Sayfa 168/169 İlkİlk ... 68118158166167168169 SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1.  Alıntı Originally Posted by y.arslan Yazıyı Oku
    10 kademede 30 bin alıcı 5 bin satıcı var şu an sence hangi tarafa gider
    y.aslan kardeş ben bu isten birşey anlamadım aynı tas aynı hamam yorumunuz nedir .kardeş son durum nedir sizce
    Yatırım tavsiyesi değildir

2. Aile şeref yoksunu,kendi malının hırsızı.Bilançolar çok kötü,daha da kötü gelecek.Tahta nakış gibi işleniyor.Ceza aldırmadan düzeltmelerle yola devam gibi görünüyor..Everest’e tırmanacaksan uzun hazırlık lazım,tırmanırken dinlenmek lazım,zirveye nekadar zamanda çıkılabilir bunu da iyi hesaplamak lazım.Sağlam halatla ekibe bağlanmak lazım yoksa dik yamaçlarda düşer kaybolursun.
    Selamlar.

3.  Alıntı Originally Posted by y.arslan Yazıyı Oku
    Aile şeref yoksunu,kendi malının hırsızı.Bilançolar çok kötü,daha da kötü gelecek.Tahta nakış gibi işleniyor.Ceza aldırmadan düzeltmelerle yola devam gibi görünüyor..Everest’e tırmanacaksan uzun hazırlık lazım,tırmanırken dinlenmek lazım,zirveye nekadar zamanda çıkılabilir bunu da iyi hesaplamak lazım.Sağlam halatla ekibe bağlanmak lazım yoksa dik yamaçlarda düşer kaybolursun.
    Selamlar.
    y.aslan kardeş yorumun mükemel olmuş .
    Aynı şeyleri bende düşünüyorum Aile Süzme
    Ona diyecek birşey yok . Bilanco cok kotü gelecek o zaten beli zarar 600 milyon yazarsa şaşırmam . Bi de şunu düşünüyorum
    O Ş Bunu neresinde ydi .Ben O.ş den bırşey anlamadım .Net değilim . Orda büyuk bir muamma var .....3 milyon lot diyelim bumu spek komik çok komik şeyler oluyor .
    Mrgyo künyesinde O.ş tamamen cıkmış
    Babası da cıkmış .
    Bu yazı ironi dır

4. O.ş hesapta mal satı tahta eski haline döndü bırşey fark etmedi .aynı hareketler .
    O.ş nın malınınaldın sur yok filim hep
    Filim hep numara hep

5. bunlar turkıyenın en ıyı markalarının sahıbı..ama sırketlerının karlarını kucuk yatırımcı ıle paylasmıyor. dyoby,pınarsut,pınaret,viking kagıt...hepsındede aynı problem var.
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

6.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    bunlar turkıyenın en ıyı markalarının sahıbı..ama sırketlerının karlarını kucuk yatırımcı ıle paylasmıyor. dyoby,pınarsut,pınaret,viking kagıt...hepsındede aynı problem var.
    Dyo 80 milyon dolar aldı ısım hakı diye
    Piyasa degeri 75 milyon dolar oldu bu suç değilm bunu mahkemeye vermek lazım
    Bunu isim hakı 20 milyon dolarmış sen 80 milyon doları neye göre alıyorsun .
    Düzmece değerlendirme şirketleri var
    Burası ABD değil adamı oyarlar ortsdogu ülkesiyiz girme borsya derler.

7. Burası Muz cumhuriyeti denetim yok kendin cal kendin oyna .Muz cumhuriyeti bizden ıyı dır enin ol . İstediğini yap soran yok bir basit cıkıp bunlara dava açmıyor garip ülke

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    beklentılerımız marreshall gıbı olmasıydı
    bilirsin temeli ile ilgilenmem ama bir beklentiyi gerçekleştirmiş.. 2 defa denediğini 3 defa da kırmış ve dibi bulmuş.. haftalıklarda ilginç bir sıkışma var ama bu kuyruksuz uçurtmalar her an her yöne gidebilir.. beklentin devam ediyormu özelden yazarsın.. haftalıkta adam olacak çocuk 27.66 iyi çalışmalar..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 168/169 İlkİlk ... 68118158166167168169 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •