Sayfa 119/169 İlkİlk ... 1969109117118119120121129 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 945 - 952 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Malı çıkan kim?
    Bilanço öncesi hareketlere bakarsanız satışlar o satışlar mantıklı değildi Sn yarımada,ayrıca tahtası kapanan şirketleri yazan arkadaşlarım uzel makina aile kavgası yüzünden yok oldu gitti şimdi burada ülkemin gururu olmuş bir şirket böyle bir kavgaya kurban edilmez veya şirketin parası holdinge aktarılarak ky mağdur edilmez...Benim kafamda oluşan varsayımlar bunlar...

2. İnşallah SPK izin vermez...

3.  Alıntı Originally Posted by TOPİTOP Yazıyı Oku
    Bilanço öncesi hareketlere bakarsanız satışlar o satışlar mantıklı değildi Sn yarımada,ayrıca tahtası kapanan şirketleri yazan arkadaşlarım uzel makina aile kavgası yüzünden yok oldu gitti şimdi burada ülkemin gururu olmuş bir şirket böyle bir kavgaya kurban edilmez veya şirketin parası holdinge aktarılarak ky mağdur edilmez...Benim kafamda oluşan varsayımlar bunlar...
    Bilanço öncesi fonların takasındaki mallar verildi. O mallar zaten bir ay önce alınmıştı. Takastaki ana malda hiçbir değişiklik yok. Olsa da takastaki toplam malın %1-2 si.

dyoby

Alıntı Originally Posted by y.arslan Yazıyı Oku
    Paslaşmalı dyo kötüleme çabaları tam gaz devam ediyor.Laf kalabalığı yerine yarın elinizde mal kaldıysa tahtada son kurşunlarınızı bekliyor olacağız.Bilanço günü tabandan kaptırılan malın haddi hesabını bilen yok.Elinde mal olanlar zaten ne yapacaklarını biliyor.Ayak oyunlarına sahte hesaplara gerek yok.Yarın meydanda güreşmek lazım.
    Birisi bir twitt atmış diğeride evet haklısın demiş.Kalanlarda twitten okuduklarını yorumlayarak kötü polisin avukatlığını yapıyorlar.Biraz kendinize gelin bu olayın neresi kötü ben halen çözemedim.Bütün gelişmeler opzitif ötesi.Sanırım malını kaptıran.Dipten almak için bütün hünerlerini kullanarak aşşağı basmanın yolunu arıyor.
    UYANIN ARTIK UYANIN.
    SAYGILAR SEVGİLER.

Yarın güzel bir günün başlangıcı olacak.Y.arslan çok güzel ve net özetlemiş

6.  Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Yarın güzel bir günün başlangıcı olacak.Y.arslan çok güzel ve net özetlemiş
    Adamlar icini bosaltacagi firmanin reklamlarini son dönemde yaptirip kanal kanal gezdirmez , billboardlara astirmaz,
    Biraz ufak nüanslara bakildiginda yapboz tamamlanmakta, sadece 78 mil dolarlik ucuk marka degeri kaliyor geriye oda büyük ihtimal karsilikli anlasma dahilindedir..

Yarin sabah tahtaci karanlik odada yönü belli eder…

7.  Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Adamlar icini bosaltacagi firmanin reklamlarini son dönemde yaptirip kanal kanal gezdirmez , billboardlara astirmaz,
    Biraz ufak nüanslara bakildiginda yapboz tamamlanmakta, sadece 78 mil dolarlik ucuk marka degeri kaliyor geriye oda büyük ihtimal karsilikli anlasma dahilindedir..

Yarin sabah tahtaci karanlik odada yönü belli eder…
    karanlıkta da belli olmaz. Akenr bilanco berbattı tabanladı ordan 0 kapadı sonra 2 3 gün içinde 2 tavan çekti. Ben de olumlu taraftayım üstte de yazdıklarım dahilinde.

8. Bana kim kızıyorsa kızsın böyle ……...bir hise görmedim.
    Y.t.d

Sayfa 119/169 İlkİlk ... 1969109117118119120121129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •