Sayfa 64/117 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonSon
Arama sonucu : 934 madde; 505 - 512 arası.

Konu: CIMSA - Çimsa Çimento

kahve barı alır taşır.. yataya dönen kahveyi bar kırarsa satılır.. noktalı turkuaz bu süreçce yardımcı olur... diğerleri bu olayı kontrol eder..

kahve yataya dönmemiş...

çimsa taşıyanların kazancı bol ve daim olsun..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Ben merak etmiyorum diyorum.
    Arkadaş merak etmeye devam edin diyor Allah yardımcısı olsun.
    Sagliklar

3. Ben gelecek bilançoyu bilançoları merak ediyorum. Ve bu paralar ile ne yapılacağını. Seçenekler yeni yatırım, bedelsiz , temettü , d şıkkı hepsi olabilir. Her halukarda hikaye çok. Teknikçi arkadaşları dinlemeyi severim olabilecek potansiyele ilişkin öngörüleri almak adına ama temele inanırım bende. Ama zaten önemli olan tüm inputları birlikte değerlendirip karar vermek değil mi.

Bakalım bugün mü yarın mı gelecek bilanço. 🥳

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Nasipse bugün bekliyorum müthiş bilançoyu,teknikçi arkadaşları yakın durakta indirip yola devam diyorum🙂👍

5. İşte bu bilançonun ayak sesleri

6. Nasıl döke döke gidiyor amaa artık en geç yarın gelir bilanço beklentim acayip bir rakam oda bende kalsın👍

7. Geldi 🥳🥳🥳

8. Satır arası

- 2021 yılından itibaren artış trendinde olan kritik girdilerde özellikle arz güvenliğini sağlamak ve fiyat avantajı yakalamak için alınan aksiyonlar neticesinde, işletme sermayesi ihtiyacında artış görülmüştür.

Sayfa 64/117 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •