Sayfa 159/169 İlkİlk ... 59109149157158159160161 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1.  Alıntı Originally Posted by y.arslan Yazıyı Oku
    Teb ve ziraati neden ayırdınız listeden?Garantinin iç dağılımı ne olacak peki ?
    y.aslan kardeş ben bunları ras gele yazdım
    Örnek vermek için..tabiki Tep ve ziraat ve garanti de yaza bilirdim kısa olsun diye yazdım ben birşey bilmiyorum. Bilsem hemen söyler dim size. Göreceğiz tahtada..
    Bakalım o.ş elinde ne kadar lot kalmış beli olur. Ama siz 400 bin lot var diyorsun aşagı yuları. Fillimin sonu nasıl bitecek göreceğiz
    İnşallah hayırlı olur...
    Yatırım tavsiyesi değildir Bu yazı ironi dır Al sat tut tavsiyesi değildir

2. Unutum ben 1 ocak 2023 den takasla bu zamana kadar bakıyorum takasa öyle aman aman marjinal bir değişim göremiyorum.
    Yatırm tavsiyesi değildir Bu yazı ironi dır Al sat tut tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by y.arslan Yazıyı Oku
    Teb ve ziraati neden ayırdınız listeden?Garantinin iç dağılımı ne olacak peki ?
    y.aslan kardeş ben bunları ras gele yazdım
    Örnek vermek için..tabiki Tep ve ziraat ve garanti de yaza bilirdim kısa olsun diye yazdım ben birşey bilmiyorum. Bilsem hemen söyler dim size. Göreceğiz tahtada..
    Bakalım o.ş elinde ne kadar lot kalmış beli olur. Ama siz 400 bin lot var diyorsun aşagı yuları. Fillimin sonu nasıl bitecek göreceğiz
    İnşallah hayırlı olur...

4.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Unutum ben 1 ocak 2023 den takasla bu zamana kadar bakıyorum takasa öyle aman aman marjinal bir değişim göremiyorum.
    Yatırm tavsiyesi değildir Bu yazı ironi dır Al sat tut tavsiyesi değildir
    Üç ay daha geri gitmelisiniz.

5. Sizin baktığınız tarih info ve gediği de oyun dışı yapar.Sn Terzi bu tahtada herşeyi bildiğinizi düşünüyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by y.arslan Yazıyı Oku
    Üç ay daha geri gitmelisiniz.
    Yok gitmiyor denedim gitmiyor. 1 ocak a kadar gidiyor.yok birşey bilmiyorum.emin ol
    Ebkek le konuştuk özelde 1 milyona yakın lotum var dedi Avusturalya da yaşıyorum de di baba dan kaldı de di. Başka birşey bilmiyorum emin ol yemin ederim .
    Siz benden daha ıyı biliyorsun .y.aslan kardeş
    Bak O.Ş ben bilmiyordum hise de olduğunu sız söylediniz hemde ilk gün .
    Gübre bu haftada kapalı gişe oynar diye düşünüyorum. Eger dışarıdan bıŕ müdahale olmasa. Bakalım filimin sonu nasıl bitecek
    Hayırlısı olur inşallah

7. y.aslan kardeş sabah da Melih Altın okun yazısını okumanı isterim.
    Borsa neler oluyor diye bir yazı .
    Spk bu bedelsiz artırma onay vermediğini
    Şirkete bildirmiş .ky sonradan haberi olmuş
    Yatırım tavsiyesi değildir Bu yazı ironi dır Al sat tut tavsiyesi

8. Bedelsiz saçmalıktır.Ne şirkete nede yatırımcıya bir faydası yoktur.Cahil yatırımcı çok olunca bu işte spekülasyon amaçlı kullanılıyor.

Sayfa 159/169 İlkİlk ... 59109149157158159160161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •