Sayfa 115/169 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 913 - 920 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1. hissedarx biraz sakin ol, cok agresifsin.. Eger Pzt gunu garanti satıslarına duzgun bakarsan orda 300-350k malı görürsün. Bosuna SPK'ya sikayet etmene gerek yok. Bilanco gunu 400k uzerinde sattım garantiden tabana yakın ortalama ile.. Sizden fazla malı olanların illa spek olması sart degil. Pastalara bakıp kimin alıp sattıgını anlamazsınız. Ben sadece 700k uzeri mal sattim 2 gunde. Benle beraber 2-3 arkadasta 150k mal verdiler garantiden.. Pastaya baksanız 400k sattıgım gun 200k satıs gorunuyor.
    Eger varsaki tahtaci tutar sizin sattginiz kurumdan gider alır, siz al sat diye gorursunuz. TEB yatırım 2 haftada basa bas gozukuyor ama orda ciddi mal alan biri oldu TEB'den.. Eblek ne kadar malı vermem ama o da vermis bence..
    Sn Sonli, ben karı iyi gelecek diye Haziran ayında girdim.. Sirkete bence ortak gelecek yada satılacak ama bazıları satılması imkansiz der. Transocean ile ilgili dedikodular vardı... Tahatanın en buyuk sıkıntısı asagi yukarı 5-7 mln lot buyuk balina mali olması.. Ama o mallari alması da imkansıza yakın. Bence bu marka olayı resmen tahtanın a. sikmek icin yaptılar. 20 yıldır sirketin anasını z.. simdi duzelecekken yine borclandırdılar. Bunların ölüm korkusu yok. Feyhan hnm 12 ay once abin topraga gitti, sende gideceksin.. Inancın var mı bilmem ama sana da sorarlar bunların hesabını.. Ben kardan zarar ettim bu kagitta ama genel kurula gidipte bunlarin hırsız oldugunu yüzlerine söylemesem de adam degilim... Tekrar alıcam ama bunlar gelecek 2-3 senenin mali olarak icinden gectiler... 3 sene sonrada bunlar fabrikanın arazisinde yasar holding'in 1m2 payı vardı onu satıyoru derler sirkete... Babaları yakında toprak olur, o zaman düserler birbirlerine düşman kardesler...

2. Bir önceki mesajında bilançodan 2 gün önce sattım dedin...Şimdi bahsettiğin şey ne?! O dediğin satışlar bilanço günü ve sonraki gün oldu.

Al, sat, bunu içeriden bilgi alarak yap ya da yapma Bu benim zerre umurumda değil.

Eblek konusuna gelince. O tam bir yalancı ve belki de senin diğer adın, ve bu da umurumda değil... Ben hukuk adamıyım gerekli yerlere gerekli şikayetleri yaptım. Gelişme olduğunda yazacağım.

Olmazsa, bu mesaj buradaki son mesajımdır. Buradaki pozisyonum total portföyümün %20 si civarında. İnşallah ilk fırsatta portöyden çıkaracağım DYOBY'yı ve ebediyen buraya uğramayacağım...

Sağlıcakla kalın...

3.  Alıntı Originally Posted by isaa Yazıyı Oku
    hissedarx biraz sakin ol, cok agresifsin.. Eger Pzt gunu garanti satıslarına duzgun bakarsan orda 300-350k malı görürsün. Bosuna SPK'ya sikayet etmene gerek yok. Bilanco gunu 400k uzerinde sattım garantiden tabana yakın ortalama ile.. Sizden fazla malı olanların illa spek olması sart degil. Pastalara bakıp kimin alıp sattıgını anlamazsınız. Ben sadece 700k uzeri mal sattim 2 gunde. Benle beraber 2-3 arkadasta 150k mal verdiler garantiden.. Pastaya baksanız 400k sattıgım gun 200k satıs gorunuyor.
    Eger varsaki tahtaci tutar sizin sattginiz kurumdan gider alır, siz al sat diye gorursunuz. TEB yatırım 2 haftada basa bas gozukuyor ama orda ciddi mal alan biri oldu TEB'den.. Eblek ne kadar malı vermem ama o da vermis bence..
    Sn Sonli, ben karı iyi gelecek diye Haziran ayında girdim.. Sirkete bence ortak gelecek yada satılacak ama bazıları satılması imkansiz der. Transocean ile ilgili dedikodular vardı... Tahatanın en buyuk sıkıntısı asagi yukarı 5-7 mln lot buyuk balina mali olması.. Ama o mallari alması da imkansıza yakın. Bence bu marka olayı resmen tahtanın a. sikmek icin yaptılar. 20 yıldır sirketin anasını z.. simdi duzelecekken yine borclandırdılar. Bunların ölüm korkusu yok. Feyhan hnm 12 ay once abin topraga gitti, sende gideceksin.. Inancın var mı bilmem ama sana da sorarlar bunların hesabını.. Ben kardan zarar ettim bu kagitta ama genel kurula gidipte bunlarin hırsız oldugunu yüzlerine söylemesem de adam degilim... Tekrar alıcam ama bunlar gelecek 2-3 senenin mali olarak icinden gectiler... 3 sene sonrada bunlar fabrikanın arazisinde yasar holding'in 1m2 payı vardı onu satıyoru derler sirkete... Babaları yakında toprak olur, o zaman düserler birbirlerine düşman kardesler...
    Isa bey beni Garanti ile suclayanlar simdi konussunlar ah almayi birakip, takas okumayi bilsinler, tahtanin en büyük destekcisi ben iken kimse bilemez ve bilmesine gerek yok, bilancoyu iyi beklerken yarimada banada yazmisti ben bilanco öncesi satamadim ama son bilancodan sonra! Artik bosaltmaya basladim, tamamen satmadim , üstüne bu haber ! Ama ben bunu hisseye ve ky ye atilmis son celme görüyorum ama buranin tahtacisi sunu bilmeliki bu ucan borsada bu operasyonun zamani degildi, bukadar nakit var piyasada cok cömertce bir hareket olmus,
    Feyhan hanim falan artik bu ayibi nasil aciklar bilemem ama YASARLAR BORSA TARIHINE GECMistir, hayirli olsun onlara,
    Bilip bilmeden insan suclamayin, senin yasli olman cok bildigin anlamina gelmiyor..biz 18 yasinda seans odalarinda babamiz abilerimizle birlikte ögrendik bu isi..

4. Güle güle dostum seni özleyeceğiz
     Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Bir önceki mesajında bilançodan 2 gün önce sattım dedin...Şimdi bahsettiğin şey ne?! O dediğin satışlar bilanço günü ve sonraki gün oldu.

Al, sat, bunu içeriden bilgi alarak yap ya da yapma Bu benim zerre umurumda değil.

Eblek konusuna gelince. O tam bir yalancı ve belki de senin diğer adın, ve bu da umurumda değil... Ben hukuk adamıyım gerekli yerlere gerekli şikayetleri yaptım. Gelişme olduğunda yazacağım.

Olmazsa, bu mesaj buradaki son mesajımdır. Buradaki pozisyonum total portföyümün %20 si civarında. İnşallah ilk fırsatta portöyden çıkaracağım DYOBY'yı ve ebediyen buraya uğramayacağım...

Sağlıcakla kalın...
    GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Bir önceki mesajında bilançodan 2 gün önce sattım dedin...Şimdi bahsettiğin şey ne?! O dediğin satışlar bilanço günü ve sonraki gün oldu.

Sağlıcakla kalın...
    Satıslar bilanco oncesi Pzt ve bilanco gunu oldu.. Acıp bakarsanız gorursun Garanti satısını... Eblek'e yalancı derken sen iftiracı oluyorsun. Eblek'i hayatım boyunca görmedim.. Hukuk adamı olmak onu bunu suclayabilecegin anlamına gelmiyor..

6. Sn İsa değerlendirmeniz için teşekkürler. Biraz fazla çizgi olsa da grafikten anladığınızı varsayarak aylık fotoğraftaki çizgilere bakın, tahtanın %3-4 lük lotunu kolayca alıp satabilmeniz bu noktada hafif şüphelendirse de bana ressam var gibi görünüyor. Benim öncelikle temel rasyoları dikkatimi çekti, sonra grafiğe baktığımda bunu destekler şekilde 20 yıllık zincirin 2020 de kırıldığı(mor çizgi).. Ancak göstergelerdeki şişiklik ve tam makas değiştirme bölgesinde olması beni temkinli olmaya itti, bilanço günü malınızın ufak bir bölümünü ben aldım sanırım Makas değiştirme bölgesinden kastım 2 kırmızı çizgi, çizgileri seven biri olarak haberin tam bu bölgede gelmesinin de tesadüf olmadığını düşünüyorum. Hayırlısı artık, devamını yaşayıp göreceğiz..

Alıntı Originally Posted by isaa Yazıyı Oku
    hissedarx biraz sakin ol, cok agresifsin.. Eger Pzt gunu garanti satıslarına duzgun bakarsan orda 300-350k malı görürsün. Bosuna SPK'ya sikayet etmene gerek yok. Bilanco gunu 400k uzerinde sattım garantiden tabana yakın ortalama ile.. Sizden fazla malı olanların illa spek olması sart degil. Pastalara bakıp kimin alıp sattıgını anlamazsınız. Ben sadece 700k uzeri mal sattim 2 gunde. Benle beraber 2-3 arkadasta 150k mal verdiler garantiden.. Pastaya baksanız 400k sattıgım gun 200k satıs gorunuyor.
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

7. İsaa bey siz ne derseniz deyin sizin bilançodan haberiniz vardı ve bilanço dan bir gün önce endexin 8 bin puan artıda olduğu bir günde ısrarla mal verdiniz sizinle birlikte bofada ısrarla verdi çünkü oda bilançoyu biliyordu. Zaten ertesi günde fonlar tahtanın anasını belledi, çok şükür onlarda mal kalmadı. Aslında bu kadar düşmesini gerektirecek bişey yoktu.ama sürü psikolojisi ile tahtanın dengesi bozuldu. Bakın çelik halat, zoren, akenerji ve birçok hissenin o bilançolarla bir değil birkaç taban yemesi gerekirdi. Ama çoğu bırakın düşmeyi haftanın en çok çıkan hisselerinden. Dyoda siz biraz tahtayı sahiplenseydiniz inanın şu an belkide 30 üstündeydi. Ama sizde tekmeyi atınca bu hale geldi. Herkesin parası kendine büyük, Bizlerin 5 bin lotuylada bi halt olmazh ne düşer nede çıkar. Sizin içeriden bilgi aldığınıza inandığım için yukardaki yazınızın bir yerinde satılacak veya ortaklık olacak diye bir cümleniz var bunu dikkate alıyorum. Bir diğer hususta bazı arkadaşlarda panik havası var, hiç gerek yok. 2 milyar piyasa değeri olan bir şirket tak diye 800 milyon ödeyebiliyorsa korkmamak lazım. Birde duran ve finansal varlıklar da bizim bilançolarda görmediğimiz birçok değer vardır. Onlardan biride satılabilir. Şirketin daha doyurucu bir açıklama yapması gerekirdi belkide yaparlar. Durup dururken böyle bir şeye kalkışılması akla bir arkadaşın twiterda yazdığı isaa beyinde dile getirdiği satış için bir hamle daha mantıklı hale geliyor. İnanın bu isim olmadan siz piyasaya çıkın mal satamazsınız.o yüzden isim hakkı çok önemli. Dyo bir markadır. İnşallah küçük yatırımcının mutlu olacağı haberler de gelir. Hakkımızda hayırlısı. Kesinlikle al-sat tavsiyesi değildir

8. Yıllar önce de bu gurubun kağıtlarına tövbe etmiştim.
    Dedim şartlar değişti artık bu tür kazık atmazlar biraz gireyim.
    o da ne , Adamlar daha da profesyonellesmisler.

Önünden geçen kendi payına gerizekalı dir. Haram olsun

Sayfa 115/169 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •