Sayfa 126/169 İlkİlk ... 2676116124125126127128136 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1. Terki joe çektin gittin toprağın bol olsun gözün arka da kalmasın bak grand da tüydü geceler gündüzleri gündüzler geceleri kovalıyor senin zamanında tersi olurdu bu hususta sen bethofen den masallar anlatır lafonten den senfoni tıngırdatırdın ama kimse anlamazdı aslında şimdi de değişen birşey yok ne teknik ne temel dyoby da hak getire hala sen ben davası duayen adaylarının kayıkçı kavgası devam ediyor
    Boşver sen rahat uyumana bak oradan takip etmek zor geliyorsa üzülme uydu teknolojisi çok ilerledi yakında bağlantı hızı yükselir yorumlarına yine kaldığın yerden devam edersin haydi rast gele Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Dünden beri düşündün bu mu aklına geldi? Komik olman benim güldüğüm anlamına gelmez. Ayrıca o cümlede geçen komiklik karşıdakini güldüren anlamında değil ama onu anlamaman doğal.

Esas eleştirim başkaydı ama onu pas geçmişsin. Neyse bu kadar uğraşman fayda verdiyse en azından senin için olumlu.
    İşi gücü olan birisi olarak senin gibi sitede yatip kalkmiyorum boş adam işi gibi , komik kelimesinin anlamina baktigimda ben sadece gülmek aklima gelir dostum , kelimelerde anlam yada ima aramam. Burasi yoruma acik bir site sen olumlu yaparsin ben olumsuz herkes dusuncesinde yada yorumlarinda özgür oldugu icin fazla yorma kendini sen

3. Evet beyler yorum alalım çok bilen grafikçiler tıraştan nağmeler

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. #DYOBY - 800 milyon TL’ye kadar borçlanma aracı ihracı kapsamında SPK’ya başvuru yapıldığı açıklandı.
    https://twitter.com/HBFINANS_/status...75579344150528
    @BorsaMeydaniOfficial

5. Tavan mı,taban mı..
    Çok bilmiş grafikçiler ahkam kesen kekolar açıklayın bakalım

6. Arkadaşlar bu topikte çok "rüzgar" var.. Bir de ortaya bırakılmış "kocaman" boş tenekeler.. Faydalı bir işi de yok; habire tangırtı tungurtu..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

7. Kasım başında özellikle 11 kasımda hisse hakkında çok kötü yazanlar,şirketin batacağını ima edenler var .Hisse o yazılanlardan sonra %50 yukarıyı gördü.Aynı kişiler utanmadan aynı olumsuz yazılara devam ediyorlar.Burayı okuyan yeni yatırımcılar,kendileri iyice araştırsın buradaki olumsuz yazıların kasıtlı olabileceğini unutmasınlar.

8. Buradaki olumsuz yazılanın tam tersini yap Algı yaparak sana mal sattırırlar

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 126/169 İlkİlk ... 2676116124125126127128136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •