Sayfa 164/169 İlkİlk ... 64114154162163164165166 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    y.aslan kardeş şimdi ne olacak O.ş nin hısesi biterse onun yerine kim gelecek bu hiseyi kim götürecek .yoksa sahipsiz mi kalacak .
    Yorumunuzu bekliyorum tşkr
    Yatırım tavsiyesi değildir
    o.ş bu hissedemı degilmi? kesin bilgi sahibi değilim..ancak bu satışları ,alışla kim karsılıyorsa..yeni söför odur..
    arabayı sürmek basit yeterki kontak anahtarı üzerinde ve calışabilir olsun.
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

2. O. Ş nin malı başka aracı kurumlarda da var
    Tahmin etim öyle 2 milyon lotla bu işler olmaz .burda oturmayan birşéy ler vardı .
    Şimdi yavaş yavaş oturuyor.

3. birde o.ş oyle malını kredı açıgı, temınat vs ıle oyle haraç mezat sattırmaz.,,buyuk vurgun vurmus, haberı onceden almıs zaten hısseden cıkacak(tı),, bu dilan polat engın polattan sonra tum fenomenler bız aslında fakırız. deyıp degısık degısık koy kıyafetlerıyle poz verme gıbı..ben satmıyorum acıgım varda.. aracı kurumlar satıyor ıslerı danısklı dovus(varsa boyle bırsey)
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    birde o.ş oyle malını kredı açıgı, temınat vs ıle oyle haraç mezat sattırmaz.,,buyuk vurgun vurmus, haberı onceden almıs zaten hısseden cıkacak(tı),, bu dilan polat engın polattan sonra tum fenomenler bız aslında fakırız. deyıp degısık degısık koy kıyafetlerıyle poz verme gıbı..ben satmıyorum acıgım varda.. aracı kurumlar satıyor ıslerı danısklı dovus(varsa boyle bırsey)
    Bunları çözmek zor 1001 surat bunlar
    Borsa bitti bence .borsaya güven kalmadı
    Kimin eli kimin cebinde belli degıl

5. kucuk bır ıhtımal; gozunu cok fazla hırs buruduyse...en tepe noktada hısselerı 7 mılyar cıvarı degerındeyken 7 mılyarlıkta kredı kullanır. bunu goren en tepedekı buyuk goz. bunu patlatır. su an hısslerının degerı asagı yukarı 3. 5 mılyar. ..7 mılyarlık temınatla aldıgı hısselerde yarı yarıya dusunce ..

6. yaptıgım araştırmalarda dyoby nın o.ş ile ilgili hiç bir yazı ve haberını bulamadım....

''Malesef borsada 3 büyük grubun yıkılmasını izliyoruz 1. Grup #GUBRF #MRGYO #GOZDE hislerini 2. Grup #KUYAS #CEMAS #FORMT #SRVGY #OSTIM #BJKAS 3. Grup dün başladı #SKBNK #ISGYO

4. Grup#verus #inves #vertu #pamel #acsel ana hisseleriendekse çok etkisi olmaz''

alıntı x den

yanı hep bu 4 gurptakı kısler ve hısselerı bu sekılde gecıyor..

7.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    yaptıgım araştırmalarda dyoby nın o.ş ile ilgili hiç bir yazı ve haberını bulamadım....

''Malesef borsada 3 büyük grubun yıkılmasını izliyoruz 1. Grup #GUBRF #MRGYO #GOZDE hislerini 2. Grup #KUYAS #CEMAS #FORMT #SRVGY #OSTIM #BJKAS 3. Grup dün başladı #SKBNK #ISGYO

4. Grup#verus #inves #vertu #pamel #acsel ana hisseleriendekse çok etkisi olmaz''

alıntı x den

yanı hep bu 4 gurptakı kısler ve hısselerı bu sekılde gecıyor..
    Palmet kardeş o.ş ben dyo oluşuna dahil çok haber okudum artı bu olay başladı gübre olayı dyo da aynı zaman taban yedi arti veren aracı kurumlar beli o ş bağlı aracı kurumlar veriyor kesinlikle O.ş veriyor o .ş var dyo da yüzde yüz

8.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Palmet kardeş o.ş ben dyo oluşuna dahil çok haber okudum artı bu olay başladı gübre olayı dyo da aynı zaman taban yedi arti veren aracı kurumlar beli o ş bağlı aracı kurumlar veriyor kesinlikle O.ş veriyor o .ş var dyo da yüzde yüz
    siz ebelek birde demlikefm mı vardı dyo da çok eskısınız siz daha iyi bilirsiniz.

Sayfa 164/169 İlkİlk ... 64114154162163164165166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •