Sayfa 99/169 İlkİlk ... 4989979899100101109149 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 785 - 792 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1. Beklemeye devam , illaki hesap görülecek…
    En kötü günümüz böyle olsun..

2.  Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Beklemeye devam , illaki hesap görülecek…
    En kötü günümüz böyle olsun..
    Yakından bakınca dökülecekleri toplama bilançosu olduğu gayet net. Tahtanın speği de patron/patronun adamları. Bu da belli. Ha, isteseler fırsat bu fırsat deyip sürerler yukarı kimse niye demez.

Geçenlerde SASA patronu konuşuyor, yatırımcının şirketine verdiği değerden gurur duyuyor adam. Bunlar tam düşman gibi davranıyor. Kim ne kazanıyor bu tutumdan anlamak mümkün değil.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

3. 2021/4 ncü çeyrek zarar bilançosu nedeniyle FK yukarıda gibi duruyor, tamamen baz etkisi. Yıl sonu en kötü 300 milyon kâr gelse o da pat diye düşecek. PD/DD zaten yerlerde...

Kendi adıma tutmaya devam...YTD

4. Türkiyeye giren devler..Nippon Japon..Kansai Japon..Caporal Alman..Akzo Nobel Hollanda..Dünyanın merkezinde olan..Küresel Dev vizyonu ile Zaman kaybetmeden Küresek büyüme patikasına girmesi gereken yegane Milli şirket...Yönetim...ve Ülkedeki karar organları umarım bunun farkındadır.Yerel kafa izlerini gördüğümde hayretler içinde kalıyorum.Vardır bir planları.

5. Köftehorlar, cukkanızı almışsınız biraz da yatırımcıya verirsiniz artık. Bana % 100 temettü yeter sizin gibi açgözlü değilim.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

6. 75 milyon prim, 60 milyon holdinge lisans ücreti, 29 milyon holdinge danışmanlık ücreti hesap soran kimse yok. Hayırlı işler.

7. Tahta ellerinde.Bu eve gelin geldik demiş...Orada duran lotların hepsi yalan bunu hepimiz biliyoruz....

8. Teknik olarak; fırsatı bulmuşken haftalık grafikte 17 civarındaki gap i almaya indirebilirler, günlükte ise 15,45-16 bölgesinde de gap var.. mor çizgiyse 18.70 lerde..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

Sayfa 99/169 İlkİlk ... 4989979899100101109149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •