Sayfa 2/117 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 934 madde; 9 - 16 arası.

Konu: CIMSA - Çimsa Çimento

Gedik satmaya devam

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Arkadaşlar çimento sektöründe bir olumsuzluk mu var. Yada bu cimsada ne gibi bir olumsuzluk olabilir.borsa uçuyor bu sürünüyor bende anlamadım. Zaten 40 tan düştü birdaha kendini toplayamiyor. Borsa düşerken tam gaz düştü ama çıkarken görüyorsunuz işte.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : denizci2; 03-01-2022 saat: 18:30.

3.  Alıntı Originally Posted by denizci2 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar çimento sektöründe bir olumsuzluk mu var. Yada bu cimsada ne gibi bir olumsuzluk olabilir.borsa uçuyor bu sürünüyor bende anlamadım. Zaten 40 tan düştü birdaha kendini toplayamiyor. Borsa düşerken tam gaz düştü ama çıkarken görüyorsunuz işte.

Maliyetlerin artışı dezavantaj, fiyat artışlarıyla desteklenir mi göreceğiz, rekabet kurumu onayı beklenti, uzaması dezavantaj, yurtdışı satışlar beklenti bunolun sonuçları bilinmez, kar ve gelir rekoru beklenti genel kurul öncesi onay gelmezse dezavantaj, küresel kriz dezavantaj ama ihtiyaç ve altyapı değişiklikleri beklenti, çok bilinmez var diye yorumluyorum. Piyasa bilinmezlikleri sevmez, buradan sonrası yatırımcının risk iştahına göre şekillenir.

4. Söyledikleriniz doğru gerçekten çok dezavantaj ve bilinmezlik var. Bu fiyatlar ucuz mu pahalı mı yoksa hissenin ederi buralar mi ben onu bir türlü çözemedim.
     Alıntı Originally Posted by Fsindustry Yazıyı Oku
    Maliyetlerin artışı dezavantaj, fiyat artışlarıyla desteklenir mi göreceğiz, rekabet kurumu onayı beklenti, uzaması dezavantaj, yurtdışı satışlar beklenti bunolun sonuçları bilinmez, kar ve gelir rekoru beklenti genel kurul öncesi onay gelmezse dezavantaj, küresel kriz dezavantaj ama ihtiyaç ve altyapı değişiklikleri beklenti, çok bilinmez var diye yorumluyorum. Piyasa bilinmezlikleri sevmez, buradan sonrası yatırımcının risk iştahına göre şekillenir.

5.  Alıntı Originally Posted by denizci2 Yazıyı Oku
    Söyledikleriniz doğru gerçekten çok dezavantaj ve bilinmezlik var. Bu fiyatlar ucuz mu pahalı mı yoksa hissenin ederi buralar mi ben onu bir türlü çözemedim.

Ben pozitif yönde gönlünü ferah tutan taraftayım, bilinmezlikler elbet sonuca kavuşur çok sürmez ama tek bildiğim çimsa gibi bir şirketin değeri 330milyon dolar olmaz, herşey er geç ederini bulur, temettü beklentisi gelmeye başlarsa farklı rakamları konuşuruz, yatırım tavsiyesi değil şahsi görüşümdür.

Sayfa 2/117 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •