Sayfa 55/169 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 433 - 440 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1. Böyle basit laklak ve de lukluklarla oyalanacağınıza Putin postalları giydim tank motorlarını çalıştırdım dalacağım Ukrayna’ya ey Amerika diyor bütün dünya oturmuş dinliyor eğer bir dalarsa dyoby kesin 1 TL
    Terki joe ne Çincesi mis gibi Türkçeyle Ukrayna’lı Hürremleri Rus tanklarının önüne mi atacağız onları misafir etmemiz gerektiğini sana lisan-ı münasiple anlattım diyorum ki sen hacısın aynı zamanda bir poker ustasının blöfü de uhrevi işleri de yaşın gereği bilir ve çözersin diyorum sen yok ben onları bizim köye götürsem evler yetmez granda bıraksam slalom yaparken sapıtır demli ye verseler onda para kalmadı bakamaz Eblek düşmüş zevk-i sefaya durmaksızın Alpler’de kaydığını söylüyor
    Ayıp yaw hala dyoby üç kuruşa düşer mi ?

Düşeeeeeer napçan engelleyebilecek misin

2. Demli kardesim bunlar birbirini vurmaz , bunlar savas yaparsa müslümanlarla yapar, ortada müslüman olmadigi icin savasta olmayacaktir sahsi fikrimdir, bende delirdim bana inanmayin cildirdim

3. Uzun zamandır uğramadım buraya..
    Hep aynı geyikler ..
    Monoton adamlar hep aynı..terzi demlikeyf
    Eblek zaten malum...
    Biraz daha pozitif olun

4. Vay damdayatan rusyanın tank motor sesleri senin köye kadar geldi de mi uyandın yoksa grand olarak takılırken gelen geçenle tokalaşırken omikrona yakalanıp karantinaya mı girdin
    Yerse terki yer ama ben yemem grand=damdayatan

5. Eblek Ruslar dünya ya ders veriyor haklımıdır haksızmıdır önümüzde ki günlerde göreceğiz bak herifler tankları yürütüyorlar dur lan diyen var mı?

Amerika dedeağaç tan tut ırak’ın kuzeyi ve Suriye de bizi çevirirken ey Kuzey Kıbrıs hala ne bekliyorsun katılsana Türkiye ye 82 nolu plakayı takalım sana kırmızı beyaz boyalar bizden
    Yoksa hala erken mi daha bekliycez miiiiii?ben buna bakarım.
    Borsaya gelince yandı gülüm keten helva
    ASELSAN, OTOKAR, EREĞLİ gibi 3 beş pehlivan dışında minderde kim kalır göreceğiz
    Halbu ki bana ne lan senin savaşından demesi gerekmez mi bir çok hissemiz??????
    Son düzenleme : DEMLİKEYF; 22-02-2022 saat: 01:37.

6. Teessüf ederim..demli bey...
    Ben benim..sen sensin..
    Savaş ,senin ayarında bozmuş... zaten ben senin babanida sevmezdim.seninde sütún.ekşi..neyse. Hayırlı işler..
     Alıntı Originally Posted by DEMLİKEYF Yazıyı Oku
    Vay damdayatan rusyanın tank motor sesleri senin köye kadar geldi de mi uyandın yoksa grand olarak takılırken gelen geçenle tokalaşırken omikrona yakalanıp karantinaya mı girdin
    Yerse terki yer ama ben yemem grand=damdayatan

Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Demli kardesim bunlar birbirini vurmaz , bunlar smnhavas yaparsa müslümanlarla yapar, ortada müslüman olmadigi icin savasta olmayacaktir sahsi fikrimdir, bende delirdim bana inanmayin cildirdim
    Eblek kardeş ufak bir dokun şuna ufak
    Ufak dokun ufak dokun.
    5 Ky veya 10 Ky dokun
    Ufak dokun bekle barutları bitirme
    Spek basıkılıyor dyo 60 milyon dolar
    Oldu bir araba parasına geldi
    Ben baktım dyo tabanda şimdi dolar bazında
    Eblek kardeş ufak ufak dokun
    Bence benim Tahminim
    Y.t.d Al sat tut tasviyesi değildir
    Bu yazı ironi dır
    Ben birşey bilmiyorum