Sayfa 74/117 İlkİlk ... 2464727374757684 ... SonSon
Arama sonucu : 934 madde; 585 - 592 arası.

Konu: CIMSA - Çimsa Çimento

Sermaye düşük bedelsiz vermeleri büyük ihtimal.birde bu bedelsiz olayı incelediğim kadarı ile herzaman verebilir gibi anladım.
    Yt.tv.degildir
    Sagliklar

Aynen üstadım, kayıtlı sermaye sistemine tabi olanlar için yönetim kurulu kararı yeterli saygılarımla

Teşekkür ederim, emekli (33 yıllık mali müşavirlik, özel sektörde yöneticilik ve üstüne spk düzey 3 lisans ) olarak naçizane bilgilendirme yapabildiysem benim için mutluluk, saygılarımla

Alıntı Originally Posted by murato Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim, emekli (33 yıllık mali müşavirlik, özel sektörde yöneticilik ve üstüne spk düzey 3 lisans ) olarak naçizane bilgilendirme yapabildiysem benim için mutluluk, saygılarımla
    Teşekkürler bende işletme muhasebe bölümü eski mezunlarından kamudan emekliyim.meslekten uzak kaldım borsa bizi çok yordu.
    Bilgi paylaşım için teşekkürler
    Sagliklar

Rica ederim, memnun oldum, selam ve saygılarımla

6.  Alıntı Originally Posted by murato Yazıyı Oku
    Aynen üstadım, kayıtlı sermaye sistemine tabi olanlar için yönetim kurulu kararı yeterli saygılarımla
    Sn. Murato, değerli bilgiler için teşekkürler.
    Bedelsiz sermaye artışı muhtemel görünüyor.

Ancak Kayıtlı sermaye tavanı olan 350 m TL ye kadar yk kararı yeterli bildiğim kadarıyla, bunun üzerinde bir tutar için genel kurul mu gerekir

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Merhaba, Kayıtlı Sermaye sistemine ilişkin esaslar tebliği buna açıklık getirmiş, yk tamamı iç kaynaklardan veya geçmiş yıl karlarından karşılanan ve tavan üzerinde bir artış ile kurula müracaat etmesi durumunda bir defaya mahsus kurul onayı ile bu mümkün https://www.resmigazete.gov.tr/eskil...0131225-13.htm saygılarımla

Alıntı Originally Posted by murato Yazıyı Oku
    Merhaba, Kayıtlı Sermaye sistemine ilişkin esaslar tebliği buna açıklık getirmiş, yk tamamı iç kaynaklardan veya geçmiş yıl karlarından karşılanan ve tavan üzerinde bir artış ile kurula müracaat etmesi durumunda bir defaya mahsus kurul onayı ile bu mümkün https://www.resmigazete.gov.tr/eskil...0131225-13.htm saygılarımla
    Daha önce gsdholing kayıtlı sermayeyi geçerek bir defaya mahsus bedelsiz sermaye artırımı onayını almıştı.

Sayfa 74/117 İlkİlk ... 2464727374757684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •