Sayfa 33/117 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon
Arama sonucu : 934 madde; 257 - 264 arası.

Konu: CIMSA - Çimsa Çimento

1. Yarın bende fullemeyi düşünüyorum diğer hissem yüzde bir yapsın direk dalcam aklımdaki diğer kağıtlar gitti hep iyi fırsat doğdu bir bakıma yildiracam derken mal kaptırıyor sapsik ha dahada düşerse o da artık kaderimiz olsun ne yapalım bol kazançlar cümleten

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by haldırhuldur Yazıyı Oku
    Yarın bende fullemeyi düşünüyorum diğer hissem yüzde bir yapsın direk dalcam aklımdaki diğer kağıtlar gitti hep iyi fırsat doğdu bir bakıma yildiracam derken mal kaptırıyor sapsik ha dahada düşerse o da artık kaderimiz olsun ne yapalım bol kazançlar cümleten

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben de full’ledim, aldıkça düştü aldıkça düştü ama dönüşü olmalı artık, teknikçiler 30,5 dan döner filan diyordu ama ben o kadar düşeceğine inanmıyorum ne bulduysak gömdük hayırlısı artık YTD

3. Yeterince mallandım.2023 mayısına kadar anlık izlemeyeceğim.Böylece türbülanslar etkilemez;)

Yatırım tavsiyesi değildir.

SM-A525F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bunol'dan new jerseye yine beyaz çimento

İspanyada enerji fiyatları çok ucuzken kontrat yaptıklarını hatırlıyorum.

Ve Sabancı yapı grup başkanı Burak Orhun Kuzey Amerika'yı önemsediklerinden bahsetmişti Capital dergisine

Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

5. Oyak çimento üretiyorda çimsa sanki çakıl taşı üretiyor, fabrika sayımız oyaktan fazla, karımız fazla, otobüs fabrikasının %35 i çimsanın dolayısıyla exsa gibi bir devimiz var. Oyakta temmettü yok çimsada var, Ama gel gelelim oyakın üçte bir piyasa değerinden işlem görüyoruz, hakikaten yazık günah..tahta yapıcımız ya kör yada beyni yerinde değil.. Malesef bu tür kişilikler hep çimsada ve diğer hisselerde benim karşıma çıkıyor, ya sabır diyelim.. Kesinlikle al-sat tavsiyesi değildir

6. Tam tersi tahtacının beyni yerinde.Fk düşük.Çimentoların en iyisi dediginiz gibi.Fakat sorun şu yerliden başka oyuncu yok.Tahtacilarda kağıtları yukarı sürüp yüksekten ky tarafından veya fonlardan kafaya mal yemek istemiyorlar.Adamlar lot sayıyorlar.
    Çimsa nın güzel verilerinden dolayı senede balıklama atlayan ky çok.Diyeceksinizki giden nasıl gidiyor.O kağıtlarda kontrol tamamen tahtacıda oldugundandır.Endeks yukarı çikacak çimsa yerinde sayacak,ky bezip malları verecek olay bu.

Yatırım tavsiyesi değildir.
     Alıntı Originally Posted by clasman02 Yazıyı Oku
    Oyak çimento üretiyorda çimsa sanki çakıl taşı üretiyor, fabrika sayımız oyaktan fazla, karımız fazla, otobüs fabrikasının %35 i çimsanın dolayısıyla exsa gibi bir devimiz var. Oyakta temmettü yok çimsada var, Ama gel gelelim oyakın üçte bir piyasa değerinden işlem görüyoruz, hakikaten yazık günah..tahta yapıcımız ya kör yada beyni yerinde değil.. Malesef bu tür kişilikler hep çimsada ve diğer hisselerde benim karşıma çıkıyor, ya sabır diyelim.. Kesinlikle al-sat tavsiyesi değildir
    SM-A525F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Tahtacı bilir diğer kağıtlarda yürürsek buradakine ekleme yaparız yok kağıdı hakettiği değere yürütür biz de değerinden veririz

8. Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

Sayfa 33/117 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •