Sayfa 101/117 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon
Arama sonucu : 934 madde; 801 - 808 arası.

Konu: CIMSA - Çimsa Çimento

%600 bedelsizi var. ama tarih belli değil sanırım. teknik çalışan varmı. destekler dirençler nerelerdir

2. Onay geldi spk dan sıra tarihte

3. Büyük bir heyecanla bekliyoruz bakalım kaçtan bölünecek me zaman bölünecek

4. Kaçtan bölünecek acaba tahmini olan var mı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    %600 Bedelsiz bölünecek kağıdı,Sabah seans başından direk tavan açar diye düşünürken,267 tl den dönüp 257 tl ye indi..Borsa endeksinin de çoşkusu ile,,Ikına ıkına zor bela 269.20 TL Tavan yaptırdılar ve oradan kapandı....
    Bu durum hiç hoşuma gitmedi..
    Sanırım,Niyetleri,270.TL den bölmek..
    İzleyelim bakalım,yarın ne olacak..

6. Exsa paylarinin sahol e devri konusu ne oldu acaba

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    %600 Bedelsiz bölünecek kağıdı,Sabah seans başından direk tavan açar diye düşünürken,267 tl den dönüp 257 tl ye indi..Borsa endeksinin de çoşkusu ile,,Ikına ıkına zor bela 269.20 TL Tavan yaptırdılar ve oradan kapandı....
    Bu durum hiç hoşuma gitmedi..
    Sanırım,Niyetleri,270.TL den bölmek..
    İzleyelim bakalım,yarın ne olacak..
    Sayın kar adamı piyasa faiz arttırım kararını beklediği için oldu

8. Çimsa'yı iki yıldır tutuyorum. Favori kağıtlarımdan biriydi. Geçen yıl iştirak satışlarındaki gecikmeden dolayı biraz üzdü ve zaman kaybettirdi. Şimdi kaybı telafi ediyor. Bedelsiz sermaye artırımının şirkete finansal açıdan etkisi olmamakla birlikte, malum yatırımcı psikolojisi ile tırmanış yaptı.
    Ben 9 aylık bilançoyu daha çok merak ediyorum. Geçen yıl iştirak satış karları nedeniyle sıra dışı karlar edildi. Bu yıl reel karlar söz konusu. Deprem bölgesine yakın çimento fabrikaları bulunması nedeniyle Çimsa ve Oyak'ın karlarında ciddi artışlar olabilir.

Sayfa 101/117 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •