Sayfa 107/169 İlkİlk ... 75797105106107108109117157 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 849 - 856 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1.  Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Sayin Arslan kimsenin aklina ihtiyacim yok, zaten forumdan anlasildigi üzere takastan anlayanda yok büyük oranda dyo cikip polisan girdim son 9 is günü,polisanin hareketlerindende anlasilir sanirim ki onuda anlayamiyorlar,
    Keske sebep ben olsam ama ben yeterince bekledim zaten burada, ama yogunluk birakmadim..
    Baska bir hisseyideDyo sayfasinda övmek bana yakismaz..diger arkadaslara saygisizlik olur..

Saygilar
    Anliyoruz anlıyoruz. Anlaşılan garanti sensin de karşılayan gedik kim o önemli

2.  Alıntı Originally Posted by gdeniz90 Yazıyı Oku
    Anliyoruz anlıyoruz. Anlaşılan garanti sensin de karşılayan gedik kim o önemli
    31 ve 1 nde yani bilanço günü malı yıkan kimse patronun hamili yakını...Bence o sayın Eblek...Bekleriz sorun yok...İyi mal taşırım, küçüklüğüm hamallıkla geçti...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

3. Dyoda malı birbirine paslayan kurumlar ak-vakıf ve ykb-iş Birde garanti zaten patron malı orda olduğu için herkesin kolay saklandığı yer.Benim gördüğüm orada fazla mal artışı olmadı son dönemlerde.Dikkatli bakınca başka bir kurumda 600000 lot kadar artış olmuştu oranında nerdeyse yarısı son haftalarda satıldı.
    Hareketi patronun karekteri ve işareti belirler burada.Birbirimizi kırmaya gerek yok bence.Fiyat aşağıda ama kademelerde mal yok zaten .2000 lotluk boş kademeler var.

4.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Konu şu Sayın teknik analist...

TOGG hikayesi bizim kafamızda kurguladığımız bir hikaye idi. Ama tahtacı yani patron bunun olmayacağını (hatta olmadığını) çok iyi biliyordu ve bu beklentiyi hiçbir zaman satın almadı. Aksine bilanço öncesindeki 2-3 gün elde ne var ne yok boşaltılar...

Velhasıl burada teknik analiz sökmez...

Benim için fiyatın fazla bir önemi yok alacağım temettüye bakarım. Herkesten sabırlıyımdır...YTD
    Teşekkürler, biraz teknik bildiğim doğrudur ama katıksız teknikçi değilim Çizgileri severim, çoğu zaman da bakarım ama temel ve takas gibi sadece bir araç olarak görürüm(algo-kod da benim içim öyle); istenildiğinde hepsinde görmemizi istediklerini gösterirler, bilirim..
    Grafiğin alt bölgesinde ilk bölüm kabaca 2 yıllık takas değişimleri; garanti görüntüyü bozduğundan 1. kurumu devre dışı bıraktım zaten oradaki 2-3m harici dolaşımda değil sonuçta.. Çizgilerden anladığım kurumlar arası ufak geçişlerle al gülüm ver gülüm, dönsün tezgah..
    2. bölümse dyo nun endeksle kıyası; turuncu endeks, maviyse dyo.. 1 yılı aşkın zamandır dyo endeksi geriden takip ediyor ama öncesinde sağlam pozitif ayrışmış.. Dolayısıyla çok anormal durmuyor, elbet gün olur devran yine döner
    Temel açıdan bakıldığında 2018/12(fiyat:2,90 civarı) den son döneme özsermaye 130m dan 860m a çıkarken, fiyatta yaklaşık 7x yapmış.
    "alacağım temettüye bakarım" diyorsun ama "temettücü şirketi" gibi durmuyor, neyi ıskalıyorum?
    Sabır bende de var çok şükür, ama bir dayanak lazım Kademeli alırım, ya da robot yazar bağlarım.. Hikaye yok diyorsun, temel açıdan çok kelepir durmuyor; sabır için geriye 20-25 yıllık -göstergeleri şişik- teknik görüntü kalıyor Gerçi ona da "sökmez" diyorsun da

Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

5. Sn sonli ilk defa detaylı bir paylaşım gördüm.Şu takas değişim renklerinin hangi kurumlar olduğunu yazsaydınız az önce benim yazdığım eşleşmeler net anlaşılırdı. Ak - vakıf ve ykb - iş paslaşmaları sizin grafiklerde net görülüyor.

6. Şu pembenin altındaki gri renk benim tahminim Eblek in malı olmalı grafiğin sonundaki düşüş onun gerçekten sattığını açıkça gösteriyor.Rica etsem o renk hangi kurum yazarmısınız.

7. Eblek yalancının teki...TEB'deki malları işaret etti bunlar benim dedi. Sonra kalktı sattım POLHO'ya gittim dedi. Mallar orada hiç eksilmeden duruyor.

Burası kurtlar sofrası ve ben yaş itibariyle bütün bunları çoktan geçtim. Alın, satın keyfini sürün hiç sıkıntı değil. Son tahlilde benim maliyetim 15 lerde. Evet, bir ara 300K malım vardı, şimdi 75K. Asıl pozisyonum BERA ve KONKA'da, çok şükür iyi kazandım ikisinde de...

Ben parayı her türlü kazanırım, önemli olan dostluk yalancı dostluk değil ama.

https://www.hizliresim.com/2lelp8a

https://www.hizliresim.com/pjtlt5m

https://www.hizliresim.com/6o9ogyc

8. Sn sonli takas renkleri yukarıdan aşağı doğru iş -vakıf-ak deniz ve teb mi oluyor.

Sayfa 107/169 İlkİlk ... 75797105106107108109117157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •