan arkadaşların en fazla yüzbin lotu vardır.

3. y.aslan Biz yalan mı söylüyoruz.
    Bundan ismin kadar emin ol.
    Dyo neden gitmiyor bir düşün.
    Kesinlike doğru bilgi.
    Garantiye iyi bak .
    Bunun için dyo gitmiyor.
    Bu işin şakası olmaz .
    Y.t.d

4. The windwalker
    Az bir miktar benimde dyo hissem var,daha çoktu zamanında bundan kaçıp Parsn da pozisyon aldım.Orada çok daha karlı ve rahatım.Ama dyo da tekrar alış için uygun yere geldi.20 altı bu konjoktürde benim için uygun.Tahtanın gitmemesinin sebebi birilerinin üç beş lotu olamaz.Asıl sebep ortaklarının cebinden yüzsüzce çalan Yaşar ailesi.Şirket borçluyken hatta zarar ettiği dönemde bile isim hakkı adı altında kafasına göre dilediği oranda kendisine pay almaktan yüzü kızarmayan ailedir.Birde bu hukuksuzluğu görmeyen SPK tabiisi.Bu saçma isim hakkı ,danışma hakkı,kendi bayilerine satış primi gibi soygunlar olmasa bu şirketin değeri bir yolda en az on katı olurdu.Bende forumu ara ara okuyorum takas falanda bakıyorum garantide o mal hep vardı oranın takası hiç artmadıki.

5. TOGG dedik, daha üretim standı yok ortada. 2019'da yerli, milli, yollarda vs yalanlarından sonra inanmamak lazımdı bu haysiyetsizlere ama memleket sevgisi işte. Belki bu sefer tamamdır, boya işini de alırsa DYOBY alır...Boşuna hayal kurduk 150K lot yatırdık s2k boya kağıdına. Millet paranın a.sına koydu biz patron çetesi ile mücadeleye devam. Hepsi sayın Eblek'in suçu...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

6. sn Eblek gerçekten o kadar malınız varmı. Sende parsana gel istersen orada sana da yer var.

7.  Alıntı Originally Posted by y.arslan Yazıyı Oku
    sn Eblek gerçekten o kadar malınız varmı. Sende parsana gel istersen orada sana da yer var.
    Sayin Arslan kimsenin aklina ihtiyacim yok, zaten forumdan anlasildigi üzere takastan anlayanda yok büyük oranda dyo cikip polisan girdim son 9 is günü,polisanin hareketlerindende anlasilir sanirim ki onuda anlayamiyorlar,
    Keske sebep ben olsam ama ben yeterince bekledim zaten burada, ama yogunluk birakmadim..
    Baska bir hisseyideDyo sayfasinda övmek bana yakismaz..diger arkadaslara saygisizlik olur..

Saygilar

8. Biz kimsenin hisesinin peşinde değiliz .
    İsterse 10 milyon Lot alır .kimse buna karışamaz.
    Fakat doğru olmak lazım. Bide satım pohlo
    Aldım diyor.
    Çocuk kandırıyor. Bu küliyien yalan .
    Diyeceksin sana ne !!!!
    Evet bana ne .
    Baren yalan söyleme .
    Birde sattım polisan aldım demene gerek yok . Yalan söyleme
    Bana ne yaaaa.
    Bu konuda bu son yorumum
    Haklisin 22 senedir bekliyorsun
    Benim demek istediğim
    Bu gibi hiseler de çok lot sıkıntı oluyor. Nokta