Sayfa 106/169 İlkİlk ... 65696104105106107108116156 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 841 - 848 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1. Polho ile hiç ilgilenmiyordum. Burada mevzusu geçiyor diye bir bakayım dedim .
    Baktım;
    Nerden bakarsam bakayım Dyonun bilançosu daha güzel ve polho ya göre daha ucuz.

Kendime analizdir.

Herkese bol kazançlar.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Tentirdiyot Yazıyı Oku
    Polho ile hiç ilgilenmiyordum. Burada mevzusu geçiyor diye bir bakayım dedim .
    Baktım;

Kendime analizdir.

Herkese bol kazançlar.

Dyo'dan ucuz şirket yok zaten. Hangisine bakarsanız bakın.

3. Millet rallide her akşam para sayma makineleri ile hesap yapıyor. Biz resmen eziyet...

4. Arkadaşlar dyo nun supriz kar getirmesi için doların yerinde sayması veya düşmesi lazım, dolar 30 eyıülü 18.500 tl ile kapattı. Eğerki dolar yılı 18.5 kapatırsa yaklaşık 2022 karı 360 dolayında olur velevki dolar %10 düştü o zamanda 400 üstü gelmesi lazım. Eğer ki bi yerlerden anormal bi gider yazmaz ise. Bugünkü abd enflasyon verisinden sonra dolar aşağı gelecek gibi.yıl sonu dolar kapanışı önemli bizler için. Bu çalışmam geçmiş yıl bilanço ve bu yılki bilançoları incelememden kaynaklandı. Yinede sizlerde bi inceleyip bizimle paylaşın lütfen. Kesinlikle al-sat tavsiyesi değildir kendi aklınızı ve çalışmanızı ön planda tutun arkadaşlar.

5.  Alıntı Originally Posted by Tentirdiyot Yazıyı Oku
    Polho ile hiç ilgilenmiyordum. Burada mevzusu geçiyor diye bir bakayım dedim .
    Baktım;

Kendime analizdir.

Herkese bol kazançlar.

Her şeyi bilançodan göremezsiniz, orada arsa hikayesi var. Kaldı ki kaç yıldır onu da iyi süründürdüler, pandemi sonrası hisseler uçarken oradakiler bakıyordu. 3.xx görünür maliyetli malımı hala tutuyorum ama dyo ile henüz 2-3 aylık tanışıklığım olduğundan kıyaslayamam. Boya haricinde liman, kimya vs var polho da. Şirketi bilenler söylerse sevinirim; burada gerçek mi spekülasyon mu olduğu belirsiz togg olayı hariç bir hikaye var mı?

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

6. Konu şu Sayın teknik analist...

TOGG hikayesi bizim kafamızda kurguladığımız bir hikaye idi. Ama tahtacı yani patron bunun olmayacağını (hatta olmadığını) çok iyi biliyordu ve bu beklentiyi hiçbir zaman satın almadı. Aksine bilanço öncesindeki 2-3 gün elde ne var ne yok boşaltılar...

Velhasıl burada teknik analiz sökmez...

Benim için fiyatın fazla bir önemi yok alacağım temettüye bakarım. Herkesten sabırlıyımdır...YTD

7. Bu palavralara karnım togg.. ben terzico yu tanırım bir de çaycıyı gerisi ağzında pipet sütü üfleyerek içen yeni yetme züppeler.. eski fasıllar güzeldi sabah akşam yazardık şiirlerle doluyduk mutluluk ortak hedefimizdi sonra eblek çıktı ortaya bir şaplak dyo ya, ama herkesi etti fıtık..
    Ama bir yerleri yazık ki yırtık..
    Diyeceğim o ki, hani kuşlar ağaçlar binbir renkli çiçekler
    DYO boya bizim aşkımız
    Çekilsin aradan cücükler.....
     Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Konu şu Sayın teknik analist...

TOGG hikayesi bizim kafamızda kurguladığımız bir hikaye idi. Ama tahtacı yani patron bunun olmayacağını (hatta olmadığını) çok iyi biliyordu ve bu beklentiyi hiçbir zaman satın almadı. Aksine bilanço öncesindeki 2-3 gün elde ne var ne yok boşaltılar...

Velhasıl burada teknik analiz sökmez...

Benim için fiyatın fazla bir önemi yok alacağım temettüye bakarım. Herkesten sabırlıyımdır...YTD
    GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Deliyim diye diye tıktılar onu Bakırköy'e. Ses soluk yok terzi kardeşten. Geçenlerde "kasada mal vermeye başladılar, yetißin kardeşler" diye tüyo da verdiydim, tahtaya hiç olmadığı kadar destek de attım ama yetim kaldık...

Benim için deli bitmiştir ...YTD

Sayfa 106/169 İlkİlk ... 65696104105106107108116156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •