Sayfa 41/117 İlkİlk ... 3139404142435191 ... SonSon
Arama sonucu : 934 madde; 321 - 328 arası.

Konu: CIMSA - Çimsa Çimento

1. Özelden yazdım, buradan da yazayım, mezun olduğum lise Bornova Anadolu Lisesi, demek. Kısaltması.

Çimsa'nın bir de İspyanya'daki fabrikadan gelen kar payını Türkiye'de dağıtma durumu yok, değil mi? Bir ara araştırmıştım, yurtdışında alınan şirketlerin kar miktarı temettü olarak dağıtmadığı müddetçe yine o ülkedeki şirkette kalıyormuş. Bu da doğru mu?

2. Ayni lise sanmistim ama farkli sehirmis Bursa'da da ayni isimle biliniyor

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

3. Cimentocu dediğin böyle olur işte!!! Kordsa da Sabancı arkadaşlar solladı geçti başka bir mevzu mu var yahu... Baskı baskı bir bunda var baskı... Bir bunun mu mali kıymetli....

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 161 m dan düşük gelecek olan bir üç aylık bilanço karı cimsanin f/k sinin yükselmesine sebep olacak ama şu an ki rakam da komedi yani sektör ortalamasına göre... Tahminlerde 60 m ile 95 m arası takip ettiğim kadarıyla. Bu mevzuyu mu fiyatliyor ki...

5.  Alıntı Originally Posted by haldırhuldur Yazıyı Oku
    161 m dan düşük gelecek olan bir üç aylık bilanço karı cimsanin f/k sinin yükselmesine sebep olacak ama şu an ki rakam da komedi yani sektör ortalamasına göre... Tahminlerde 60 m ile 95 m arası takip ettiğim kadarıyla. Bu mevzuyu mu fiyatliyor ki...

Tahtacının oyunları diye düşünüyorum 160m’nun altında gelmez bence, enflasyon var. Bu gece bekliyorum ben

6. Bir insan bir yere geciktiyse mutlaka bir terslik vardır, bu lanet çimsada, saholde bilançosunu göndermedi, inşallah korktuğum başımıza gelmez... Kesinlikle al-sat tavsiyesi değildir

7.  Alıntı Originally Posted by clasman02 Yazıyı Oku
    Bir insan bir yere geciktiyse mutlaka bir terslik vardır, bu lanet çimsada, saholde bilançosunu göndermedi, inşallah korktuğum başımıza gelmez... Kesinlikle al-sat tavsiyesi değildir
    Vasat bilanço gelecek fk yukselecek ve hisse sözde pahalı hale gelecek,,, olması ihtimali mi korktugunuz şey? benim ki bu

8. Yatırım haberi de sevilmedi akşama bilanço geliyor kesin ve tık yok inecek yer arıyor baskı da bir yere kadar

Sayfa 41/117 İlkİlk ... 3139404142435191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •