Sayfa 51/117 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon
Arama sonucu : 934 madde; 401 - 408 arası.

Konu: CIMSA - Çimsa Çimento

1. Rekabet kurumu onayı bu sefer çok uzun sürmez bence. Bu sefer alıcı çimento işinde değil sanko gibi. Herkese hayırlı olsun. Ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Aradaki 17 milyonun 14 milyonunu (yaklaşık) Dolar ile Euro arasındaki fiyat farki kapatıyor ama eskisinden yüksek fiyat bekliyordum ben gelinen enflasyonist döneme bakıldığında... Ama tabiki satılan yerlerin aktifler içindeki payı ve gelirlere etki oranına bakılınca her türlü artı yazmalı hayırlı olsun...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 110M€ güncel kurla 114 küsür M$ yapıyor. 13M$ gibi bir fark var eski anlaşılan fiyatla. Yine de hayırlı olsun.

4. Piyasa da beğenmemiş gibi ama döner mi döner hayır benim anlamadığım bu satış fiyatlanmadi ki yav

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Değişimler sancılı olur

6. Kolay para yok bizim borsada

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Kap açıklamasındaki "'Satılacak varlıkların toplam aktifteki payı %2,98, gelirlerdeki payı %8,77'dir." ifade çok önemli.
    Aktiflerin sadece bu satılması planlanan bölümü 110 Milyo Euro ediyor. Gelin siz şirketin tamamının değerini biçin....

8.  Alıntı Originally Posted by Efendi Yazıyı Oku
    Kap açıklamasındaki "'Satılacak varlıkların toplam aktifteki payı %2,98, gelirlerdeki payı %8,77'dir." ifade çok önemli.
    Aktiflerin sadece bu satılması planlanan bölümü 110 Milyo Euro ediyor. Gelin siz şirketin tamamının değerini biçin....
    Şu anki şirket değeri 262 Milyon Euro olduğuna göre, satış rakamı 110 milyon Euro da bunun %41 ini oluşturmuş. Toplam aktifteki payı %2.98 ise, Toplam aktif değeri 3.7 Milyar Euro etmesi lazım demektir. Hisse fiyatının 14 kat fazla ile 492 TL olması lazım o zaman. Doğru mudur?

Sayfa 51/117 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •