Sayfa 96/169 İlkİlk ... 46869495969798106146 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 761 - 768 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1. Eylül ayı ve sonrasında Yapı sektörüne yönelik satışlarda düşme var.

Satışlar ve kar 3. çeyrek kısmen azalabilir.

4. çeyrekte karın düşme ihtimali yüksek.

Yatırım Tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Ben ciro rakamı 2. çeyrekten kesinlikle düşük olacak diyorum. Bu konuda da çok iddialıyım. Hatta minimum 100 milyon aşağıda olacak.

Ama bu şirketin ucuz olduğu gerçeğini değiştirmeyecek.
    neye dayandırıyorsunuz bi ciro dususunu? Enflasyonist ortamda son acıklanan ceyrekte kac tane sirketin cirosu dusmus donemseller haric? Bence rakamlarınızı tekrar kontrol edin..

3.  Alıntı Originally Posted by isaa Yazıyı Oku
    neye dayandırıyorsunuz bi ciro dususunu? Enflasyonist ortamda son acıklanan ceyrekte kac tane sirketin cirosu dusmus donemseller haric? Bence rakamlarınızı tekrar kontrol edin..
    3. çeyrekte şirketlerin 1/3'ünde önceki çeyreğe göre ciro düşüşü olacak. Dyo da bunlardan biri.

Ancak karlılıkta sıkıntı olmayacak diye düşünüyorum. Karlılık daha iyi bile olabilir. Rakamları yüksek ihtimal pazartesi akşamı görmüş olacağız zaten.

4. pzt aksam gelir buyuk ihtimal ancak bana hic gercekci gelmiyor 1.1 mlyr ciro. zaten satıs yapamayan sirket karlılıgını da surduremez. 1.1 mlyr ciroya 100 mlyn kar getirir. bu da bir arpa boyu bile gidemedigini gosterir. Benim beklentim 1.4 mlyr en az ciro.. 9 aylıkta 3.5 mlyr altı ciro imkansız gibi

5.  Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Sayin Hissedarxd Feyhan hanim protokoldemiydi acaba törende?
    İzleyemedim maalesef. Yarın Gözde'ye sorarız...Can Kadri denen çocuğa hiç ulaşamadım hayırlı olsun diyecektim. Adam hiç bir telefona çıkmadı. Halil Murat diye birini yazmışlar KAP'ta o tam kayıp. PETUN yatırımcı ilişkilerine bakan Gözde ile idare ediyoruz. Tam bir çocuk. İşimiz zor anlıyacağınız.

Bunları tek tek not ediyorum Genel Kurulda hepsini rezil edeceğim...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

6. Bu yıl bilançoları geciktirdiler. Prensip gereği bütün Yaşar grubu şirketleri aynı gün açıkladığı için gecikme kimden kaynaklandı bilemiyoruz...

7. İsaa bey inşallah düşmez de çoğunlukla boya işinin ruhuna uygun olarak, miktarsal 2Ç 3Çten daha iyi satış yapılması ihtimali daha yüksektir. 4Çte de biraz düşüş olabilir, bu anormal bir durum değil. 1Ç net karlılığı yakalansa yeterli bu çeyrek için.

8. Mehmet emin bitlis'in euro newsport kasım sayısında demeci var okuyabilirsiniz.
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

Sayfa 96/169 İlkİlk ... 46869495969798106146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •