Sayfa 113/169 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 897 - 904 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1. Bravo Bunlar DRT diye bir değerlendirme kuruluşuna .Dyo nun
    Değerini belirlemiş böyle birşey olurmu borsa da ne oluyor orda değerlenme olmuyor mu. Piyasa değeri borsada oluşuyor sen buna inanmıyorsun DRT diye bir kuruluşa değerlendiriyorsun bu
    Hukuka haykırıdır Ytd.

2. Cuma günü kapanış piyasa değeri 109 milyon dolar bu kadar mı ödeyelim yani konu nedir anlamadım ?!...

3. Bu haber hem olumlu hem olumsuz 75 ml.dolar cikacak kasadan o olumsuz olumu olan daha oraya para odemeyecek birde piyasa degerini gosteriyor olmasi..
    Terzico dikişten vakit bulursa o da yorum yapsın çaycı da karbonatlı çay demlemeyi bıraksın görüş atsın buraya....

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. O kalemde ödemez prim adı altında direkt öder. Artık bunların ar damarı çatlamış bu net...Her şeyi göze almışlar.

SPK'ya bilanço açıklanmadan hemen öncesi ve sonrası yani 31.10 ve 01.11 tarihindeki işlemleri, aracı kurum dağılımları ile birlikte şikayet ettim. Dur bakalım arkasından kim çıkacak ?

5. düdüklenmiş şeyin davası olmaz diye bir laf var.zaten her yıl yaklaşık 5,3 milyon dolar(bu yıl 9 ayda 60 milyon tl) lisans bedeli ödüyordu.dün 37,5 dolar+%18 6,75 dolar kdv=44,25 milyon doları yani yaklaşık 818 milyon tl yi dün tak diye ödemiş.nasıl ödemiş onuda yıllık bilançoda görürüz.piyasa değeri 2 milyar olan bir şirketten bahsediyoruz.kendimce web sayfalarından yaşar holdinge ve dyo ya bişeyler yazdım.hayırlısı olsun..

6. Hangi kuruma şikayet ettin et balık kurumuna mı
     Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    O kalemde ödemez prim adı altında direkt öder. Artık bunların ar damarı çatlamış bu net...Her şeyi göze almışlar.

SPK'ya bilanço açıklanmadan hemen öncesi ve sonrası yani 31.10 ve 01.11 tarihindeki işlemleri, aracı kurum dağılımları ile birlikte şikayet ettim. Dur bakalım arkasından kim çıkacak ?
    GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Aracı kurumlar ve dedikodular ile kağıdı gaza getirip okuttular şimdi yaptıklarına bak,
    Deli Dumrul / Sülün Osman bile bunlardan daha dürüsttü. Yuh olsun.

"- Dyo Boya, Dyo markasını Yaşar Holding'den 75 Milyon Dolar bedelle satın almıştır."

Piyasa değeri 109 milyon olan şirket bağlı olduğu holdingden 75 milyona marka ismi satın alıyor.

Vatandaşi soymanin mesrulatirilmis yolu. Borsada yuzlercesini gördüğümüz oyuna yeni bir örnek.
    Yapana da Seyredene de lanet olsun.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

8. Sonuçta göründüğü kadarıyla 2 olasılık var; ya şirketi mikecekler ya da arkasından başka hikaye gelecek. Her iki durumda da holdingin kazanacağı aşikar ancak amaç olumsuz senaryodan kazanmaksa daha fazlası mümkündü bence
    Şirketin piyasa değeri kabaca 2 milyar TL. Bunun 1.5 milyarı zaten grubun, halka açık kısım(%25) 500m TL. Ben ağasız tahta olma ihtimalini, köpeksiz köy olma ihtimali kadar düşük görürüm. Dolayısıyla bu 500m un da çoğunluğu sende bende değildir.
    Atılan taş ürküttüğün kurbağaya değmiyor, çünkü;
    75m usd, dolar kurunu 18,60 alsak 1,395 milyar TL eder. Bu işlemlerdeki kdv oranını bilmiyorum ama %18 ise rakam 1,646 milyara çıkar. Bunun 412m TL si halka açık kısma düşen pay(bunun da ne kadarı kontrolleri dışında muamma), gerisi zaten kendilerinin.
    Oysa markayı hibe etme odaklı operasyon çekseler daha çok kazanabilirlerdi; yani tersini yapıp markayı hibe ettiklerini ve hisseyi 5-6x sürdüklerini düşünelim, yine büyük pay fazlasıyla kendilerine gitmiş olacak ve biraz da yatırımcısını sevindirecek
    Tabi tahtada patronun istemediği büyük bir grup var ve onları batırmak için yapılıyorsa kendi içinde mantıklı olur.
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

Sayfa 113/169 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •