Sayfa 123/169 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon
Arama sonucu : 1351 madde; 977 - 984 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1. Ülkede regülatöre güvensem Şunun genel kuruluna tek hisse ile katılıp..Basiretli tüccar ne demektir konferansı veresim var.Biz küresel vizyon verdik sıra yurdum tokatcısı modunu karekter edindi.

2. Eblek ,satmadan bu hisse gitmez..tabii o lotlar O.ndaysa...eblek sat
    O parayla al yat
    Olmadı tripleks kat
    Terzi,seninki kaç Watt
    Ytd

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Katinanın elinde makası
    Eblek’e gömlek biçemez
    Eskişehir ittifakı varki
    Kimse dyoya set çekemez

4. Çek biraz daha yukarı da şu son kalan malları da vereyim...Sonra ne yaparsan yap...

5. Boş konuşanlara hoşçakalın DYO.

6. İlk 2 mesaj özel mesajlardan alıntı, son mesaj ise forumda yazılmış olan...Linki aşağıda:
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...32#post6171232

Saatlere dikkat !...

Pekala, 03.11.2022'de öğleden sonra TEB'den yapılan bir satış var mı ? Yok...Öğleden önce yapılan işlem de hepi topu 26 bin lot, nette 2.657 lot. Yav bu benim her akşamki rakı param bile değil...

Herkes tanısın bilsin, kimse beni yalancılıkla ya da boş konuşmakla itham edemez. Eski hukukçu olduğumu bilin de yazın; her şey bilgisayarımda kayıtlıdır...

*

Tahtacının gelecek rezil bilançolar öncesi yukarı sürmek zorunda olduğunun farkındayım. O son kalan 75K yı da uygun yerlerden kitleyeceğim kendilerine...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

7. Hissedard bey Ben Anlamadım bu yazını ne demek istediğinizi. Eblek beyde 1 milyon yakın lot var üç aşağı beş yukarı .Eblek 22 senedir topluyor .birde yurt dışında iş yapıyor eblek bey .tabiki ona birsey demeye hakımiz yok isterse 10 milyon lot alır kimse birşey diyemez . O onun bileceği iş böyle hiseler de sıkıntı yaratıyor. Bunu herkes biliyor .yapılacak birsen yok hayırlı olsun deriz gecer gideriz .y.t.d

8. Sn Hissedarxd
    Gelecek rezil bilançolar öncesi demişsiniz.
    Bu cümlenizin dayanağını detaylıca açıklarmısınız?

Sayfa 123/169 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •