Sayfa 117/169 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 929 - 936 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1. Dyoboya dünyasında ben adım adım
    Gezer dolaşırım gözlerim yaşlı terzicoyu ararim , birak vegasta rulet masasini yap bir yorum herkez bir nefes alsin usta duayen ,Dyoyu ekledim zincir misali
    Kuruduk dökülduk yaprak misali , cik gel usta duayen ,Gurbet yollarında dyo misali
    Tozar dolaşırım gözlerim boyali boyali cik gel usta duayen .

2. İsim Hakkı/Marka Değeri Teknik ve Uzmanlık gerektiren Değerleme yöntemleri ile belirlenir.(Ismin ciroya katkısı,Marka algısı için zaman içinde reklam vb.yapılan harcamalar...sair yöntemler).Sade olması adına Dünya da Marka değeri ile Şirket piyasa değeri oranı konusunda birkaç örnek...Cocacola:Marka değeri Piyasa değerinin %51'i..Micrososft:%17'si...vb.Kriter Rakipsiz olmak..Sade..amatör ruhlu değerleme usulüm.Sektörde 5 Ana marka ile tüketici seçiminde eşit tercih edilse %20 lik dilime girer.Yani şirketin piyasa değerinin maksimum %20 si marka/isim değeri.Bu durumda şirketin piyasa degerini yordamlamak mümkün zannımca.Bana sorarsanız Gerçek değeri isimsiz kahramanlar:Araştırma-Geliştirmedeki Kimya Mübendisleri..Vefakar çalışanlar ve hüsnüniyet gösteren yatırımcılardır.Kaderi planı küresel bir firma olmaktır umarım.Açılımını okumadan kaçınarak sadece DYO BOYA diyeceğim..Çocuarını anmak dahi istemiyorum.Türk ulusunun teveccühüne mashar olmanın kadrini bilmedier kanaatj bile cari olarak firmaya artık zarar vermeyecek.Umarım Milli Küresel bir dev doğar.TIRE-.Mondi benzeri yabancı olursa yatırımcı maalesef sevinir..Belkide Dünyanın kaderi Küresel Devlerin elinde.Sahsi düşuncelerimdir.Herkese selamlar.Son dönem reklam harcamalarının sebebide ortaya çıktı.

3.  Alıntı Originally Posted by Bismark Yazıyı Oku
    İsim Hakkı/Marka Değeri Teknik ve Uzmanlık gerektiren Değerleme yöntemleri ile belirlenir.(Ismin ciroya katkısı,Marka algısı için zaman içinde reklam vb.yapılan harcamalar...sair yöntemler).Sade olması adına Dünya da Marka değeri ile Şirket piyasa değeri oranı konusunda birkaç örnek...Cocacola:Marka değeri Piyasa değerinin %51'i..Micrososft:%17'si...vb.Kriter Rakipsiz olmak..Sade..amatör ruhlu değerleme usulüm.Sektörde 5 Ana marka ile tüketici seçiminde eşit tercih edilse %20 lik dilime girer.Yani şirketin piyasa değerinin maksimum %20 si marka/isim değeri.Bu durumda şirketin piyasa degerini yordamlamak mümkün zannımca.Bana sorarsanız Gerçek değeri isimsiz kahramanlar:Araştırma-Geliştirmedeki Kimya Mübendisleri..Vefakar çalışanlar ve hüsnüniyet gösteren yatırımcılardır.Kaderi planı küresel bir firma olmaktır umarım.Açılımını okumadan kaçınarak sadece DYO BOYA diyeceğim..Çocuarını anmak dahi istemiyorum.Türk ulusunun teveccühüne mashar olmanın kadrini bilmedier kanaatj bile cari olarak firmaya artık zarar vermeyecek.Umarım Milli Küresel bir dev doğar.TIRE-.Mondi benzeri yabancı olursa yatırımcı maalesef sevinir..Belkide Dünyanın kaderi Küresel Devlerin elinde.Sahsi düşuncelerimdir.Herkese selamlar.Son dönem reklam harcamalarının sebebide ortaya çıktı.
    Boyle bakarsak bu değerlemenin sadece marka icin yapilmadigini dusunebilir miyiz? Haydi %50 si marka degerlemesi olsun piyasa degeri minimum 150 m usd yapar ki bu mutevazi degerlemede bile %50 yukari yapmali

4. Daha önce ki yazılarımda Küresel yol haritasında Alman Basf..Hollanda Akzo-Nobel..Japon Nippon..Alman Caporall,İsviçre Sikka..vb..bir vizyonu olmasının zaruret olduğunu..Milli mesele olduğunu..Cumhuriyetin yetiştirdigi dünya çapında Kimya mühendislerimizin rakiplerle aynı ayara gelme potansiyelini söyledik durduk.Bakın Polisanı Japon ortak anatomi olarak değistirdi.Şu haliyle bile Polisana göre kar marjı ve üstünükleri çok.Konu TOGG dan daha stratejik.E bu durumda mevcut değerlemeyi vizyon belirler.Filli boyadaki kahraman kızımız bile Küresel milli devlere katıldı.Ya devlet destekli dev milli bir grup doğar..Yada Yabancı devin parçası olur.Her halükarda yatırımcı için kaderi plan başladı bana göre.Çocuklara alıp attığım müçuk miktar var.

5.  Alıntı Originally Posted by The Windwalker Yazıyı Oku
    Bunlar büyük hırsız.
    Bunlarla baş edemeyiz.
    Bunlar süzme …..
    Kurtla kuzu misali suyu bulandırmasak da
    Bunlar bizi yiyecek .
    Allah Haval ediyorum .
    Zaten fazla durmam burda .kalanlara sabir diliyorum y.t.d
    Al Benden de bir o kadar.
    Adamlar nasıl bir oyun oynuyor kime ne kazık atıyor anlamak mümkün değil.
    İş ile üretim ile değil borsa oyunları ile evi geçinmeye çalışıyor gariban aile.... ilaç parası olsun.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

Sayfa 117/169 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •